Kybernetické pondělí

Kybernetické pondělí 2016

Patříte mezi milovníky výprodejů a výhodných nákupů? Začínáte již uvažovat o vánočních dárcích pro své blízké, ale nechcete za ně utratit příliš mnoho? Chcete nakupovat kvalitní zboží, ale neradi platíte více, než je opravdu nutné? Poté vás jistě tento článek velmi potěší, neboť si budeme vykládat o jednom z největších obchodních svátků, se kterým se při nakupování můžeme setkat.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Podívejte se na výhodné nabídky pro kybernetické pondělí
Každý, kdo se ve světě výhodného nakupování již nějakou dobu pohybuje, jistě někdy slyšel o celosvětově známém americkému svátku, se kterým se můžeme setkat den po Díkůvzdání. Jedná se o Černý pátek, neboli Black Friday, který připadá každým rokem na čtvrtý pátek v listopadu. Tento svátek je celosvětově spojen s řadou celoplošných výprodejů a velmi vysokých slev, čímž každoročně začíná předvánoční nákupní sezóna.

Více o černém pátku v samostatném článku:

Černý pátek 2016 – výprodeje začnou 25.11.2016

Tento svátek si svou oblibu drží již po mnoho desítek let a není proto divu, že se během tohoto dne utratí také nejvíce peněz. Jedná se o den, kdy se s velkými slevami a výprodeji setkáváme nejenom u kamenných obchodů, ale také e-shopů, které tento den taky z určité míry převzaly.
Jelikož však poslední dobou stále více vzrůstá obliba nakupování z internetových obchodů, provozovatelé internetových obchodů zatoužili po svém vlastním obchodním svátku, který by byl věnován pouze jejich obchodům. A tak vznikl druhý, již méně známý obchodní svátek – Cyber Monday, neboli Kybernetické pondělí.

cyber-monday
O co vlastně jde? Podstata je ve své podstatě naprosto stejná, jako je tomu u Černého pátku. Jediný rozdíl můžeme naleznout v tom, že tento svátek je plně zaměřen zejména na internetové obchody, díky čemuž můžeme na různých e-shopech využívat velmi vysokých slev od pátku až do pondělí, čímž máme více času vybírat a nakupovat z širokého výběru zboží. Dalé je tento svátek zaměřen více na prodej zlevněné elektroniky.

Podívejte se na výhodné nabídky pro kybernetické pondělí
Možná se nyní ptáte, kde vlastně můžeme v průběhu těchto svátků využívat oněch vysokých slev a výhodných nabídek. Jednou z možností je samozřejmě nakupovat z českých internetových obchodů. Tato možnost však s sebou nese mnoho nevýhod, kterých se můžeme vyvarovat, budeme-li nakupovat z čínských internetových obchodů.

Přehled všech slev a a výprodejů z Číny

Nakupujeme z čínských internetových obchodů

Toužíte-li po kvalitním zboží za velmi výhodné ceny, jistě byste měli využít možnosti nakupovat z prověřených čínských internetových obchodů a tržišť, mezi které můžeme zařadit například AliExpress, DHgate, LightInTheBox, Dresslink, TinyDeal nebo třeba Banggood. Na internetu nalezneme celou spoustu zajímavých čínských internetových obchodů, výše zmíněné internetové obchody můžete proto považovat spíše za jednu z možností, které můžeme využít.
Mnoho z vás může napadnout otázka, v čem je nakupování z čínských internetových obchodů a tržišť vlastně lepší, než nakupování z českých e-shopů. Pojďme si tedy říci něco o výhodách nakupování z největšího čínského internetového tržiště – AliExpressu.Nakupujeme na AliExpressu

Máte-li již s nakupováním z čínských internetových obchodů nějaké zkušenosti, jistě pro vás nebude AliExpress ničím novým. Jistě se však mezi námi najdou také lidé, kteří ještě s nakupováním z Číny takové zkušenosti nemají, nebo kteří ještě neměli možnost si tento způsob výhodných nákupů vyzkoušet.
Velkým rozdílem AliExpressu od jiných internetových obchodů je fakt, že se nejedná o klasický e-shop, ale internetové tržiště, na kterém své zboží nabízí tisíce obchodníků. Co to vlastně znamená pro nás? Možnost neuvěřitelného výběru a velmi výhodných cen na zboží všeho druhu.

aliexpress-logo
Běžně zde můžeme veškeré zboží nakoupit o 30% až 50% levněji, než je tomu v případě českých e-shopů. Jak je to vlastně možné? Jedním z důvodů je samozřejmě zákon nabídky a poptávky. Ať již budeme hledat chytré mobilní telefony a tablety, oblečení, boty nebo třeba doplňky pro naše domácí mazlíčky, vždy můžeme naleznout širokou nabídku zboží, kdy jeden druh zboží nabízí až několik stovek obchodníků najednou.
To má za následek „obchodní válku“, kdy se jednotliví obchodníci snaží své zboží nabízet za takovou cenu, aby bylo jejich zboží dostatečně konkurenceschopné. Díky tomu můžeme doslova na každém rohu narazit na zajímavé slevy a výprodeje, běžně dosahující hodnoty 10% až 40%.
Výhodné nabídky a zajímavé slevy však nejsou jediným a také hlavním důvodem, proč je nakupování z AliExpressu tak výhodné. Samotná podstata totiž spočívá v samotném faktu, že můžeme zboží nakupovat přímo od čínských obchodníků, díky čemuž můžeme ušetřit nemalé výdaje, které bývají spojeny s distribucí a přepravou zboží až k českým obchodníkům, kteří si na zboží navíc účtují ještě další přirážku ve formě maloobchodní ceny.
Podívejte se na nabídku zboží z AliExpressu
Co to vlastně pro nás znamená? Znamená to pouze a jenom fakt, že díky AliExpressu můžeme bez problémů nakupovat zboží za jedny z nejnižších velkoobchodních cen na trhu. To se již vyplatí, nemyslíte? Věřte nebo ne, ani zde však stále výhody nakupování z čínských internetových obchodů a tržišť nekončí.

Bezplatná doprava z Číny

Další skvělou výhodou, kterou můžeme při nakupování z čínských internetových obchodů ocenit, je možnost bezplatné dopravy až domů, díky čemuž si můžeme nechat doručit zboží až domů, a to zcela ZDARMA.
Jenom si vzpomeňte, kdy jste naposled nakupovali z nějaké českého e-shopu. Nebydlíme-li v blízkosti výdejního místa onoho e-shopu, nezbývá nám nic jiného, než si nechat zboží doručit prostřednictvím jedné z přepravních společností, jako je Česká Pošta nebo DHL. Za takovou přepravu si běžně připlatíme okolo 100Kč, což není příliš vysoká částka, budeme-li nakupovat zboží v hodnotě několika tisíc korun. Chceme-li však nakupovat levnější zboží, může nám tato částka poměrně nemile pozměnit celkovou cenu námi nakupovaného zboží.

Bezplatná doprava
Budeme-li nakupovat jednou měsíčně, můžeme tak bez problémů zaplatit dalších minimálně 1200Kč, za které bychom si jinak mohli pořídit mnoho dalšího zajímavého zboží. Přesně tomu se však můžeme vyhnout díky bezplatné dopravě, kterou můžeme s pomocí hojných dotací čínské vlády bez problémů využít.

3/5 – (2 votes)
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *