Nabíječky a nabíjecí kabely z Číny

Nabíječky a nabíjecí kabely z Číny

Používáte chytrý telefon nebo tablet a musíte jej denně dobíjet? Potom se jistě také občas setkáte s problémem, že se vám pokazí nabíječka nebo zlomí napájecí kabel, který z nabíječky vede. Originální nabíječky na některé značky telefonů jsou poměrně drahé a jejich koupě vás může vyjít i na více, jak tisíc korun. Pro příklad můžeme uvést například originální napájecí kabel pro Apple iPhone 5/6, který běžně zakoupíte okolo 1 199Kč.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Podívejte se na nabídku kabelů na AliExpress

Možností, ze kterých můžeme vybírat je však mnoho. Díky čínským internetovým obchodům, které navíc poskytují dopravu zdarma, můžeme běžně takový neznačkových kabel zakoupit již za 40Kč.  Ať již se jedná o napájecí kabely nebo zdroje pro výrobky Apple, Samsung, Lenovo nebo třeba Asus, na své si zde přijde každý, kdo hledá kabel pro svého miláčka za zlomek běžné prodejní ceny.

Apple originální drahý kabel
Apple originální drahý kabel

 

Abychom mohli zhodnotit, za jaké ceny kde můžeme dobře nakoupit, měli bychom si nejprve stanovit určité kritérium, dle kterého budeme vybírat a hodnotit. Pro příklad si můžeme vzít propojovací kabel k Apple iPhone 5S a propojovací kabel pro Samsung Galaxy S5. Jedná se o dva nejrozšířenější typy chytrých mobilních telefonů, máme proto jistotu, že doplňky pro tyto telefony budou mít v každém větším internetovém obchodu s elektronikou.

Levné kabely z AliExpress

Nejprve se podíváme na internetové tržiště AliExpress, které v České republice získává na oblibě a stává se určitým synonymem pro čínské internetové obchody. Samozřejmostí je, že si chceme nechat zboží doručit zdarma. Nejprve se tedy podíváme na propojovací kabel pro Apple iPhone. Nejlevnější propojovací kabel pro iPhone zde nalezneme již za 0.27 dolaru, což je přibližně 6Kč. Tato cena je opravdu neuvěřitelná, vzhledem k faktu, že se jedná o metrový kabel.

Široký výběr kabelů na AliExpress

nabijecky_kabel2

 

Aby se neřeklo, že se může jednat o nějakého podvodného prodejce, prodávajícího velmi levné zboží, která nám následně nebude doručeno nebo nám bude doručeno něco jiného, než jsme si objednali, přikládáme hned i druhou nabídku, tentokrát s cenou 0.34$, avšak tento výrobek si zakoupilo již bezmála 2839 zákazníků a samotný prodejce má 95% hodnocení, tak že si můžeme být jisti, že se nejedná o žádný podvod a nabídka by měla být opravdu reálná a pravdivá.

nabijecky_kabel3

 

Výhodné kabely pro Samsung

Jako druhý parametr zde máme propojovací kabel pro Samsung Galaxy S5, avšak může se jednat o jakýkoli jiný chytrý mobilní telefon, používající operační systém Android, neboť většina těchto telefonů jako konektor využívá microUSB, tak že je jedno, jaký kabel zakoupíme. Nejlevnější microUSB kabel jsme v tomto případě nalezli se slevou 97% za neuvěřitelných 0.06 dolaru, tedy asi 1.2 Kč. Upozorňujeme, že se jedná o metrový kabel, tak že jeho cena je opravdu neuvěřitelná.nabijecky_kabel4

 

Stejně, jako v předchozím případě, i nyní přikládáme i druhou nabídku, abychom si mohli být cenami opravdu jistí. V tomto případě již cena není tak neuvěřitelná, ale rozhodně je také velmi nízká. Jako druhý zde máme microUSB kabel za 0.32 dolaru. Jedná se o kabel dlouhý 30cm, tak že jej můžete dobře využít například pro připojení k power bance nebo notebooku.

nabijecky_kabel5

 

Výhodné kabely na FocalPrice

Jako druhý internetový obchod zde uvedeme FocalPrice, který se v České republice také po mnoho let těší poměrně značné oblibě a který je považován za prodejce velmi kvalitní elektroniky. Na rozdíl od AliExpressu se jedná o koncového prodejce, tak že nemusíme řešit problémy s poctivostí obchodníků.

Nejprve se opět podíváme na iPhone. K tomu jsme našli kabel za 1,69 dolaru. Jedná se o klasický metrový kabel, který mimo jiné také získal od zákazníků poměrně velmi pěkné hodnocení.

 

nabijecky_kabel6

Levné kabely z FocalPrice

Jako druhý kabel zde máme o něco levnější propojovací kabel, který však má délku pouze 12.5cm, tak že jej nejlépe využijete asi u power banky, kde malá délka kabelu není překážkou. Nalézt zde však můžete i mnoho dalších propojovacích kabelů.

nabijecky_kabel7

 

Nejlevnější microUSB kabely na FocalPrice

Nezapomeneme ani na microUSB kabely. Nejlevnější kabel jsme zde nalezli za 1.59 dolaru a má délku 2 metry. Jedná se o klasický USB – microUSB kabel černé barvy.

nabijecky_kabel8

Jako druhý zde uvádíme kratší kabel s délkou 21 centimetrů a stejnou cenou. Tento kabel je dostupný v mnoha barvách, jako je modrá, červená nebo fialová.

nabijecky_kabel9

Uvedli jsme si zde několik různých nabídek na kabely. Nemusíte se při nákupu omezovat pouze na AliExpress nebo FocalPrice. Velmi zajímavé nabídky můžete také naleznout na internetovém obchodu TinyDeal nebo například DealExtreme. Rozhodně nezapomeňte využít možnosti dopravy zdarma, která se vzhledem k takto nízkým cenám opravdu vyplatí.

Široký výběr kabelů z TinyDeal

Rate this post
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

od