Microwear L3 – chytré hodinky, tenké jako hedvábí

Microwear L3 – chytré hodinky, tenké jako hedvábí

S příchodem krásného, téměř letního počasí pro nás společnost Microwear připravila absolutní hit mezi chytrými hodinkami – Microwear L3. Vývoj jde mílovými kroky neustále dopředu a přestože jsou všechny výrobky od této firmy velmi kvalitní, snaží se neustále své produkty vylepšovat.

 

 

Chytré hodinky Microwear L3 vynikají před konkurečními výrobky jednou originální vlastností jsou nejtenší na trhu. Tak tenké, že společnost Microwear je nabízí do prodeje s dovětkem “tenké jako hedvábí”. Tuto vlastnost jistě oceníte při celodenním nošení, na ruce je totiž vůbec necítíte.

 

 

Funkce pro sport sleduje počet uběhnutých kilometrů, spálených kalorií, údaje ukládá 7 dní, pomáhá propočítat zlepšení a pomáhá navrhnout tréninkový plán.

 

 

 

Bluetooth 4.0 pomáhá propojit tyto chytré hodinky s vaším telefonem. Podporuje Android s operačním systémem IOS 8 a vyšší. Díky tomuto chytrému spojení už nikdy nezmeškáte žádnou zprávu ani hovor.

 

 

Kromě mnoha dalších funkcí jako je sledování srdečního rytmu a

 

 

tepové frekvence tyto hodinky nabízí i výjimečnou, trochu lechtivou funkci – dokáže monitorovat i vaše postelové výkony.

 

 

Hlavní výhody Microwear L3:

  1. Hodinky jsou velmi tenké v porovnání s jinými chytrými hodinkami
  2. Barevná obrazovka displeje
  3. Mnoho sportovních módů: chůze, běh, turistika, cyklistika, basketbal, badminton, pingpong, fotbal,
  4. Uživatelská příručka pro 8 jazyků.

 

Nyní v akci na Aliexpresu za US $57.09! Samozřejmostí je doprava do ČR zdarma.

 

 

 

 

Microwear L3 – chytré hodinky, tenké jako hedvábí
5 (100%) 1 vote

Facebookmail