Zapomeňte na osobního trenéra. Pořiďte si Microwear X2 Plus!

S blížícím se létem se spousta z nás snaží shodit posledních pár kilo, abychom si nedělali v plavkách na pláži ostudu. Úprava jídelníčku je samozřejmostí, ale bez pohybu to nejde. Díky tomu, že je letos extrémě teplé počasí, které nás láká k pobytu venku, bude shazování zimních zásob mnohem jednodušší.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Nevíte jak začít? Pro lidi, kteří na to s fyzičkou nejsou moc dobře bude nejlepší, když do svého denního programu zařadí procházky a délku ušlé vzdálenosti budou prodlužovat. Pro nadanější není nic jedoduššího než si jít zaběhat, nebo se projet na kole.

Rychle se rozvíjející společnost Microwear, o které jsme již na našem blogu psali několikrát, se snaží neustále vylepšovat své výrobky tak, aby nám byly při sportování, co možná nejlepšími parťáky.

Novinka na trhu chytrý náramek Microwear X2 Plus , vám díky speciálním sportovním funkcím pomůže zaznamenávat vaše pokroky.  Přednastavených 8 funkcí voděodolného Microwear X2 Plus náramku – běhání, jízda na kole, horolezectví, badminton, basketbal, fotbal, stolní tenis, a dokonce trochu lechtivá funkce, sledující vaši sexuální výkonnost, vás zaručeně potěší.

Bluetooth kompatibilní chytrý náramek disponuje také možností sledovat váš zdravotní stav.Pro lidi, kteří mají sedavé zaměstnání je skvělá například možnost nastavení připomínky vstát a jít se chvíli projít, nebo také sledování srdečního tepu a zásobení kyslíkem v reálném čase.

Aplikace sledující váš spánkový rytmus umožní srovnat spánkový rytmus a usnadnit každovečerní usínání.

Hlavní přednosti:

Váha pouhých 40g, 400mAh,Li-polymerová baterie, dodáváno v červené, zelené a modré barvě.

Facebook

Pokud jste fanouškem společnosti Microwear, nezapomeňte navštívit oficiální facebookovou stránku: https://www.facebook.com/MicrowearOfficial/

 

Akce!

Zkuste vyhrát Microwear L3 chytrý náramek v jedinečné akci!

Od 29. května až  do 30. června probíhá prodejní akce, kde je hlavní výhrou chytrý náramek Microwear L3.  Stačí prostřednictvím sociálních sítí olikovat příspěvky společnosti Microwear a zaregistrovat se na stránkách: http://www.microwear.com/en/signup.jsp

Dne 1. července bude vylosován výherce. Hodně štěstí!

Více o akci: http://www.microwear.com/MicrowearGiveaway.html

 

 

1/5 – (1 vote)
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

od

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *