Jak na profesionální selfie?

Telefony, foťáky, videa na youtube, gadgety, chytré hodinky, chytří pomocníci do domácnosti – technika nás v dnešní době obklopuje na každém kroku. S rozvojem sociálních sítí se do předního zájmu uživatelů dostalo tvoření selfie fotek. Každý chce mít tu nejlepší profilovou fotku, co nejvíce „lajků“ na Facebooku, ještě více followerů na Twitteru nebo Instagramu. Zejména mladší generace je přímo posedlá lovením nejlepšího úhlu svojí tváře, aby jejich selfíčko po probuzení budilo dojem, že po ránu vypadají prostě božsky. Jak ale vytvořit co možná nejlepší selfíčko, aby všichni záviděli?

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Je pravděpodobné, že ne všichni jsme se narodili s tak skvostnou tvářičkou, že můžeme postnout první selfie, které vytvoříme. Všichni to děláme – znáte to – většinou vytvoříme 5 – 50 fotek, ze kterých pak vybereme tu nejvíce cool, šikovnější projedou filtrem, aby vypadali jestě lépe. Proč je vytvoření božského selfíčka na jedno „cvaknutí“ tak složité?

Jedním z problémů je to, že vytvoření perfektního fota, držet telefon, vydržet se tvářit úchvatně a ještě mít dost pevnou ruku, aby telefon, či fotoaparát byl dost stabilní a obraz se neklepal je sakra zátěž. A ještě se u toho musí dýchat….

Tipy a triky na superselfie

Dobré světlo

Ať chcete, nebo ne – už od vynálezu fotografování je kvalitní světlo prostě vším. Pokud fotíte na špatném světle nezachrání Vás ani Ježíš, a vetšinou ani Photoshop.

Vyvarujte se nechtěného stínu

Určitě nechcete mít v oku odlesk sluníčka, nebo mít půl tváře ve tmě a už vůbec ne dvě bradičky, že? Proto je důležité při kompozici kvalitní fotografie myslet na to, že nechtěné stíny odlesky a divné pozadí je prostě třeba eliminovat.

Blesk

Pokud chcete být opravdu dobří v „selfíčkování“, přečtěte si kdy a za jakých okolností se používá blesk. Zamezíte tak tomu, že budete mít prostředek obličeje přesvícený, jako by Vás právě osvítila nějaká vyšší bytost. A oči? Moderní blesky dávají opravdu velkou „šajnu“ takže pokud si nechcete připadat jako svářeč po celodenní šichtě, tak si dobře rozmyslete, jestli blesk použijete. Červené oči totiž sluší vetšinou jen bílým laboratorním myškám.

Přirozený úsměv

S úsměvem jde všechno lépe… I selfíčka. Pokud se budete tvářit uměle, nikdo na Facebooku Vám neuvěří, jak báječný máte život. Je třeba se usmívat přirozeně. Pomáhá, když si vzpomenete na něco hezkého a uvolníte se. Hvězdy radí trošičku přivřít oči, odborně se to nazývá „squinch face“. Protože pouze při nefalšovaném úsměvu se vytvoří ty rozkošné vrásky kolem očí.

Trénujte

Narcisté tuto radu asi ocení nejvíce. Prostě trénujte. Ksichtíky, grimasy, smutné obličeje, sledujte z jakého úhlu vypadáte nejlépe. Najděte na sobě nejhezčí rys a ten prodejte. Někdo má krásné oči, jiný zas plné rty, pochvalte si to nejlepší a hlavně foťte, foťte, foťte, protože trénink dělá mistra, tedy pardon – selfiekrálovny.Sežeňte si kvalitní pomocníky

O potřebné kvalitě fotoaparátu si asi ani nemusíme povídat, koho to zajímá, může si přečíst na blogu tipy a triky, jak vybrat kvalitní fotoaparát, mobil, či kameru. Koupili jste si někdy selfie tyč? Já ano, a krom toho, že můj telefon se v ní pořádně nedal, ani otočit, několikrát se mi stalo, že v okamžiku kdy jsem se tvářila nejvíce cool mi telefon díky nekvalitním pružinám ze selfie tyčky prostě vylítl a jednou to odnesl prasklým displayem. Selfie tyč vám pomůže k lepší stabilizaci obrazu, k možnosti se fotit z větší dálky, tudíž se vám na fotografii nevejde pouze Váš obličej, ale i třeba Eiffelovka, abyste se mohli pochlubit, kde se právě nacházíte. Selfie tyč je také skvělá zábavná pomůcka na party, abyste mohli dělat skupinové fotky a nikdo Vám tam nechyběl, až budete po letech vzpomínat.

Za redakci Vám mohu doporučit selfie tyč od renomovaného výrobce Xiaomi. Nabízí nejen otočný držák z kterého nevypadává telefon, ale i ostatní důležité přednosti, jako je kvalita provedení, pevnost, bluetooh připojení, teleskopickou rukojeť a důležitou skladnost na cesty.

Xiaomi Selfie Stick Bluetooth Remote Shutter 

Plní funkci selfie tyče a stativu 2 v 1. Velmi kvalitní stabilní konstrukce, která je na stabilizaci obrazu velmi důležitá.

Selfie tyč Xiaomi vám umožní vytvořit vynikající selfies. Zakouepním této selfie tyče, si můžete pořídit dokonalou selfie z telefonu s potřebným komfortem pomocí držáku stativu Xiaomi Selfie Stick s dálkovým ovládáním. Poskytuje perfektní POV a usnadňuje fotografování prakticky kdekoli.

Tato lehká selfietyčka má protiskluzovou povrchovou úpravu, která vám poskytne perfektní uchopení.Můžete ji nosit kdekoli na cestách díky kompaktní velikosti této tyče.

Citlivé dálkové ovládání Bluetooth se rychle připojuje k vašemu zařízení a nabízí neuvěřitelnou funkčnost.

Tato selfietyč Xiaomi poskytuje rotaci 360 stupňů, která poskytuje uživatelsky největší komfort. Můžete získat nejlepší selfie, aniž byste se museli ptát kolemjdoucích, kdo vás vyfotí.

Držák stativu vám umožňuje pořídit přesný obrázek s vynikající kvalitou. Můžete jej umístit kdekoli, abyste získali dokonalé fotky skupiny a také si mohli užívat videohovory bez nutnosti držet chytré zařízení.

Výhody Xiaomi Selfie Stick 

– Vynikající design

– Tyč z hliníkové slitiny

– Lehká, pevná a protiskluzová

– 360 stupňový rotační a nastavitelný stojan

– Nezávislé dálkové ovládání Bluetooth 3.0

– Zabudovaný akumulátor Li-ion 60 mAh

 

S kupónem GBDY0070 můžete nyní zakoupit Xiaomi Selfie Stick na GearBestu za skvělých $13.55USD!

 

3/5 – (2 votes)
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

, ,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *