Pokemon GO

Pokemon GO – chyťte je všechny

Máte rádi nové hry a chcete jít s dobou? Slyšeli jste již o nové hře Pokemon Go, která se v průběhu léta stala doslova trhákem letošního roku? Pokud jste ještě s touto skvělou hrou nepřišli do styku, je na čase si něco říci o tomto herním hitu, který si zamilovaly miliony lidí po celém světě.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Podívejte se na věci ze světa Pokemon Go na AliExpressu

Hra Pokemon GO vznikla jako nový druh hry na chytré telefony s operačním systémem Android a také iOS. Na rozdíl od většiny ostatních her pro naše chytré miláčky se odlišuje svou použitelností, neboť ji můžeme hrát také s pomocí kamery, kdy na obrazovce vidíme naše okolí snímané kamerou mobilního telefonu, díky čemuž celá hra nabývá nového rozměru, který jsme u většiny běžně dostupných mobilních her ještě nezažili.

O čem vlastně samotná hra Pokemon GO je a co od ní můžeme očekávat? Celý základ této hry spočívá na oblíbeném asijském seriálu Pokemon, který si mohou mnozí z nás ještě dobře pamatovat. V této hře se proto vžíváme do role hlavního hrdiny kultovního pohádkového seriálu, abychom mohli s pomocí mapy hledat v našem okolí různé pokemony, které může sbírat. Celá hra může také působit jistým způsobem jako soutěž, neboť pokémoni jsou různě rozmístěni a kdo dřív přijde, ten taky bere.

Chytré telefony pro Pokemon GO

K tomu, abychom si mohli kvalitně zahrát tuto skvělou hru, potřebujeme výkonný chytrý telefon, který nám umožní bez problémů zpustit i náročnější hry s disponující vyššími nároky na výkon telefonu.

Hledáte-li nový chytrý telefon, který by plně splňoval vaše požadavky, kromě známých a také velmi drahých značek se můžete poohlédnout po čínských výrobcích telefonů, jako je Huawei, Xiaomi nebo třeba Doogee.

Obaly na mobil AliExpress

Mnoho lidí rádo kupuje značky, jako je například Sony, LG nebo Samsung. Ačkoli si to však sami neuvědomují, stejně kvalitní výrobky s totožným výkonem mohou zakoupit až o polovinu levněji. Velkou nevýhodou těchto výrobců je jejich značka, za kterou si zákazník musí připlatit. Chceme-li však opravdu výkonný chytrý mobilní telefon, který by nezruinoval naši peněženku, můžeme si pořídit například jeden ze skvělých modelů společnosti Huawei, vyrábějící vysoce výkonné mobilní telefony za velmi příznivé ceny.

Podívejte se na nabídku mobilů Číny

Již od 3 000Kč můžeme velmi jednoduše pořídit dostatečně výkonný telefon, se kterým budeme moci bez problémů hrát všechny námi požadované hry, brouzdat po internetu, sledovat filmy nebo chatovat s přáteli.

Kde stahovat Pokemon GO

Máte-li dostatečně výkonný mobilní telefon, na kterém můžete bez problémů Pokemon GO spustit, nastává otázka, kde vlastně tuto hru stáhnout. Vlastníte-li mobilní telefon s operačním systémem Android, stačí, abychom otevřeli aplikaci Google Play, do níž zadáme název samotné hry.

Při hledání bychom si měli dát velký pozor na podvodné aplikace, tvářící se jako originální hra. Tyto aplikace často záměrně obsahují škodlivý kód, který může poškodit vaše mobilní zařízení. V žádném případě bychom proto neměli stahovat aplikace, které nalezneme volně na internetu.

pokemongonewinfo

Vlastníte-li naopak iPhone, pro stažení hry stačí zadat do AppStoru její název a zahájit stahování. Připravit bychom se však měli na problémy, které mohou být s vysokými názory této hry spojeny. Jedním z těchto problémů může být například velmi vysoká spotřeba energie, kvůli které se nám může baterie velmi rychle vybíjet.

Užitečné doplňky pro hraní Pokemon GO

Nechceme-li se ničím nechat při hraní Pokenom Go omezovat, měli bychom také myslet na užitečné doplňky, které nám můžou zpříjemnit dlouhé chvíle, strávené hraním této skvělé hry. Nejčastějším problémem, se kterým se při hraní můžete setkat, je velmi rychlé vybíjení baterie, způsobené vysokou náročností hry na výkon mobilního zařízení.Podívejte se na nabídku doplňků z Číny
Tento problém se dá velmi jednoduše řešit v případě, že hrajeme hru, při které můžeme bez problémů sedět doma u zásuvky. Jak již bylo ale řečeno, hlavním cílem této hry je dostat lidi ven, kde mohou tuto hru hrát s pomocí zadní kamery. V takovém případě, kdy musíte chodit po venku a hledat jednotlivé pokemony může být nízká výdrž baterie velmi obtěžující.

ultra-power-bank-in-use

Nejjednodušší možností, jak tento problém velmi efektivně vyřešit, je poohlédnout se po externí baterie, s pomocí které můžeme hru hrát bez problémů celý den. Abychom mohli telefon alespoň jednou plně dobít, měli bychom hledat externí baterie s kapacitou minimálně 2500mAh. Taková externí baterie by nám měla umožnit jednou plně dobít baterii mobilního telefonu, čímž můžeme celou hrací dobu prodloužit na dvojnásobek.

Chceme-li hrát opravdu dlouhou dobu a neohlížet se na nedostatek energie, vhodným řešením může být externí baterie s kapacitou od 10 000mAh, se kterou můžeme běžný mobilní telefon dobít přibližně 4x. To je již dost na to, abychom mohli s telefonem běhat celé odpoledne po venku a užívat si dlouhé hodiny hraním této populární hry.

Pokemon GO oblečení

Patříte mezi opravdu milovníky této mobilní hry? Chcete dát světu vědět, že jste pravý Pokemonlover a že se celý váš život odvíjí od pokemonů? Poté jistě můžete uvítat širokou nabídku oblečení s touto tématikou, které je běžně k dostání na čínském internetovém tržišti AliExpress.

Naleznout zde tak můžeme například široký výběr tematických triček s pokemonovými potisky. Přidejte se k poketeamu a vydejte se na cestu plnou dobrodružství s Pokemon GO.

pokemon

U tematických triček však nabídka nekončí. Naleznout můžete také velmi slušivé kšiltovky, nesoucí stejný potisk jako výše zmiňovaná trika. Ať již budete hledat trika, kalhoty nebo třeba doplňky k vašemu mobilnímu miláčkovi, můžete si být jisti, že na AliExpressu vždy naleznete zboží za nejvýhodnější ceny na trhu.

Nakupujeme na AliExpressu

Každý, kdo nakupuje z čínských internetových obchodů častěji, jistě dobře zná celosvětově oblíbené internetové tržiště AliExpress, na kterém denně nakoupí několik tisíc spokojených zákazníků.

Hlavním rozdílem mezi AliExpressem a většinou jiných čínských internetových obchodů je fakt, že AliExpress není obyčejným internetovým obchodem, ale internetovým tržištěm, na kterém své zboží nabízejí tisíce obchodníků z různých koutů Číny.

Možná se ptáte, v čem je tedy vlastně AliExpress tak lepší, než většina ostatních čínských internetových obchodů. Samotná výhoda spočívá zejména ve velmi širokém výběru, který je díky obrovskému množství obchodníků takřka neomezený.

aliexpress-logo

Tento vysoký počet obchodníků, nabízejících mnohdy stejné zboží, má také za následek velmi výhodné ceny, které jsou v rámci konkurenceschopnosti stále tlačeny až na samotné dno, aby měli obchodníci své zboží šanci prodat.

Díky tomu máme možnost nakupovat zboží za jedny z nejnižších velkoobchodních cen na trhu. To však stále není všechno. Velmi nízké ceny však nejsou hlavní výhodou, kvůli které si nakupování z čínských internetových obchodů a tržišť oblíbily miliony spokojených zákazníků.

Velkou výhodou, oproti nakupování z českých e-shopů je možnost využití bezplatné dopravy. S pomocí bezplatné dopravy si můžeme nechat doručit zboží až domů zcela ZDARMA. Tuto výhodu můžeme ocenit zejména v případě, kdy se rozhodnete z Číny

nakupovat častěji, neboť můžeme ušetřit nemalé množství peněz, které bychom jinak museli vynaložit na náklady za dopravu.

Rate this post
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *