LED žárovky z Číny

LED žárovky z Číny

Máte velký dům či byt a zdá se vám, že platíte až příliš mnoho za elektřinu? Potřebujete osvítit velké prostory, ale říkáte si, že normální žárovky jsou příliš slabé a mají nízkou životnost? V tom případě se můžete poohlédnout po LED žárovkách a osvětleních z Číny.
Podívejte se na nabídku LED žárovek na AliExpressu
Ať již hledáte samotné žárovky, venkovní světla, dekorační osvětlení nebo třeba svíčku na romantické chvíle, díky LED technologii již nic z toho není problémem. Hlavní a nespornou výhodou LED žárovek je jejich dlouhá životnost, díky které vydrží bez problémů svítit až 50 000 hodin, čímž vám vydrží na více, jak deset let. Kromě dlouhé životnosti se mohou LED světla pochlubit také velmi nízkou spotřebou elektrického proudu, která je v porovnání s běžnými žárovkami velmi malá. Jaké všechny typy LED žárovek a osvětlení můžete z Číny zakoupit?

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.LED osvětlovací pásy

Jako první možností LED technologie zde máme dlouhé pásy tvořené LED žárovkami, které si v posledních letech oblíbilo velké množství spokojených uživatelů. Tyto pásy se mohou pochlubit vysokou svítivostí a velmi malou spotřebou elektrického proudu. Kromě běžných výhod zde můžete také využít možnosti mnohobarevných provedení, díky kterým se z vašeho obývacího pokoje nebo ložnice může rázem stát disko plac nebo můžete velmi jemným osvětlením navodit nezapomenutelné romantické chvíle.

Široký výběr osvětlovacích pásů

Díky jejich rozměrům jsou osvětlovací pásy vhodné jako osvětlení do kuchyně, obývacího pokoje, dětského pokoje nebo ložnice, neboť můžou zastoupit lampičku nebo menší světlo. Jejich možností můžete využít také při večerním sledování televize, kdy si můžete velmi jemně osvětlit pokoj, aniž by vás silné světlo rušilo nebo obtěžovalo. Použity můžou být také pro osvětlení schodů, abyste již dále nezakopávali při večerní chůzi po schodech.

LED žárovky z Číny

Kde osvětlovací pásy zakoupit?

Na mnoha čínských internetových obchodech můžete naleznout širokou nabídku těchto osvětlovacích pásů. Za zmínku stojí čínský internetový obchod Lightinthebox, který nabízí všechny pásy za velmi výhodné ceny. Již od 6 dolarů můžete zakoupit LED pásy o délce 5 metrů, čímž se jedná o velmi výhodnou možnost velkoplošného osvětlení.

Naopak na internetovém tržišti AliExpress můžeme naleznout mnoho zajímavých nabídek na mnohobarevné LED pásy, se kterými si můžete váš pokoj osvětlit jako vánoční stromeček klidně i v srpnu. Jeden metr takových mnohobarevných pásků zakoupíte již za 1.5 dolaru, za což mnohdy nekoupíte ani jednu normální žárovku.LED žárovky z Číny

LED žárovky z Číny

Pokud vlastníte lampičku, světlo nebo nástěnnou lampu na žárovky a rádi byste našli jednoduchý a dlouhodobý způsob, jak jimi svítit efektivně, můžete do nich zakoupit LED žárovky. Tyto žárovky se vyrábějí v mnoha variantách a s různými druhy závitů.

Velkou výhodou těchto žárovek je také možnost změn barev. Pro běžné osvětlení proto můžete použít klasickou bílou nebo žlutou barvu, ve chvílích, kdy byste potřebovali tlumené světlo, můžete využít například barvu modrou nebo červenou. V každém případě vám plně postačí jedna žárovka k tomu, abyste mohli váš pokoj rozzářit všemi barvami. Všechny tyto žárovky se navíc vyznačují spotřebou do 10W, tak že hravě strčí do kapsy veškerou svou konkurenci.

LED žárovky z Číny

Jednou z hlavních nevýhod, se kterou se můžeme u nás setkat, je až příliš vysoká pořizovací cena, která mnoho zákazníků od koupi odradí. Naštěstí však žijeme internetu a sním spojeným faktem neomezených možností.  Není nic jednoduššího, než navštívit jeden z čínských internetových obchodů, kde tyto LED žárovky můžeme zakoupit za zlomek české prodejní ceny. Již od jednoho dolaru můžete zakoupit běžné LED žárovky. Velký výběr těchto žárovek nabízí například internetový obchod Deal Extreme, který se zaměřuje na prodej spotřební elektroniky a doplňků.

Levné LED žárovky z Číny

Pokud patříme mezi náročné zákazníky, využít také můžeme nabídky internetového tržiště AliExpress, kde můžeme naleznout téměř nekonečnou nabídku všech druhů těchto žárovek za velmi nízké ceny.

Venkovní LED osvětlení

Máte zahradu, terasu nebo chcete moderní osvětlení pro vaši příjezdovou cestu? Spolehněte se na kvalitu LED osvětlení a nakupte venkovní světla s dlouhou životností. Velkou výhodou mohou světla se solárními články, které nemusíte napájet, a o nabíjení se postarají samy. Díky solární energii a LED technologii si můžete velmi levně osvětlit vaše venkovní prostory.

LED žárovky z Číny

 

Hledáte-li venkovní LED osvětlení pro váš dům, navštívit můžete například internetový obchod Tiny Deal, zabývající se velkoobchodním prodejem veškeré elektroniky a doplňků pro dům a zahradu. Další možností je zakoupení těchto světel na internetovém obchodu Lightinthebox, který má velmi širokou a výhodnou nabídku všech druhů a typů LED osvětlení.

4.5/5 – (4 votes)
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *