Odolné telefony z Číny

Odolné telefony z Číny

Pracujete na stavbě, ve skladu nebo na místech, kde vašemu telefonu hrozí každodenní nebezpečí? Potřebujete používat váš telefon i v těch nejnáročnějších podmínkách, ale přitom chcete mít jistotu, že vás telefon nikdy nezklame? V tom případě zapomeňte na běžně dostupné mobilní telefony a poohlédněte se po odolném telefonu.
Podívejte sena nabídku odolných telefonů na AliExpressu

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.V čem je odolný telefon lepší?

Hlavní výhodou odolného telefonu je jednoznačně v jeho konstrukci a hardwaru. Zatímco u běžných mobilních telefonů jsou brány co nejvyšší ohledy na design, výkon a funkce, hlavním předpokladem odolného telefonu je, jak jinak, odolnost.

Z tohoto důvodu se můžou odolné telefonu někomu zdát nevkusné nebo příliš nevzhledné, avšak musíme brát v potaz fakt, že většina těchto telefonů bez problémů ustojí pád z více, jak 3 metrů, jsou vodotěsné, tak že žádná řeka pro ně není problémem a pokud vám zrovna omylem spadne pod projíždějící bagr, většinou jej stačí pouze oprášit a můžete dále nerušeně fungovat.

Běžný a nenáročný uživatel se v klidu spokojí s běžným smartphonem, aniž by měl potřebu cokoli měnit. Pokud však pracujete v náročných podmínkách, na stavbě, ropném vrtu nebo třeba jako opravář, jistě se vám již v průběhu let stalo, že vám omylem váš telefon vypadl z kapsy a po několika takových pádech byl celý přístroj rovnou na odpis. Pro všechny tyto případy jsou odolné telefony stavěny a vyráběny s ohledem na co nejvyšší kvalitu.

Kvalitní telefony z Číny

Jedním z hlavních problémů u odolných telefonů však bývá jejich cena. Zatímco běžný průměrný telefon zakoupíte za 5 000Kč, odolný telefon se stejnými parametry může zákazníka vyjít na více, jak 15 000Kč. Nemusíte však hned zoufat. Existuje zde možnost, jak zakoupit odolný chytrý telefon levně a jednoduše. Tím řešením je nákup odolného telefonu z čínského eshopu.

Proč kupovat odolný telefon z Číny?

Důvodů může být hned několik. Jedním z hlavních však je jednoznačně cena. Jak již bylo řečeno, odolné telefony jsou u nás poměrně drahé a jejich výběr není příliš veliký. Navštívíme-li však nějaký z čínských e-shopů, můžeme zjistit, že tyto telefony můžeme zakoupit i za mnohem nižší ceny.

Největší výběr odolných mobilních telefonů můžeme naleznout na čínském internetovém tržišti AliExpress, kde si můžeme vybrat z velmi široké nabídky odolných telefonů. Velkou výhodou tohoto internetového tržiště je fakt, že se zde setkává velmi široká nabídka, kvůli čemuž musí jednotliví prodejci držet cenu velmi nízko, aby měli šanci svůj výrobek prodat. Díky tomu můžete takový odolný telefon zakoupit levně a jednoduše z pohodlí domova.Nakupujeme odolné telefony z AliExpresu

Dalším důvodem, proč nakupovat z Číny je větší výběr odolných telefonů, než je tomu u nás. Prvenství mezi odolnými telefony si v Evropě drží Cat, jehož chytré odolné telefony dominují trhu. Na čínských internetových obchodech se však můžeme setkat s mnoha jinými, méně známými značkami, nabízejícími podobně kvalitní telefony za nižší ceny.

Jaké modely můžeme v Číně najít?

Mezi velmi oblíbené čínské odolné telefony patří značka No. 1. Jak jejich název napovídá, jedná se o telefony číslo jedna. O tom také svědčí jejich obliba mezi zahraničními zákazníky, kteří si jejich telefony velmi oblíbili. Přesněji se v tomto případě jedná o model No. 1 X6800.

Odolné telefony z Číny

Tento model je vybaven 1GB RAM, čtyřjádrovým procesorem a baterií o naprosto neuvěřitelné kapacitě 6800mAh. Jiný mobilní telefon s takovou kapacitou budete hledat jenom těžko. To všechno je velmi elegantně zabaleno ve velmi stylovém a hlavně odolném pouzdru z tvrzeného plastu, které je navíc vyztuženo hliníkovým rámem. Pokud hledáte výkonný a hlavně bezkonkurenční odolný telefon z Číny, můžeme vám tento model jedině doporučit.

Druhou, velmi oblíbenou čínskou značkou mezi odolnými telefony, je MFOX. Tato společnost nabízí hned dva modely, a to MFOX A7 a MFOX A10. Oba modely patří mezi často vyhledávané a kladně hodnocené modely mezi zahraničními uživateli. Velkou výhodou těchto telefonů je splňování podmínek Military Standardu, čímž můžou zaručit svou kvalitu a odolnost.

Odolné telefony z Číny

Kromě vysoké odolnosti můžou svým uživatelům také nabídnout extrémně vysoký výkon a možnosti. Za zmínku stojí 3GB RAM, možnost 4G připojení k internetu nebo 64bitový osmijádrový procesor. K tomu všemu si můžete tento výkon ještě více užívat díky Full HD 1080P displeji, na kterém můžete nerušeně přehrávat vaše oblíbené filmy nebo hrát ty nejlepší a nejnovější hry. To všechno je velmi pěkně uloženo ve velmi odolném pouzdře, které nese stupeň krytí IP68. Chcete-li profesionální a velmi výkonný odolný telefon, pořiďte si telefon značky MFOX. Právě nyní jej můžete výhodně zakoupit na AliExpressu.

2.9/5 – (9 votes)
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *