Elektronika z Číny

Elektronika z Číny

Internetové obchody se staly každodenní součástí nakupování většiny z nás. Pokud chceme koupit mobilní telefon, televizi nebo notebook, není nic jednoduššího, než otevřít web internetového obchodu a vybrat si ze široké nabídky produktů. Tento způsob nakupování nám může ušetřit mnoho času a starostí s obíháním kamenných obchodů a hledáním vhodného výrobku. Problémem českých internetových obchodů však je, že nám můžou ušetřit mnoho starostí, často však na úkor naší peněženky. Stejné výrobky mnohdy můžeme nalézt na velkém množství čínských internetových obchodů, které dané zboží nabízejí za nižší cenu.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Nakupujte levně na AliExpress

Tuto nižší cenu spojenou navíc s bezplatnou dopravou můžeme nejlépe využít u menších a levnějších výrobků, na které se nevztahuje povinnost placení DPH nebo cla. Chceme-li proto zakoupit mobilní telefon, videokameru, herní konzoli nebo jenom jejich doplňky, vybrat si můžeme se široké řady originálních i neoriginálních výrobků.

Chytré náramky z AliExpressu

Chytrá elektronika a smart doplňky se stávají stále oblíbenějšími jak na českém, tak i světovém trhu. Ať jde již o chytré hodinky nebo sportovní náramky, vybírat si můžeme ze široké nabídky zaměření výrobků všech druhů a značek.

Levné náramky z AliExpressu

Pokud jsme zastánci sportu a rádi bychom pečlivě monitorovali naše sportovní aktivity, jsou chytré náramky velmi vhodným řešením. Pokud jezdíte na kole nebo chodíte běhat, vždy si takto můžete být jisti svými výkony a spálenými kaloriemi. Také můžete díky takovému náramku porovnávat své výkony se svými přáteli nebo si vést statistiky o svých výkonech. Podobné náramky v českých internetových obchodech vyjdou na několik stovek korun, mnohdy však i několik tisíc.

Naprosto stejné náramky můžeme naleznout i na internetovém obchodu AliExpress, kde jejich ceny začínají již na jednom dolaru.

elektronika_naramek1

 

V tomto případě se jedná o jednoduchý náramek monitorující naši aktivitu. Je kompatibilní s iOS a zakoupit jej můžeme již za 1,15 dolaru.

Jako druhý zde máme fitness náramek s hodinkami v jednom. Tento náramek má mnoho zajímavých funkcí, které můžou zaujmout také lidi s nižší sportovní aktivitou. Základními funkcemi tohoto náramku jsou pedometr, spánkový monitor a monitorování spálených kalorií. Připojíme-li však tento náramek k mobilnímu telefonu s operačním systémem Android, může nás náramek upozorňovat na příchozí hovory a zprávy. Toto všechno můžeme zakoupit již za necelých 13 dolarů.

elektronika_naramek3

 

Dále zde máme fitness Xiaomi Mi Band. Jde o voděodolný fitness náramek, kompatibilní s OS Android. Jedná se o velmi všestranný náramek, který monitoruje naši fyzickou aktivitu, ale také náš spánek. Zakoupit jej můžeme již od 20 dolarů.

elektronika_naramek2

 

Videohry a doplňky z AliExpressu

Pokud sport nepatří mezi naše koníčky a mnohem raději si zahrajeme na naší herní konzoli nějakou tu hru, ocenit můžeme také velmi širokou nabídku doplňků k herním konzolám. Ať už se jedná o ovladače, sluchátka nebo náhradní díly, na své si zde přijde každý, kdo hledá nějaký ten doplněk ke své konzoli.

Nejlepší hry z AliExpressu

Jako první zde máme duální podsvícený stojánek na ovladače pro PlayStation a Xbox. Jedná se o velmi zajímavý a působivý doplněk, který se může stát velmi originální ozdobou herního koutku. S cenou 7.38 dolaru se jedná o velmi pěkný a cenově přijatelný doplněk.

elektronika_konzole1

 

Dalším zajímavým doplňkem je nasazovací klávesnice do ovladače na Xbox 360. Díky této klávesnici můžeme chatovat na Xboxu pohodlně s pomocí vašeho ovladače.

elektronika_konzole2 

Pokud rádi hrajete hry na mobilním telefonu, jistě oceníte ovladač pro mobilní telefon, díky kterému si nyní můžete na telefonu hrát hry stejně, jako na Xboxu nebo Play Stationu. Za 20 dolarů se jedná o trochu dražší doplněk, se kterým si však můžeme užít mnoho zábavy.

elektronika_konzole3

 

Patříte-li mezi zastánci dobrého a kvalitního zvuku, který tvoří nepostradatelnou součást mnohých her, jistě rádi oceníte kvalitní sluchátka, která vaší hře dodají tu správnou atmosféru a konzoli doplní o další zajímavý prvek. Máme zde herní sluchátka s mikrofonem pro Playstation 4 za 9.89 dolaru. Jsou to opravdu velmi pěkná sluchátka a jejich design ocení nejeden opravdový gamer.

elektronika_konzole4

 

TV minipočítače z AliExpressu

Vlastníte LED nebo LCD televizi a nechcete si kupovat novou, chytrou televizi, jenom kvůli zabudovanému počítači a možnosti využívání internetových služeb? V tom případě se můžete poohlédnout po minipočítačích pro TV, které stačí pouze s pomocí HDMI portu zasunout do televize a rázem z ní máte chytrou televizi, plnou nejnovějších aplikací a možností. Ať již chcete sledovat online filmy, surfovat na internetu nebo sdílet data z počítače s televizí, s tímto malým pomocníkem již nic pro vaši televizi nebude překážkou.

Nejlevnější minipočítače z AliExpressu

Jako první uvádíme cenově dostupný a velmi oblíbený Vensmile V5ii. Celý přístroj funguje na OS Android, díky čemuž můžete televizi propojit se zařízeními s OS Windows, iOS, MacOS a samozřejmě mobilními telefony s OS Android. Zařízení podporuje 1080P Full HD přenos. Jedná se o nejprodávanější minipočítač a s cenou 19.99 dolaru jde o velmi výhodnou koupi.

elektronika_mini1

 

Pro ty, co hledají přijatelný výkon, díky kterému by jejich televize mohla konkurovat dnešním chytrým mobilním telefonům, máme zde minipočítač s 1GB RAM a 8GB ROM, možností připojení přes Bloetooth, Wi-Fi a samozřejmě HDMI portem pro připojení s televizí. Jedná se o poměrně výkonný minipočítač, na kterém můžete sledovat filmy ve většině běžně dostupných formátů, přehrávat videa a hudbu z YouTube nebo například hrát hry pro tablety a mobilní telefony. S cenou 26.99 dolaru se jedná o velmi pěkný výrobek, který vaši televizi posune na zcela novou úroveň.

elektronika_mini2

 

Digitální fotoaparáty z AliExpressu

Patříte mezi nadšence fotografování nebo jenom hledáte levný fotoaparát pro focení zážitků z dovolené? Ať již se jedná o první nebo druhý případ, vždy si můžeme přijít na své s širokou nabídkou fotoaparátů z Číny.

Profesionální fotoaparáty z AliExpressu

Pokud pouze hledáte levný fotoaparát pro tvoření pěkných fotografií z letní dovolené u moře, stačí nám poohlédnout se po levných kompaktních fotoaparátech za velmi výhodné ceny. Takové kvalitní fotoaparáty můžeme bez problémů zakoupit již za cenu okolo 30 dolarů. Mezi jeden z těchto kompaktních fotoaparátů patří i Amkov. S rozlišením 1280×720 HD a 18MPx jde o poměrně velmi pěkný a levný fotoaparát. Nabídnout vám také může 8x ZOOM, video nahrávání nebo rozpoznávač úsměvu. S cenou 34 dolarů jde o velmi pěkný a hlavně výhodný fotoaparát.

elektronika_foto1

 

Chcete-li vytvářet profesionální fotky, ale nechcete utrácet desítky tisíc za drahou zrcadlovku, ocenit můžete tuto zrcadlovku Protax, která vám může nabídnout 16x zvětšení s pomocí objektivu, který je součástí výrobku. Fotografie může pořizovat s kvalitou 5-9.9 MPx a video můžete nahrávat s rozlišením až 1920×1080 Full HD. Jedná se o velmi pěknou zrcadlovku, kterou můžou ocenit zejména začínající fotografové, hledající kvalitní přístroj za dostupnou cenu.

elektronika_foto2

 

3.8/5 – (6 votes)
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *