Jak si vybrat tablet podle velikosti?

Rozhodli jste si pořídit tablet a váháte při výběru ohledně velikosti? Váš výběr může být omezen tím, jakou sumu můžete za výrobek utratit.  Určitě se dá 7-palcový tablet pořídit levněji než 10-palcový. Nicméně rozdíl v ceně není jediný. 10-palcový tablet bude těžší než 7 palcový, v některých případech i více než dvakrát tak těžký.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.To je celkem značný rozdíl a pokud ho budete používat po celý den, větší hmotnost jistě zaznamenáte. Zejména pro děti a starší osoby  může být těžké držet ho po dlouhou dobu.

7 palcový tablet se snadno vejde do kapsy nebo do malé brašny, zatímco na 10 palcový tablet budete  potřebovat pouzdro. Rozdílů je mnoho, proto promyslete na co budete tablet nejčastěji používat -knihy je lepší na 7 palcovém tabletu – zejména kvůli hmotnosti, pro děti bude příjemnější na hraní her také lehčí varianta, 10 palcový naopak oceníte pro práci a nebo sledování filmů.

Pokud jste se rozhodli pro 10 palcový tablet, můžeme vám doporučit Teclast Master T10, který je nyní na GearBestu v akci za $229.99.

 

Pokud při nákupu uvedete  kód DANY073prvních 10 z Vás získá tento model za pouhých   215.99USD!

 

 

teclast3

Teclast Master T10 je cenově výhodný tablet, který podporuje rozpoznávání otisků prstů. Je vybaven 10 palcovým dotykovým IPS displejem a přináší do vašich fotografií a videí život. Android 7.0 OS vám zajistí nezvykle pohodlnou uživatelskou zkušenost. Dva fotoaparáty pro zachycení nezapomenutelných okamžiků.

 

Díky 2K Sharp OGS 10,1“ displayi potěšíte svoje oči, protože poskytuje kvalitní ostrý obraz, bez zbytečného problikávání, s rozlišením 2560×1600, na který je jasně vidět jak doma, tak i venku – toto zařídí automatický detektor okolního světla a tablet sám nastaví jas tak, aby uživateli poskytoval, co nejpříjemnější komfort pro oči.

teclast2 

Navíc poskytuje funkci péče o oči, kdy se dá nastavit úroveň jasu v různých hodinách a funkce pro čtení díky odlišnému módu zaručí, že váš při čtení knih v digitální podobě nebudou pálit oči, ani když se začtete do napínavé detektivky a zapomenete na čas.

64bitový procesor nabízí rychlé brouzdání po internetu a ocení ho i notoričtí hráči hlinovek. Tablet se neseká, má rychlou odezvu, což je pro hraní her extra důležité. A jeho 4GB RAMka zase umožňuje, aby multitasking probíhal hladce a plynule.

teclast

 

Obrazovka je vybavena oleofobním povrchem, aby vám poskytla vynikající dotykový zážitek. Pocit při manipulaci se dá přirovnat klouzání po hedvábně hladkém povrchu.  Tablet se dá zamknout pomocí otisků prstů tudíž vaše konverzace, dokumenty a fotky zůstanou v bezpečí.

teclast5

Tablet Teclast Master T10 disponuje 8100 mAh baterií a funkcí rychlého nabíjení, módem pro extra úsporu baterie, takže vám umožní bezproblémové až 10ti hodinové používání.

Dva fotoaparáty – jeden 13 MP a druhý 8 MP – vám umožní zachytit ty nejkrásnější vzpomínky, navíc disponují režimem krása tváře a různými aplikacemi na úpravu fotek.

teclast4

Výrobce si dal opravdu záležet na kvalitě produkovaných tónů. Toho bylo docíleno nezávislým reproduktorem.

 

 

 

Na GearBestu právě probíhají senzační listopadové výprodeje!

 

sale

 

 

 

Rate this post
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

, ,

od

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *