Kryty na telefon z Číny

Kryty na telefon z Číny

Pokud chcete svůj chytrý telefon ochránit před odřením, rýhami od pádu a dalšími malými jizvami, pořídíte si kryt, který jej před úrazy ochrání.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Některé kryty jsou však velmi drahé. Pokud navíc chcete vlastnit hned několik krytů, abyste mohli vzhled svého telefonu obměňovat, je investice ještě mnohem větší.
Podívejte se na nabídku krytů na mobil na AliExpress

Obaly a kryty na mobily v mnoha variantách

Kryty na telefon z Číny nabízí mnoho různých designů za skvělou cenu. Na internetu je dnes možné sehnat skoro všechno. A právě kryty na mobil jsou samostatnou velkou kategorií. Na trhu najdete průhledné gelové obaly v mnoha barvách, které jsou z měkkého ohebného plastu, jsou tedy přizpůsobivé, elastické a velmi pružné. Najdete zde také obaly z tvrdého plastu, jejich zadní stranu zdobí obrázek nebo nějaký potisk.

Toto zboží čínské výroby se vyznačuje především svými variacemi, různými vzhledy a potisky, kterých jsou opravdu celé řady.

Seznam ověřených čínských obchodů, kde se dají koupit kryty na mobilní telefony

Široký sortiment vám umožňuje vybrat si přesně ten obal (nebo i víc!), který hledáte. Díky nízké ceně si obvykle můžete dovolit koupit hned několik krytů, které se budou pravidelně střídat a zdobit – a především také chránit – váš telefon.

Skvělé ceny krytů na mobil z Číny

Oproti českých prodejcům se dají kryty na mobily z Číny sehnat opravdu za „hubičku„. Marže na těchto produktech se u nás pohybuje v rámci stovek procent a pokud hledáte obyčejná barevná / plastová / kožená / silikonová pouzdra na mobil, tak nákupem z Číny můžete jenom vydělat.

kryty na mobil
kryty na mobil

Např. zde na obrázku z AliExpressu je vidět, že základní barevná pouzdra na Apple iPhone 6 se dají koupit již od 0,19 USD (neuvěřitelných 5 Kč).Malou nevýhodou těchto krytů je však to, že jsou velmi dobře vidět drobné vady ve výrobě. Například spájené spáry, tedy místa, kde byl tvrdý plast spojen. Toto však není na závadu. Barevný potisk telefon natolik rozzáří, že zakryje i drobné nedostatky. Důležité je si uvědomit, že drtivá většina krytů na telefon prodávaných v Čechách, také pochází z Číny.

Nákup krytů na mobily online z Číny

Pokud si vybíráte obal na telefon u nespecializovaného prodejce, tedy obvykle na internetu, musíte si dát pozor na pár věcí.

Abyste obal mohli používat, musí perfektně padnout na váš telefon. Proto si vždy zjistěte, na jaký typ telefonu je ten který kryt určen. I v případě, že jsou si dva modely velmi podobné, jejich označení se například jen drobně liší, nemusí to znamenat, že obal určený pro jeden model, bude sedět na ten druhý. Jejich stavba může být odlišná, a proto kupujte pouze kryty, které jsou určeny přesně pro váš telefon.

Obaly na tablety z Číny
Vždy si přečtěte také z jakého materiálu je obal vyroben. Dále si zkontrolujte také rozměry, které vám pomohou zjistit, zda se obal pro váš telefon hodí. Koupě přes internet je vždy tak trochu kupování zajíce v pytli. Pokud ale víte, které údaje si zkontrolovat, obchod může proběhnout v naprostém pořádku.

Pozorně si také prohlédněte přiložené obrázky, ať víte, jak kryt, který jste si vybrali, bude vypadat. Z obrázku toho ne vždy poznáte dost, proto je možné, že až obal dorazí, bude se mírně lišit zbarvení. To vše však může být způsobeno fotografií.

Jak již bylo zmíněno, čínští výrobci styly nešetří, a proto můžete vybírat z opravdu širokého sortimentu. Jednobarevné, více barevné, s ornamenty, zvířaty nebo květinami – co jen chcete.

Díky skvělým cenám můžete svůj telefon obléknout každý den do jiného kabátku. Nejenom, že bude skvěle vypadat, ale uchráníte ho před škrábanci a případnými nárazy.

Seznam ověřených čínských obchodů, kde se dají koupit kryty na mobilní telefony

Rate this post
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

od

Značky: