Selfie tyče z Číny

Selfie tyče z Číny

Máte rádi focení? Pořizujete často fotky z dovolené, cest nebo jenom tak náhodou, když se zrovna naskytne vhodná chvíle? Poté by vás jistě mohly zajímat výhody selfie tyčí, se kterými můžete vytvářet profesionální selfie kdykoli a kdekoli.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Podívejte se na nabídku selfie tyčí z Číny

Selfie, tedy fotky sebe sama, získaly na popularitě v průběhu předchozího roku, kdy kvůli problémům, které byly spojeny s tvorbou fotografií při držení mobilní telefonu v ruce, přišly na svět první selfie tyče, se kterými se v průběhu několika následujících měsíců roztrhl pytel.

Druhy selfie tyčí – bluetooth, s kabelem

Samotný selfie stick, tedy polohovatelná tyč, na kterou můžeme připevnit náš mobilní telefon, s sebou nese mnoho nesporných výhod, zejména díky délce samotného stativu, který je možno vysunovat dle našich požadavků. Tím můžeme vytvářet velmi zajímavé skupinové fotky, neboť samotný fotoaparát může být umístěn ve větší vzdálenosti od nás, čehož bychom sami nikdy bez pomoci druhé osoby nebyli schopni dosáhnout.

Samotných selfie tyčí také existuje několik druhů. Jednoduše bychom mohli tyto selfie držáky rozdělit na selfie tyče s kabelem a selfie tyče s bluetooth. Jaký je vlastně v těchto dvou typech rozdíl?

Selfie tyče

Hlavní rozdíl můžeme naleznout zejména ve způsobu připojení mobilního zařízení k našemu stativu. V prvním případě je celý stativ vybaven kabelem, který je vyveden až na konec celé selfie tyče, který je opatřen konektorem pro připojení celé selfie tyče do mobilního telefonu. Jedná se o velmi jednoduché řešení, které také můžeme naleznout velmi levně, neboť neobsahuje žádné složité součásti.

Druhým typem jsou bluetooth selfie tyče, které v sobě obsahují bluetooth přijímač, přes který se můžeme velmi jednoduše a snadno připojit bezdrátově k našemu chytrému telefonu. Tyto selfie tyče již jsou však mnohem dražší, neboť v sobě nesou složitou elektroniku, prostřednictvím které se můžeme k telefonu připojit.

Jak selfie sticky fungují

Již jsme si vysvětlili, jaké selfie tyče vlastně můžeme na trhu sehnat. Nyní bychom si mohli povědět něco více o tom, jak vlastně samotné selfie tyče fungují a jak je můžeme profesionálně využívat.

Základem všeho je jednoduchý stativ, který se skládá z několika vysunovacích částí, kterými můžeme polohovat dle našich potřeb, ať již potřebujeme udělat selfie fotku z blízky, kdy nám stačí vytvořit pouze fotku sebe sama, nebo také pro vyfocení fotky z větší vzdálenosti, čehož můžeme využít zejména při focení skupinových fotografií, kdy chceme, aby na fotce bylo vidět více lidí nebo například zajímavá památka, se kterou se v daný moment potřebujeme vyfotit.

Selfie tyče z Číny

Na držátku samotného selfie sticku můžeme poté naleznout tlačítko, které slouží pro pořizování samotných fotografií. Jedná se o vzdálenou spoušť, která při zmáčknutí vysílá signál do našeho telefonu, aby mohla být pořízena fotografie.

Využít však můžeme také časovač, který je možno naleznout v aplikaci pro fotoaparát, kdy si můžeme nastavit přesný čas, za který má být naše fotka pořízena. Tím nemusíme používat zabudované tlačítko.

Kde teleskopické selfie tyče pořídit

Pokud uvažujeme o teleskopické selfie tyči, zakoupit ji můžeme již téměř v každé specializované prodejně s elektronikou. Velkou nevýhodou těchto selfie tyčí však bývá velmi vysoká pořizovací cena. Chceme-li zakoupit stejně kvalitní slefie tyče, které však vyjdou mnohem levněji, můžeme se poohlédnout po těchto zařízeních v čínských internetových obchodech.Možná se ptáte, proč je výhodnější nakupovat selfie tyče na čínských internetových obchodech, které jsou od nás vzdáleny tisíce kilometrů. Vysvětlení je velmi jednoduché. Příkladem si můžeme vzít například běžně dostupné selfie tyče, které můžeme bez problémů zakoupit již od 3 dolarů, tedy přibližně 75Kč.  Pojďme si jednoduše popsat její cestu z Číny až do českého obchodu, abychom lépe pochopili celou problematiku.

Vyrobí-li čínský výrobce tuto selfie tyč, je následně prodána distributorovi, který ji od výrobce zakoupí za daných 75 Kč. Následně je tato tyč distributorem nabídnuta českému obchodníkovi, který ji od něj zakoupí za 120Kč. Jelikož se však jedná o velkoobchodní cenu, za kterou ji tento obchodník zakoupil, následně si český obchodník k ceně přičte dalších 30%, tedy rozdíl mezi maloobchodní a velkoobchodní cenou. Něco však musí daný prodejce zaplatit také za dopravu z Číny až do jeho obchodu. Můžeme tedy říci, že tato selfie tyč je následně v českých obchodech nabízena za 250Kč.

aliexpress-logo

Nejedná se o nijak závratnou cenu, kterou si jistě může dovolit každý z nás. Nebylo by ale mnohem příjemnější, kdybychom za tuto samou selfie tyč mohli zaplatit minimálně o polovinu méně? A přesně toho můžeme dosáhnout díky čínským internetovým obchodům, na kterých můžeme veškeré zboží naleznout o 30% až 50% levnější než ve většině českých internetových i kamenných obchodů.

Výhodné nákupy z AliExpressu

Jedním z těchto internetových obchodů je také čínské internetové tržiště AliExpress, na kterém se denně střetává obrovská nabídka s ještě větší poptávkou. Naleznout zde můžete všechny druhy zboží, ať již jde o elektroniku, mobilní telefony, tablety, doplňky, oblečení, boty nebo příslušenství pro náš dům.
Podívejte se na nabídku zboží z AliExpressu

Všechny tyto věci zde můžeme naleznout za jedny z nejnižších možných cen na trhu. Příkladem nám můžou být i selfie tyče, které zde můžeme bez problémů zakoupit již od 3 dolarů, tedy asi 75 korun.

Doprava z Číny zdarma

Nakupování z čínských internetových obchodů a tržišť není spojeno pouze s výhodnými velkoobchodními cenami. Ušetřit můžeme také na nákladech za dopravu, které jsou s nakupováním z internetových obchodů běžně spojeny. Nakupujeme-li na nějakém e-shopu a nebydlíme-li v jeho blízkosti, je zcela zřejmé, že si zboží necháme zaslat prostřednictvím jedné z přepravních společností.

Jedná se o nejčastější způsob, spojen s nakupováním z elektronických obchodů. Za dopravu v rámci České republiky běžně zaplatíme okolo 100Kč, ale výjimkou nejsou ani vyšší ceny. Rozhodneme-li se tak nakupovat prostřednictvím internetu častěji, může se tato částka poměrně snadno naskládat.

Co když vám ale řekneme, že můžeme nakupovat tak často, jak jenom chceme a zboží si můžeme nechat přivést až domů, a to zcela zdarma? Přesně tak! Díky dotované dopravě si můžeme nechat zboží z čínských internetových obchodů zaslat zcela zdarma. Můžeme tak jednoduše ušetřit další náklady, které by bylo nutno vynaložit na dopravu.

Rate this post
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

od

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *