Gift Rain na GearBest

Gift rain GearBest

Všichni milují věci, které jsou zdarma! Mnohdy ani nezáleží na tom, o jakou věc se jedná, neboť potěší každá drobnost, kterou můžeme získat bez nutnosti placení. A co teprve, když se nejedná o žádnou drobnost, ale hodnotné ceny. To jsou již naprosté Vánoce, přesto, že je teprve listopad. A přesně takové předvánoční Vánoce si můžete dopřát také vy na čínském internetovém obchodu GearBest!

Na mnoha čínských internetových obchodech a tržištích můžeme 11. 11. naleznout široké množství vysokých slev, díky kterým můžeme při nakupování ušetřit značnou sumu peněz. Na GearBest však šli ještě dále a připravili pro nás doslova dárkový déšť, ze kterého si můžeme nachytat mnoho zajímavých dárků, ať již v podobě zákaznických bodů, které můžeme dále uplatnit, skvělých slevových kuponů nebo dokonce hodnotných dárků.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Podívejte se na nabídku zboží na GearBest.com

Vzhledem k téměř až neuvěřitelnému prozákaznickému přístupu, který GearBest prosazuje, nás již nemůže téměř nic překvapit. Přesto však musíme uznat, že jsme z této akce naprosto nadšeni. Jistě se již nedočkavě ptáte, co můžete udělat pro to, abyste také vy mohli získat zajímavé slevy nebo dárky. Postup je velmi jednoduchý.

Předchozí recenze na GearBest.com

Gift Rain

Abychom se mohli účastnit Gift Rain neboli dárkového deště, stačí, abychom si založili náš vlastní účet na internetovém obchodu GearBest. Pokud jste tak učinili již dříve, máte o starost méně a stačí, když se ke svému účtu přihlásíte. Jistě se však najdou také lidé, kteří ještě na GearBest nenakupovali. V takovém případě stačí, když využijeme velmi jednoduchého přihlašovacího formuláře, který nalezneme přímo na webu GearBest, s pomocí kterého si náš účet za chvilku zřídíme.Máme-li již účet založený, dostáváme se k hlavnímu a také jedinému pravidlu, a to, že musíme sdílet web na sociálních sítích, ať již na Facebooku, Twitteru, VKontakte nebo třeba  Google+. Čím více budeme web sdílet, tím větší šanci na výhru máme. Následně již pouze musíme vyčkat na samotný dárkový déšť, který probíhá každý den od 7. 11. do 15. 11. vždy ve 12:00, 14:00, 17:00, 19:00 a 22:00.

Pozor! Samotný déšť vždy trvá pouze tři minuty, během kterých můžeme aktivně sbírat padající mince, které nám začnou objevovat na obrazovce. Stačí, abychom vždy na některou z padajících mincí klikli, v důsledku čehož se nám zobrazí vyskakovací okno, ve kterém se dozvíme, jestli jsme něco získali. Ve většině případů můžeme takto získat různé kupony se slevami nebo uživatelské body.

Využít můžeme také Panic Buying kuponů, které můžeme získat každý den v 17:00. Mnoho kuponů obsahuje slevy ve výši od 8% do 20%, avšak můžeme naleznout také kupony se slevou s pevnou hodnotou od 23 do 32 dolarů.

Mimo tyto kupony a dárky si však také můžeme počkat na 11. 11., kdy proběhne doslova slevová bouře, v průběhu které můžeme využít velmi příznivých slev, dosahujících výše až 80%. Navštívíte-li stránku GearBest, určenou pro tuto událost, můžete naleznout také seznam zboží, určeného k výhodnému zakoupení, jako jsou třeba chytré mobilní telefony, které jsou k dostání se slevou až 350 dolarů, tedy téměř 9 000Kč. A to se již opravdu vyplatí! Nepropásněte možnost neuvěřitelně výhodných nákupů a navštivte GearBest. Nespoléhejte na Ježíška a vyhlédněte si nové dárky pod stromeček ještě dnes.

logo-860x80-gearbest

5/5 – (1 vote)

Uveřejněno

v

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *