banggood logo

Jak nakupovat na Banggood

Čínský internetový obchod Banggood patří již k méně známějším internetovým obchodům v české republice, avšak svou kvalitou je stejně oblíbený, jako web DealExtreme, nabízející podobné zboží. Stejně, jako ostatní čínské internetové obchody, i Banggood má velmi vysoký podíl na klientele v Rusku, pro které je web také velmi dobře optimalizován.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.O úspěšnosti tohoto webu svědčí také statistiky, dle kterých tento internetový obchod denně navštíví okolo 45 000 nových návštěvníků, čímž se svou návštěvností přibližuje k webům, jako je AliExpress.

Podívejte se na nabídku zboží na Banggood

Nevýhodou tohoto webu, která může některé návštěvníky zklamat, je malá jazyková dostupnost. Web samotný je primárně vytvořen v angličtině a vybrat si můžeme ještě z ruštiny, španělštiny, italštiny, francouzštiny a portugalštiny. Na nás ani naše německé sousedy bohužel nebylo při vývoji tohoto webu myšleno, a proto se musíme spokojit alespoň s angličtinou.

Internetový obchod Banggood patří mezi koncové obchodníky, jako je třeba LightInTheBox. Díky tomu se nemusíme obávat nepoctivých obchodníků a podvodných nabídek zboží, jak tomu někdy může být například na AliExpress.

bang_kuponOcenit však můžeme širokou nabídku zboží, zejména z hlediska elektroniky, doplňků pro mobilní telefony a tablety, ale také hraček, jako jsou kvadrokoptéry, RC modely nebo bytové doplňky. Příjemně nás můžou někdy překvapit velmi výhodné nabídky zboží nebo slevy. Využít také můžete nabídku na slevový kupón v hodnotě 50$, který můžete získat zasláním e-mailové adresy pro odebírání novinek.

Banggood příslušenství pro Apple iPhone a iPad

Vlastníme-li nějaký výrobek od společnosti Apple, můžeme také využít široké nabídky zboží pro všechny jejich výrobky. Ať již se jedná o pouzdra na iPad, kryty na iPhone nebo doplňky k MacBooku, můžeme si vybrat z velmi výhodné nabídky zboží. Pouzdra na iPad můžeme tak zakoupit již od 160Kč, což je v české republice doslova nemyslitelná cena. Můžeme si také vybrat ze široké nabídky externích baterií, fólií na display nebo doplňků pro našeho miláčka s nakousnutým jablkem.

bang_apple

 

Nejme-li zastánci Apple výrobků, můžeme využít široké a výhodné nabídky tabletů s duálním operačním systémem Android-Windows 8. Tyto tablety můžeme zakoupit již od 2 120Kč, což je velmi výhodná cena, zejména-pak, pokud je v tabletu nainstalován operační systém Windows, který se sám prodává za cenu stejnou, jako celý tento tablet.

Výhodné nabídky pro obchodníky na Banggood

Pokud vlastníme e-shop nebo vyděláváme s pomocí affiliate marketingu, můžeme velmi kladně ocenit přístup tohoto internetového obchodu k obchodníkům, kterým nabízí velmi přívětivé služby.

Začátečnický level nám tak nabízí 4$ z každých 100$ co díky vám Banggood utrží. Utrží-li díky vám alespoň 4000$, vaše odměna se zvyšuje na 6$ z každých 100$. Nejvyššího levelu můžeme dosáhnout po utržení alespoň 10 000$ . V tuto chvíli můžeme od Banggood získávat 8$ z každých 100$, což je 8% z celkového zisku.

bang_affil

 

Druhou možností je využití programu Drop ship, díky kterému můžete na všechny výrobky získat slevu 3%-10%, kterou můžete využít ve svůj prospěch, neboť je právě tím, co vyděláte navíc. Jedná se o velmi jednoduchou a účinnou metodu, neboť můžete využít celkovou nabídku Banggood a přitom ještě dále ušetřit.
Jak nakupovat na Banggood krok za krokem


Registrace na Banggood

Přihlášení na webu Banggood je velmi jednoduché a rychlé. Pro registraci stačí kliknout na nápis Register v pravém horním rohu. Tím se dostaneme na registrační stránku, na které najdeme jednoduchý registrační formulář. Do něj nám stačí vyplnit svoji přezdívku, vložit svůj platný e-mail a potvrdit heslo. Poté již stačí jenom kliknout na tlačítko „Create Your Account“, čímž vytvoříme nový účet.

Nechceme-li si zakládat účet touto formou, můžeme využít možnosti registrace pomocí Facebooku nebo Twitteru.

bang_registr

Jdeme nakupovat na Banggood

Při nakupování si můžete vybírat ze široké nabídky zboží, jehož celkové menu naleznete na levém okraji hned vedle vyhledávače zboží. Po najetí kurzorem na Shop All Categories se vám rozbalí velká nabídka zboží všeho druhu.

Klikneme-li na nějakou rubriku, načte se nám stránka s celou nabídkou zboží.  U každého produktu si můžeme povšimnout jeho hodnocení ve stylu hvězdiček, vedle kterých uvidíme celkový počet recenzentů daného výrobku.

bang_vyrobek

 

Při rozkliknutí určitého výrobku se dostaneme na jeho stránku, kde můžeme vidět všechny detaily. Hned vedle obrázku výrobku se nachází celkové hodnocení. V tomto případě zboží hodnotilo 6 zákazníků a získal velmi příznivé hodnocení 4.7 . Chceme-li se o hodnocení dozvědět něco více, můžeme dané hodnocení rozkliknout, čímž se dostaneme níže na stránku, kde jsou uvedeny veškeré podrobnosti k hodnocení daného výrobku.

bang_review

 

Velmi pěkně zpracované hodnocení nabízí velmi přesné údaje ohledně spokojenosti nebo také nespokojenosti zákazníků se zbožím. Každý zákazník při hodnocení musí vyplnit čtyři směry hodnocení, a to celkové hodnocení, cenu, kvalitu a vzhled. Díky tomu máte hned čtyři stupně hodnocení, dle kterých se můžete rozhodnout, zda-li daný výrobek zakoupit chcete nebo ne.

Pokud o daném výrobku chceme znát podrobnější detaily z technického hlediska, můžeme se dostat na Product details, neboli detaily produktu, kde nalezneme veškeré podrobné informace o vlastnostech daného výrobku. Pod detaily mnohdy můžeme shlédnout také fotografie daného výrobku.

bang_specifikace

Dokončení objednávky na Banggood

Pokud máme vybraný výrobek, který se nám líbí, stačí již pouze kliknout na „Buy it now“, čímž se přesuneme k dokončení objednávky. Jak můžeme vidět níže, objednávková stránka je také velmi pěkně designově uzpůsobena, tak že na jedné straně můžeme vidět detaily zboží, zatímco na druhé straně můžeme vyplnit detaily objednávky.

Pro každý výrobek můžeme zvolit Free shipping, tedy dopravu zdarma. Za normálních okolní bude náš balíček zaslán jako neoznačený, tak že se může stát, že dojde k jeho ztrátě. Pokud si trochu připlatíme, v našem případě 32,98 Kč, náš balíček získá přepravní číslo, tak že můžeme sledovat jeho přepravu.  Pokud nechceme čekat až tři týdny na doručení zboží, můžeme si nechat zboží přepravit prostřednictvím EMS, za což bychom však připlatili 645Kč, což je  vzhledem k nízké ceně tohoto výrobku velmi nepraktické.

bang_order

 

Na pravé straně si můžeme lépe všimnout dopravních detailů. Jsme-li registrováni, pro dropshipping, můžeme zaškrknoout pole Drop Shipping Order, čímž dáme najevo, že daný výrobek bude přeposlán bez označení internetového obchodu a můžeme si stanovit vlastní koncovou prodejní cenu, za kterou bude toto zboží zákazníkovi doručeno. Dále si můžeme vybrat metodu platby, kdy máme na výběr platbu prostřednictvím PayPal, Kreditní kartou nebo pomocí služby Qiwi Wallet.

2/5 – (23 votes)
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

od

Značky: