Kvadrokoptéry z Číny

Drony a kvadrokoptéry z Číny

Čína v posledních několika letech patří k jednomu z největších výrobců a prodejců spotřební elektroniky na světě. Ročně se z Číny do Evropy doveze několik milionů kusů výrobků, mezi které patří jednak mobilní telefony, tablety a počítače, ale také různé hračky. Mezi tyto hračky můžeme také zařadit kvadrokoptéry, které v posledních dvou letech zaznamenaly silnou expanzi a které dnes můžeme velmi levně sehnat na čínském trhu.
Podívejte se na nabídku dronů na AliExpress

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Za málo peněz hodně muziky – RC drony od 350 Kč

Patříte-li mezi zastánce modelařiny a RC modelů, jistě vás velmi potěší, že si můžete objednat malý model kvadrokoptéry či drona již od 15 dolarů, což je velmi nízká cena. Jistě od takového modelu nemůžeme čekat nějaké přehnané vlastnosti. Na zabití volného času a užití si trochu zábavy nám jistě může ale postačit.

kvadro_koptera1

Tuto kvadrokoptéru můžete zakoupit na internetovém tržišti AliExpress. K dostání je také v zelené, oranžové nebo růžové barvě. Jedná se o velmi malý model, takže určitě nebude vyroben k dlouhým a vzdáleným letům.

AliExpress kompletní recenze

Podobných dronů můžeme na tomto internetovém obchodu nalézt více. Jak můžete například vidět na dalším obrázku, tato kvadrokoptéra dosahuje velikosti dlaně. K dostání je však již za 14,35 dolaru (350 Kč).

kvadro_koptera2

Drony s přídavnou kamerou – žádný problém!

Pokud hledáme větší modely, se kterými si můžeme užít více zábavy a u kterých se hlavně nemusíme obávat problémů ze strany silného větru nebo malého dosahu vysílačky, můžeme se poohlédnout po větších modelech. Tyto modely již nabízejí mnoho zajímavých funkcí, jako je například zabudovaná kamera.

Tyto modely již jsou však také dražší a na AliExpressu jejich ceny začínají na 35 dolarech a rostou výše. Pro ukázku se můžete podívat na několik takových kvadrokoptér, které zde lze sehnat. Jak si můžete sami povšimnout, přenos obrazu je řešen formou chytrého telefonu, přes který se můžete k vrtulníku připojit, a tak přenášet obraz z kamery. Takovou kvadrokoptéru poté můžete využít pro vyhlídkové lety po krajině.

kvadro_koptera4

Kvadrokoptéry z FocalPrice

Hledáme-li dobré zboží, nemusíme se spoléhat pouze na AliExpress. Máme zde mnoho zajímavých internetových obchodů, ze kterých můžeme nakupovat. Jedním z nich je také eshop FocalPrice, který se po mnoho let vyznačuje velmi dobrou pověstí a kvalitním zbožím.

Podívejte se na nabídku zboží na FocalPrice

Nalézt zde můžeme vrtulníky, kvadrokoptéry, ale také i šestirotorové vrtulníky. Pokud nehledáme nikterak speciální a drahou kvadrokoptéru, můžeme si vystačit s jednou takovou značky Cheerson. Je to malá a levná kvadrokoptérka, která se sice prodává za poměrně nízkou cenu, mezi zákazníky však dosahuje poměrně velmi vysokého hodnocení.kvadro_koptera5

FocalPrice kompletní recenze

Pokud hledáme nějakou zajímavou a výjimečnou kvadrokoptéru, která není jako všechny ostatní, zaujmout nás může například kvadrokoptéra ve tvaru amerického, pro radary neviditelného letounu B-2 Stealth, která se prodává za 33 dolarů.

kvadro_koptera6

Další zajímavou a unikátní kvadrokoptérou je dron ve tvaru amerického stíhacího letounu F-22, kterou můžete také zakoupit za 33 dolarů. Jedná se o poměrně pěkně zpracovaný model, kterým se můžete zavděčit nejednomu modeláři.

kvadro_koptera7

Nalézt zde však můžeme také velmi kvalitní a drahé kvadrokoptéry, nesoucí kameru HD s vysokým rozlišením. Tato kvadrokoptéra má dosah vysílačky do vzdálenosti jednoho kilometru a odolnost proti větru do rychlosti 10,7 m/s. S cenou okolo 700 dolarů se nejedná o nijak levnou záležitost, můžete si s ní však užít mnoho dobré zábavy.

Luxusní drony z ChinaBuye

kvadro_koptera8

Pozadu s RC drony nezůstává ani internetový obchod ChinaBuye, na kterém můžete nalézt široký výběr těchto hračiček. Vybrali jsme pro vás několik nejlepších výrobků, které by vás mohly určitě zaujmout.

kvadro_koptera9

Jako první zde máme kvadrokoptéru JRC V686. Můžete si povšimnout velkého monitoru, HD kamery a přenosu videosignálu na frekvenci 5.8GHz. Dostupná vzdálenost od ovládání je až 150 metrů a na jedno nabití je kvadrokoptéra létat 8 minut. Mezi zákazníky však dosahuje velmi vysokého hodnocení, ať už z hlediska ceny, která je v tomto případě 113$, tak i z hlediska kvality.

kvadro_koptera10

 

Druhým dronem je Hubsan H107D, který nese zabudovanou kameru a jehož ovladač opět poskytuje velký barevný monitor. Dostupná vzdálenost pro živý přenos videa činí 100 metrů a na jedno nabití je schopna přibližně sedmiminutového letu.

kvadro_koptera11

 

Jako třetí zde máme malou kvadrokoptéru Cheerson CX-30W. S cenou 62 dolarů se jedná o levnější a menší kvadrokoptéru, která však také nabízí zabudovanou kameru, jejíž obraz můžeme přenášet s pomocí mobilního telefonu. Vzdálenost od ovládání činí přibližně 55 metrů a na jedno nabití je schopna pěti minutového letu.

Podívejte se na nabídku zboží na ChinaBuye
Rate this post
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

od