hello kitty z číny

Hello Kitty

Malé roztomilé koťátko, které před několika lety uchvátilo celý svět svou krásou. Přesně tak bychom mohli popsat Hello Kity, koťátko, co si podmanilo svět a které získalo srdce tisíců dětí po celém světě. Máte doma malou princeznu, milující pohádky a roztomilé věci? Poté jistě ráda ocení dárek s Hello Kity, ať již jako plyšovou hračku, na oblečení, tašce nebo v jakékoli jiné podobě.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Podívejte se na nabídku zboží značky Hello Kitty na AliExpressu

Jistě si říkáte, že prostě zajdete do obchodu s hračkami nebo se podíváte na některý z českých internetových obchodů, kde si můžete veškeré zboží jednoduše prohlédnout. Velkou nevýhodou dnešních hraček je jejich značně vysoká cena, která mnohdy začíná ve výši několika stovek korun a roste až do tisíců korun. Také proto se stále méně častěji uchylujeme ke kupování hraček, neboť jsou mnohdy jednoduše až příliš drahé.

Co když vám ale řekneme, že existuje způsob, jak nakupovat jednoduše a levně, kde většinu běžně dostupných věcí můžeme zakoupit téměř až o polovinu levněji? Ano, je to přesně tak, jak čtete. Určitě jenom přikyvujete hlavou, neboť kdo by přeci neměl rád možnost ušetřit několik stovek až tisíc korun?

Tou možností je nakupování z čínských internetových obchodů a tržišť, kde můžeme vybírat z velmi širokého výběru zboží za neuvěřitelně výhodné ceny. Na internetu můžeme naleznout mnoho zajímavých a miliony spokojených zákazníků ověřených čínských internetových obchodů. Za zmínku stojí například čínské internetové obchody, jako je GearBest, DressLink, LightInTheBox nebo například DealExtreme. Na všech těchto internetových obchodech můžeme naleznout široký výběr zboží, jehož cena začíná již na necelém dolaru.

Pokud však hledáte opravdový ráj vysokých slev a neuvěřitelně nízkých cen, poté si jistě zamilujete čínské internetové tržiště AliExpress. Kde jinde bychom mohli chtít hledat širší nabídku než na největším čínském internetovém tržišti, kde se denně střetává velmi široká nabídka s ještě širší poptávkou. Denně zde nakoupí několik tisíc spokojených zákazníků. Také proto se stal AliExpress synonymem pro výhodné nakupování a velmi nízké ceny veškerého zboží.

aliexpress aplikace

Ať již budeme hledat nové oblečení, boty, elektroniku, nový chytrý mobilní telefon nebo třeba doplňky pro náš dům, můžeme si být vždy jisti, že na AliExpressu si vybere naprosto každý. Vybírat totiž můžeme z několika milionů produktů, které jsou běžně k dostání. Mladí i staří, muži i ženy a mnohdy také náš pes. Všichni si zde můžou přijít na své.

Hello Kitty z AliExpressu

Na internetu můžeme naleznout celou škálu zboží s motivy Hello Kitty, ať již půjde o šaty, trika, pyžama, povlečení, ale také školní potřeby nebo třeba obaly na telefon. V rozmanitosti se meze nekladou a v případě Hello Kitty můžeme s notnou dávkou víry říci, že toto malé koťáko můžeme naleznout téměř na všem.

Podívejte se na široký výběr zboží s Hello Kitty z AliExpressu

Již jsme si pověděli o výhodách, které jsou spojeny s nakupováním na čínských internetových obchodech a tržištích. O čem jsme však ještě nemluvili, je široký výběr věcí s motivy Hello Kitty, které můžeme na AliExpressu naleznout.

Oblečení Hello Kitty

Nejrozsáhlejší skupinou zboží s motivy Hello Kitty je oblečení, kterého v tomto případě můžeme na AliExpressu naleznout doslova nespočet. Velmi působivé jsou zejména šaty s motivy Hello Kitty, které působí velmi elegantně a které můžeme naleznout v mnoha zajímavých barevných provedeních. Za zmínku stojí například krásné růžové šaty s volánkovou sukýnkou a velkou Hello Kitty, které můžeme zakoupit již od 8 dolarů.

hello1

Kromě šatů zde však můžeme naleznout také lehké letní oblečení nebo například trika. Máte-li doma dcerku, milující toto roztomilé koťátko, jistě jí neudělá větší radost nic jiného, než moci chodit do školky s tričkem, hrdě nesoucím Hello Kitty. Tato trika jsou velmi pěkně vyrobená a dodají vašemu dítěti na ještě větší kráse a roztomilosti. Hledáte-li vhodný dárek pro každou malou princeznu, trika Hello Kitty jsou správnou volbou.

hello2

Boty Hello Kitty

Pokud již budete dcerce pořizovat slušivé oblečení s Hello Kitty, určitě byste neměli zapomínat ani na obuv, neboť základem kvalitního outfitu je dobrá sladěnost oblečení. Jak jinak bychom mohli chtít sladit oblečení s Hello Kitty, než s překrásnými růžovými boty, které zaujmou hned na první pohled? A přesně takové boty můžeme zakoupit také z AliExpressu již od 6 dolarů. Ruku na srdce, kde jinde seženete tak krásné boty za tak výhodnou cenu?hello3

Tyto boty však nejsou k dostání pouze v růžové barvě, ale také ve zlaté barvě. Mimo klasické boty nás mohou zaujmout i letní tenisky, které mohou být vhodné jako školní přezůvky nebo jako boty do tělocviku. V každém případě se jedná o skvělý způsob, jak udělat našemu dítěti radost. Co může být taky krásnějšího, než rozzářený úsměv našeho dítěte?

hello4

Tašky Hello Kitty

Od oblečení se pomalu dostáváme k věcem běžného užitku, ke kterým neodmyslitelně patří také tašky a batohy. Jestli vaše dcera miluje Hello Kitty, taková taška ji může velmi potěšit, neboť na AliExpressu můžeme naleznout velmi široký výběr tašek a kabelek s touto tematikou. Na první pohled nás může zaujmout například velká taška s potiskem Hello Kitty, která se může pochlubit spoustou místa, které může být velmi efektivně využito. Takovou tašku může vaše dítě nosit do kroužků nebo do obchodu. Ať již se vaše dítě rozhodně tuto tašku používat k čemukoli, můžete si být jisti, že velkou praktickou taškou s Hello Kitty nemůžete nikdy nic zkazit.

hello5

Na druhé straně nás můžou zaujmout například také módní kabelky s potiskem Hello Kitty, kterou může ocenit i mnohá dospělá žena, milující toto roztomilé koťátko. K dostání máme mnoho zajímavých barevných provedení takové kabelky, tak že je jenom na nás, zda-li se rozhodneme pro klasickou černo-bílou kombinaci, nebo zdali zkusíme například zlatou, fialovou, modrou nebo klidně černo-růžovou kombinaci. V rozmanitosti se meze nekladou a v tomto případě to platí dvojnásob.

hello6

Hodinky Hello Kitty

Když dítě začne chodit do školy, je na čase, aby se naučilo poznávat hodiny. Pokud již tedy začneme uvažovat o pořízení prvních hodinek pro naše dítě, jaké hodinky by to měly být? Děti mají naprosto odlišný pohled na svět, než jak jej vidíme my. Měli bychom se proto zamyslet, jaké hodinky by mohly být pro naše dítě nejlepší. Pokud uvažujeme o pořízení hodinek pro syna, jistě vyhrají motivy aut nebo superhrdinů. Jaké hodinky by ale mohly být vhodné pro naši dceru? Zaručeně Hello Kitty! Co může být lepšího a roztomilejšího, než malá Kitty na slušivých růžových hodinkách? Již od 2 dolarů můžete zakoupit velmi pěkné hodinky s motivy Hello Kitty z AliExpressu.

hello7

Povlečení Hello Kitty

Zařizujete dětský pokoj pro vaši dceru a nevíte, jaké motivy by mohly být vhodné? Co tak začít uvažovat o moderní kombinaci barev, jako je růžová nebo fialová? V takovém případě bude nanejvýše vhodné, když tyto barvy sladíme také s povlečením, aby postel ladila se zbytkem pokoje. Každá malá princezna jistě ocení možnost usínat v posteli s roztomilou Hello Kitty. Naleznout můžeme hned celou řadu zajímavých barevných kombinací, ať již půjde o klasickou růžovou kombinaci nebo například fialovou. Velmi moderně působí také červeno-růžová kombinace, dodávající ostatním motivům zajímavý podklad. Taková povlečení můžeme bez problémů zakoupit z AliExpressu již od 30 dolarů.

hello8

 

Bezplatná doprava z Číny

Široká nabídka a výhodné ceny nejsou jedinou výhodou, spojenou s nakupováním z čínských internetových obchodů a tržišť. Zkuste si na chvíli vzpomenout na váš poslední nákup, který jste uskutečnili z některého z českých internetových obchodů. Častým problémem, spojeným s nakupováním z e-shopů, jsou vedlejší poplatky, na které jsme si již v průběhu let stačili zvyknout, ale které nám celkovou cenu každého nákupu navyšují minimálně o 100 korun a mnohdy ještě více.

O jaké vedlejší poplatky vlastně jde? Nebydlíme-li v přímé blízkosti výdejního místa daného internetového obchodu, nezbývá nám nic jiného, než využít služeb jedné z přepravních společností, působících na českém trhu, a nechat si tak zboží doručit až domů. Za tyto služby si však musíme většinou připlatit dalších minimálně 100 korun. Nejedná se sice o nikterak vysokou částku, zejména-pak, pokud chceme nakupovat zboží vyšší hodnoty. Tato částka se nám však může velmi jednoduše naskládat, budeme-li nakupovat z internetových obchodů častěji. Pokud bychom se rozhodli, že budeme nakupovat byť jen jednou za měsíc, podle toho, na jakou výhodnou nabídku narazíme, může se nám tato částka velmi jednoduše navýšit na minimálně 1200Kč.

Přesně tuto částku a ještě mnohem více můžeme ušetřit, budeme-li nakupovat na čínských internetových obchodech a tržištích, kde můžeme díky štědrým dotacím čínské vlády využívat bezplatné dopravy. Velmi jednoduše si tak můžeme nechat veškeré zboží dopravit až domů, a to zcela ZDARMA. Již se nemusíme nadále omezovat v nakupování a můžeme tak využívat všech slevových akcí a výprodejů, na které můžeme v průběhu roku na AliExpressu a dalších obchodech narazit.

5/5 – (1 vote)
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

od

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *