Nejprodávanějších položky už od 1$ na GearBestu!

Má někdo z vašich blízkých v nejbližší době svátek nebo narozeniny? Chtěli byste někomu udělat radost a neutratit přitom jmění? Na GearBestu je nyní spousta maličkostí pro radost a pro pobavení za ceny už od jednoho dolaru…

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.klice

 Máte-li někoho rádi, a chcete  mu to připomenout, skvělou volbou jsou tyto přívěsky na klíče, které do sebe zapadají, jsou vyrobené ze zinkové slitiny. Pokaždé, když vaše láska použije klíče, vzpomene si na vás. Tyto přívesky můžete zakoupit ZDE, za $0.99.

Pryč jsou doby, kdy se nám mobilní telefonpodlozka vešel do kapsy u riflí. Řešíte také po sednutí do auta Nerudovský problém kam s ním? Váš problém za vás vyřeší protiskluzová podložka, která je přilnavá se silnou adsorbční schopností udrží nejenom telefon, ale i brýle, klíče a různé věci, které potřebujete mít v autě na očích. Zakoupit ji můžete ZDE za $0.45!!

powerbaaNesnášíte, když si potřebujete nutně zavolat a zjistíte, že máte úplně vybitý mobil? Pro tyto případy je úžasná maličká přenosná powerbanka, která vás zachrání pokaždé, když baterie vašeho telefonu volá o pomoc. ZDE již od $1.54Sluchátek není nikdy dost, občas se někdejkafdj zapomenou, často nám je okoušou domácí mazlíčci. Kupovat originální sluchátka leze do peněz, scháníte-li slucháta kompatibilní i s iPodem, iPhonem,  přehrávači MP3, přenosnými přehrávači CD, přehrávači DVD, počítači a notebooky, můžeme vám doporučit SMZ658 HiFi Earphones, které můžete koupit ZDE za $1.65.

iustihg

 Tvzené sklo poslouží jako ochrana vašeho mobilního telefonu. Ušetříte si spoustu peněz, tímto krytem ochráníte váš smartphone před pády a vaši peněženku před drahými opravami displaye. Nyní můžete zakoupit již za $2.41 ZDE.

Další maličkosti můžete nyní zakoupit za skvělé ceny. Pokud například plánujete halloweenskou párty, tak s kupónem

Halloween COUPON: HW1

můžete zakoupit drobnosti, které vaši oslavu přivedou k dokonalosti.

hal

5/5 – (1 vote)
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

,

od

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *