Hodinky z číny (kopie i originál)

Hodinky z Číny – značkové i kopie za super ceny

Přemýšlíte o koupi hodinek? Proč vlastně koupit hodinky z Číny? Odpověď je prostá. Zaprvé mají čínské e-shopy opravdu velký výběr a hlavním důvodem je cena, v tomto ohledu je Čína bezkonkurenční. Není divu, že právě hodinky nakupujeme z Číny nejvíce.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Podívejte se na nabídku hodinek na AliExpress
Rádi byste objednali nějaké pánské či dámské hodinky také, ale máte obavy? Není důvod se strachovat, nakupování je jednoduché a navíc ušetříte. V článku se dozvíte tipy a rady jak vybrat a kde nakoupit.

Základ je mít představu, co vlastně hledám. Zdali ještě váháte při výběru, zkusím vám pomoci.

Položte si tyto 4 základní otázky:

  1. Kolik jsem ochotný za hodinky utratit?
  2. Analogové nebo digitálky?
  3. Jakou barvu upřednostňuji?
  4. Z jakého materiálu mají být vyrobeny?

Kde nakoupit hodinky z Číny?

Po ujasnění těchto věcí máte zřejmě nějakou představu. Potom doporučuji jít na stránky AliExpressu, kde je nabídka čínských hodinek největší.
V kategorii Šperky a Hodinky si zvolíte, zda hledáte dámské nebo pánské hodinky a poté můžete vyfiltrovat vaše požadavky na barvu, cenu, materiály a tak dále.

Seznam ověřených čínských obchodů, kde se dají koupit hodinky
A teď už se můžete vesele proklikávat mnoha stránkami a hledat ty pravé. Zde na ukázku obrázky vkusných a velmi levných hodinek:

hodinky z ciny
Hodně prodejců nabízí free shipping neboli dopravu zdarma. Není to nic neobvyklého, nebojte se nabídky využít. Hodinky pochopitelně nebudete mít doma na druhý den, ale například za 2-3 týdny, maximálně měsíc. Ušetříte tím nezanedbatelné náklady na dopravu. Například ceny DHL se vyšplhají na několik desítek dolarů i v případě takto malého balíčku.Před koupí doporučuji shlédnout hodnocení prodejce a zpětnou vazbu od lidí, kteří produkt zakoupili. Mnohdy to o kvalitě hodinek hodně vypoví a pomůže odhalit podvodníka. Obecně doporučuji kupovat od obchodníka co má hodnocení 90% a více.

Jak vybírat hodinky z Číny?

Pokud nechcete sedět půl dne u počítače a projíždět opravdu rozsáhlou nabídku, je dobré si vyfiltrovat Top–rated (nejlépe hodnocené) podle uživatelů, často už tady objevíte hezké kousky.

Povedené napodobeniny a kopie značkových hodinek

Když hledáte hodinky konkrétní značky, zadejte je přímo do vyhledávače, ušetříte si tím spousty času. Např. Megir watches atd.

Musím upozornit, že pravděpodobně narazíte na hodinky například za třetinové a nižší ceny, většinou nějaké luxusnější značky. Jsou to pouze kopie, o originál se z 99% jednat nebude, ale jejich kvalita vzhledem k ceně nemusí být špatná.

Značkové originální hodinky z Číny

Značkové hodinky z Číny to k sobě prostě moc nesedí. Většinou najdete nějaké bezejmenné nebo značky jako Sinobi, Jaragar apod., které nejsou na našem trhu známé. Ale právě tyto značky a jim podobné vyhledávejte, protože jsou levné a kvalitní.

Na AliExpressu a v dalších čínských e-shopech najdete skvělé dámské i pánské hodinky, kopie, originály, elegantní i sportovní hodinky již od pár dolarů, stačí se jen pořádně dívat a hledat.

Hodinky jako James Bond

Samostatnou kategorií jsou chytré hodinky neboli Smart Watch. Na čínských e-shopech se dají sehnat zajímavé kousky za výrazně menší cenu než u nás.

smart hodinky watch
U tohoto typu buďte zvláštně obezřetní a nevybírejte jen podle vzhledu. Důležitými parametry jsou zde výdrž na baterii a spolehlivost.

Doporučoval bych Smartwatch GV-08, které podporují i SIM karty a jsou za velmi příznivou cenu.

Chytré hodinky z Číny (smartwatch)

Seznam ověřených čínských obchodů, kde se dají koupit hodinky

3.3/5 – (3 votes)
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

od