Penny board z Číny

Penny board z Číny

Patříte mezi zastánce aktivního životního stylu? Potřebujete být pořád v pohybu, ať již jdete do práce nebo školy? Poté jistě máte rádi i aktivní odpočinek, ať již se jedná o jízdu na kole, kolečkových bruslích nebo penny boardu.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Podívejte se na nabídku pennyboardů z Číny

Právě o penny boardu bude dnes řeč. Každý již jistě alespoň jednou slyšel o skateboardu. Málokdo však zná jeho novodobou obdobu – penny board. O co se vlastně jedná? Jak bylo řečeno, penny board můžeme označit za moderního nástupce klasického skateboardu, který si získal oblibu mezi mladými lidmi po celém světě.

Proč si vybrat penny board

V čem je penny board vlastně unikátní? Hlavní rozdíl můžeme naleznout především ve tvaru a materiálu, ze kterého se penny board vyrábí. Zatímco klasický skateboard je vyráběn z vrstvené překližky a dřevotřísky tak, aby získal dostatečnou pevnost, ale zároveň si zachoval svou pružnost, u penny boardu je tomu naopak. Základem celého penny boardu je plastové tělo, které je na rozdíl od skateboardu velmi lehké. Druhý rozdíl je v onom tvaru, neboť penny board nese velmi osobitý tvar s předozadním zúžením.

Velkým hitem se tento druh prkna stal zejména proto, že si můžete vybrat z široké řady barevných zpracování, ať již jde o samotné prkno nebo také kolečka, které na penny board můžeme připevnit.

Penny Board

Jsou krásné, jsou rychlé, jsou cool a jsou drahé. Přesně tak. Přesto, že tato prkna s sebou nesou celou řadu výhod, mají také minimálně jednu nevýhodu, která může mnohé od pořízení tohoto super prkna odradit. Tou nevýhodou je cena, kterou musíme za toto prkno zaplatit. V běžných internetových obchodech se cena penny boardu pohybuje okolo 1500Kč až 2000Kč v závislosti za druhu a velikosti prkna.

Podívejte se na nabídku pennyboardů z Číny
Přeci jenom, jedná se o volnočasový doplněk a dát téměř dva tisíce korun za něco, co můžeme používat pouze v případě pěkného počasí, je prostě příliš. Co kdyby ale existovalo řešení, jak si moci pořídit stejně skvělý a cool penny board za zlomek této ceny? Co kdybychom mohli takový penny board zakoupit již od 400Kč? To už zní mnohem lépe, nemyslíte? A přesně to můžeme mít díky možnosti nakupování z čínských internetových obchodů, na kterých můžeme naleznout zboží za jedny z nejnižších cen na trhu. Pojďme si o celé problematice povědět něco více.

Výhodné ceny na čínských internetových obchodech

Možná si říkáte, proč nakupovat z čínských internetových obchodů, když většinu zboží, na které si jenom vzpomenete, můžete zakoupit také v českých online obchodech. Hlavním rozdílem je ale cena, za kterou dané zboží můžeme zakoupit. Proč?

Představte si například, že uvažujete o koupi nového chytrého mobilního telefonu. Většina lidí ihned načne prohledávat nejrůznější české internetové obchody ve snaze najít co nejnižší a nejvýhodnější cenu. Co když vám ale řekneme, že stejný telefon můžete zakoupit také z čínských internetových obchodů a tržišť, a to za výrazně nižší cenu?

Apple iPhone z Číny

Jak je to vlastně možné? Nejprve bychom si měli uvědomit, kde je vlastně námi kupovaný mobilní telefon vyroben. Ať již budeme kupovat Samsung, LG, Sony nebo třeba Huawei, všechny tyto telefony se vyrábějí v Asii. Na začátku celého procesu stojí výrobce, který vyrobí náš telefon a prodává jej například za 5000Kč. Od obchodníka daný telefon zakoupí distributor a prodá jej českému prodejci, který za něj i s dopravou zaplatí nějakých 7000Kč. V tuto chvíli zde máme velkoobchodní cenu, za kterou však stále dané zboží nemůžeme zakoupit, protože jej nejspíše budeme pořizovat od maloobchodního prodejce, který z velkoobchodní ceny vytvoří cenu maloobchodní, která je většinou tvořena rozdílem ve výši 25% až 30% od ceny velkoobchodní.Co to všechno pro nás znamená? Ve výsledku to pro nás znamená fakt, že daný mobilní telefon zakoupíme od českého prodejce za nějakých 9000Kč a více. Přesně tak funguje celý obchodní systém. Můžeme tak vidět, že než daný telefon dorazí od výrobce k nám, jeho cena se zvýší téměř na dvojnásobek původní ceny. Co kdyby však existoval způsob, jak bychom mohli dané zboží zakoupit přímo od výrobce, aniž bychom museli sponzorovat celou řadu vedlejších distributorů a obchodníků?

Přesně toho můžeme dosáhnout díky neuvěřitelným možnostem, které nám poskytuje internet. Využít můžeme velmi široké nabídky mnoha prověřených čínských internetových obchodů, mezi nimiž dominuje čínské internetové tržiště AliExpress.

Zde samozřejmě nemusíte koupovat jen penny boardy, ale samozřejmě i další druhy podobně zaměřených dopravních prostředků, jako jsou např. nickelboardy, longboardy či skateboardy.

Široký výběr na AliExpressu

Pokud již máte s nakupováním z čínských internetových obchodů nějaké zkušenosti, jistě pro vás není AliExpress ničím novým a neznámým. Patříte-li však mezi lidi, kteří se k nakupování z čínských internetových obchodů ještě nedostali, určitě uvítáte menší úvod do celkové problematiky AliExpressu a čínského internetového tržiště.

aliexpress-logo

Jak bylo řečeno výše, AliExpress není čistě internetových obchodem, ale tržištěm. Jaký je rozdíl? Velmi jednoduše řečeno – zatímco internetový obchod vlastní určitý obchodník, jehož zboží na daném obchodě můžeme naleznout, v případě internetového tržiště se jedná se místo, kde se střetávají nabídky různých obchodníků s poptávkou od zákazníků z celého světa. Výsledkem je jedno velké tržiště, kde můžeme nakoupit za jedny z nejnižších velkoobchodních cen na světě.

Podívejte se na nabídku zboží z AliExpressu
Naleznout zde můžeme velmi široký výběr zboží všech druhů a značek. Ať již hledáme nový mobilní telefon, tablet, doplňky, oblečení, boty nebo šperky, všechny tyto věci zde můžeme naleznout za velmi výhodné ceny.

Výhody nakupování z čínských internetových obchodů

Jednou z velkých výhod, o které jsme se bavili výše, jsou velmi nízké a výhodné ceny, díky kterým můžeme ušetřit až 50% z maloobchodní ceny, za kterou je zboží prodávání v českých internetových obchodech. To však není všechno.

Pokud nakoupíte na českém internetovém obchodu a nemáte to štěstí, že bydlíte pár kilometrů od prodejny daného e-shopu, musíte si nechat zboží zaslat domů prostřednictvím jedné z přepravních společností. Co mají všechny tyto společnosti společného? Vysoké ceny přepravy. Za doručení běžného balíčku si tak běžně připlatíme dalších sto korun. Nejedná se sice o nikterak závratnou částku, avšak budeme-li nakupovat častěji, může se nám tato suma nastřádat.

Jednou z možností, jak nakupovat v klidu z pohodlí domova a nemuset připlácet ani korunu, je nakupování z Číny. Jak je to možné? Díky štědrým dotacím čínské vlády na dopravu zboží si můžeme nechat zaslat zboží z čínských internetových obchodů zcela zdarma. Tuto možnost jistě oceníme, budeme-li nakupovat častěji, například při vyhlašování výprodejů nebo zajímavých slev. S bezplatnou dopravou můžeme na každém nákupu ušetřit dalších několik stovek korun, které bychom jinak museli zaplatit za dopravu, byť pouze v rámci České republiky.

Rate this post
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *