Tablet? Počítač? Projektor? HIGOLE GOLE1 Plus Mini PC je vše v jednom!

GOLE1 je výrobek, který vyšel na trh v loňském roce, jeden z prvních, který kombinoval funkce tabletu a mini PC do jednoho produktu s 5 „dotykovým displejem, baterií a vlastnil všechny možné porty, které byste očekávali od mini PC s rozhraním USB, HDMI atd …

 

gole5


Nyní se dostává na pulty obchodů jeho novější bratr – HIGOLE GOLE1 Plus Mini PC, který na rozdíl od svého předchůdce disponuje 8″ displayem, který je mnohem pohodlnější pro uživatele, protože, co si budeme povídat 5″ display je na ovládání windowsů, přeci jen trošku nepohodlný…

Pokud máte obavy, zda byste takovýto přístroj zvládli nastavit, můžete být v klidu – HIGOLE GOLE1 Plus Mini PC se snadno nastavuje, stačí stisknout tlačítko a můžete ho začít používat! Vzhledem k parametrům zařízení se dostanete do operačního systému už za pouhých 20 vteřin, což u takto malého přístroje je opravdu unikátní rychlost.

gole1

Pokud není 8 „obrazovka přesně to, co potřebujete, můžete ho pomocí kabelu připojit k TV nebo monitoru pro ještě lepší uživatelský zážitek.

gole6

Když jsme porovnávali rychlost práce na tabletu a na HIGOLE GOLE1 Plus Mini PC jednoznačně musíme říct, že jak na práci, tak na cesty bychom jednoznačně volili GOLE1 Plus Mini PC.

gole2

Připojíte-li monitor HDMI kabelem, myš a klávesnici – tento přístroj může být skutečně používán jako běžná pracovní počítač pro prohlížení, internetové videa a Office, stejně jako chatování na sociálních sítí. Docela pohodlně, až můžete občas zapomenout, že vlastně nejste na PC.

gole3

Další výhoda  HIGOLE GOLE1 Plus Mini PC, která určitě stojí za zmínku je ta, že ho lze použít jako mobilní bezdrátový přijímač TV, což na cestách rozhodně oceníte.

gole9

 

Jako bonus vás určitě příjemně překvapí jeho nízká cena, protože je nyní k dostání na GearBestu  s kupónem BlackFridayGBCZD01 za pouhých $220.99 !

Samozřejmostí je doprava do ČR zdarma!

I nadále na GearBestu probíhají listopadové výprodeje, takže pokud sháníte elektroniku za rozumnou cenu, určitě neprohloupíte, když navštívíte www.gearbest.com.

gole7

 

 

 

5/5 – (1 vote)

Uveřejněno

v

, ,

od

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *