Obag kabelky z číny

Obag kabelky z Číny

Hledáte kvalitní, módní a hlavně stylovou kabelku, která by plně vyhovovala vašim potřebám? Nosíte často mnoho věcí a běžně dostupné kabelky vám nedostačují? Potom by vás jistě mohly zajímat kabelky o’bag, které si v průběhu několika let dobyly celý svět.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Podívejte se na nabídku Obag kabelek z Číny

Velkou výhodou těchto kabelek je jejich vysoká praktičnost, neboť můžete plně využít celého prostoru kabelky, ať již s sebou nosíte notebook, knížku, peněženku s doklady nebo třeba učebnice do školy. Své využití může naleznout v různých situacích, kdy si můžete využít také jako nákupní tašku. Bez obav sem také můžete umístit oblečení, čímž může svého využití naleznout také při delších cestách, kdy si potřebujeme nabalit několik kusů oblečení a nechceme tahat kufr.

Základem celé Obag kabelky je její pevné tělo, které bez problémů odolá i hrubějšímu zacházení. Díky tomu můžeme do kabelky bez obav umístit i křehčí věci, které by měly bez problémů ustát každodenním překážkám. Mimo jiné si také můžete být jisti, že vám kabelka bude dlouho a poctivě sloužit, aniž by se na ní brzy projevily známky poškození nebo opotřebení.

ruzne-barvy-kabelek-obag

Všechna pro mají však své proti. Tím zásadním je zejména cena těchto kabelek, která na originálním e-shopu začíná na 1 145Kč, což je poměrně vysoká cena i přes všechny vyřčené klady. Pokud se nám tato kabelka opravdu líbí a rádi bychom si ji pořídili, můžeme se poohlédnout po těchto kabelkách v zemi, kde jsou také vyráběny – v Číně.

Nejde ani tak o samotnou Čínu jako spíše čínské internetové obchody, na kterých ji můžeme naleznout. Proč zrovna v Číně? Hlavním důvodem je bezesporu cena, za kterou jsou na mnoha prověřených čínských e-shopech prodávány. Ceny těchto kabelek zde začínají již na necelých 30 dolarech, tedy přibližně 600Kč. Přesně za tolik můžete zakoupit tuto slavnou kabelku z čínských internetových obchodů. Kde ale vybírat kvalitní a levné kabelky?

Obag kabelky z AliExpressu

Jedním z nejznámějších čínských internetových obchodů je bezesporu AliExpress, nabízející širokou škálu zboží od elektroniky, přes oblečení až po módní doplňky a kabelky. Není proto ničím zvláštním, že právě zde můžeme naleznout kvalitní a přitom levné Obag kabelky.

Pokud nemáte s nakupováním z čínských internetových obchodů ještě velké zkušenosti, jistě nebude od věci, když si AliEpxress představíme blíže a povíme si pár slov o tomto největším čínském internetovém tržišti.

aliexpress-logo

Jak již bylo řečeno, na rozdíl od klasických internetových obchodů, se kterými se můžeme běžně setkat v České republice nebo obecně Evropě, se jedná o internetové tržiště, na kterém denně nabízejí své zboží tisíce obchodníků. Ať již hledáte chytré mobilní telefony, tablety, doplňky, oblečení, boty nebo třeba kabelky, na své si zde přijde opravdu každý.
Podívejte se na nabídku Obag kabelek z AliExpressuMůžete si však být jisti, že zde vždy naleznete jedny z nejnižších cen na trhu. Jak je to možné? Důvodů je hned několik. Prvním z nich je bezesporu fakt, že zboží je prodávání přímo čínskými obchodníky, tak že si nemusíme zbytečně připlácet za výdělky distributorů a překupníků. Právě tyto poplatky mohou běžně činit až 40% celkové ceny zboží, za kterou jej kupujeme u nás.

Druhým důvodem je vysoká konkurence. Nezáleží na tom, zdali budeme hledat nový iPhone nebo Obag kabelky. Vždy nalezneme velké množství nabídek od různých obchodníků. Aby měli daní obchodníci šanci, že své zboží prodají, musí vytvořit alespoň částečně konkurenceschopné prostředí. Díky tomu můžeme zboží zakoupit za velmi nízké velkoobchodní ceny, za které bychom je jinak nikdy neměli šanci získat.

Další výhody nakupování z Číny

Nízké ceny nejsou jedinou výhodou, kterou nám může nakupování z čínských internetových obchodů nabídnout. Další nespornou výhodou je určitě bezplatná doprava až domů, díky které můžeme ušetřit vysoké poplatky spojené s dopravou zboží.

Jenom si vzpomeňte, kdy jste naposled nakupovali z českého internetového obchodu. Naleznout zboží, které hledáme, a navíc ještě za rozumnou cenu je jedna věc. Problém však nastává ve chvíli, kdy nechceme cestovat přes půlku republiky, abychom si námi zakoupené zboží vyzvedli.

Aliexpress kryty

V takové situaci jistě využijeme služeb jedné z doručovacích společností, která nám zboží doručí domů, nebo tedy alespoň u nás zazvoní. Chceme-li si však nechat zboží doručit domů, musíme si připlatit. V takovém případě se bavíme přibližně o 100Kč. Tato cena není nijak závratně vysoká. Nakupujeme-li však častěji, může se tato částka nastřádat, až vytvoří poměrně zajímavou sumu, za kterou bychom mohli nakoupit mnoho dalších zajímavých věcí.

Jedná se však o problém, se kterým si díky hojně dotované dopravě nemusíme lámat hlavu. Ať již nakupujeme zboží za několik dolarů nebo za stovky dolarů, vždy si můžeme nechat zboží bez obav doručit domů zdarma. Díky tomu můžeme nakupovat tak často, jak jenom chceme.

Slevy na Obag kabelky

Nakupovat za velkoobchodní ceny je velmi lákavé. Co však může být ještě lepší, než velkoobchodní ceny? Rozhodně zboží za velkoobchodní cenu, které je navíc ve slevě. Přesně tak, i na Obag kabelky můžeme naleznout zajímavé slevy, pohybující se okolo 10% až 30%.

Luxusní úchyty na Obag kabelky

Kabelky nejsou vším, co můžeme na AliExpressu naleznout. Kromě samotných kabelek můžeme narazit na velmi široký výběr luxusních úchytů na tyto kabelky, které jsou k dostání v mnoha různých barevných i materiálových provedeních.

Je libo námořnický provaz, plastový úchyt nebo pravá kůže? Žádný problém! Mnoho různých druhů a typů úchytů můžete naleznout již od 10 dolarů za pár. Někomu se možná může zdát tato cena příliš vysoká, uvážíme-li však, že se jedná o velmi kvalitní úchyty, které bez problémů vydrží i několik let, brzy můžeme dospět k závěru, že tato investice není tak vysoká, jak se může prvně zdát.

Rate this post
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

od

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *