Dárky z Číny - vyřešte Vánoční dárky z Číny

Dárky z Číny – vyřešte Vánoční dárky z Číny

Stále více oblíbenější jsou nákupy z čínských obchodů na internetu. V čem tkví tak zajímavý nákup? Doprava zcela zdarma a neuvěřitelné ceny a různé výprodeje. Trička za několik dolarů, nádherné společenské šaty, boty, šminky, elektronika, hračky, zimní i letní oblečení, domácí potřeby a mnoho dalšího.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Podívejte se na největší nabídku dárků na AliExpress
Na co si vzpomenete to najdete na internetových obchodech exportujících z Číny. Nemusíte se bát, nakupování například z AliExpress.com je zcela bezpečné a chráněné. Jediným mínusem na celém nákupu je ten fakt, že musíte zaplatit předem a to kartou. Myslím si, že dávno odzvonilo době kdy by se měli lidé bát platit předem, samozřejmě to stále neplatí u nevyzkoušených internetových stránek, ale čínské obchody jsou prověřené a pokud vám zboží nepřijde, peníze vám vždy vrátí zpět.

Seznam ověřených čínských obchodů, kde se dají koupit dárky

Co všechno můžete na vánoce objednat?

Jak už jsem psal na začátku, opravdu cokoliv, dárky z Číny budou originální a vždy levné. U oblečení se nemusíte bát, že vám nebude sedět. Pokud zvolíte o jedno až dvě čísla větší velikost, s oblečením nebudete mít problém. Ovšem zde je dobré, hlavně u žen, opravdu znát svou velikost a nevymýšlet si, pokud máte velikost v českých obchodech M až L, opravdu vám šaty z Číny velikosti M nebudou. Volte spíše XL až XXL, u každého zboží je tabulka velikostí, která vám napoví.

Aliexpress oblečení
Aliexpress oblečení

Co se týče velikosti bot, číslo které máte normálně vám bude sedět i zde. Pokud máte pochybnosti, stačí objednat o půl čísla větší, pro váš lepší pocit. Elektronika je kapitola sama pro sebe. Znám mnoho lidí, kteří si objednali nový telefon a přišel jim naprosto v pořádku, také znám pár lidí, kteří si objednali elektronické přístroje nebo součástky a ty tedy bohužel nefungovali a nebo se brzy opotřebovali. Zde záleží opravdu na vás, zda chcete levnou elektroniku s možnými problémy a nebo si připlatit a mít ji možná bez problémů od českých prodejců. Co se týče make-upu, kabelek a dalších drobností do bytu (dekorace, nádobí, povlečení, textil) není zde žádný problém. Produkty odpovídají obrázkům a kvalita je velmi dobrá.Co se týče hraček pro vaše děti, není obchod kde by bylo tolik možností a levných hraček a oblečení jako AliExpress. Zde se opravdu nemusíte bát, hračky jsou dodány ve stavu jak vidíte na obrázku. Tolik různých hraček jste pro své děti ještě neviděli. Opravdu si zde vyberete, nabídka je rozdělena podle toho co chcete kupovat, naleznete zde potřeby pro novorozence, batolata, předškoláky až po hračky pro děti všech věkových kategorií.

Jak správně objednat a jak docílit vrácení peněz?

Protože jsou dodací lhůty někdy vysoké a hlavně o vánocích se mohou protáhnout, je velice dobré nakupovat dárky z Číny na Vánoce již začátkem listopadu, čím dřív tím samozřejmě líp. Nemusíte se bát, že by byly dárky před vánoci dražší, naopak mnoho čínských obchodů má před Vánoci různé akce, to samé platí i u po vánočních výprodejích, kde jsou ceny ještě nižší, ale to tak bývá ve všech obchodech i u nás. I tak je zde cena několikrát nižší.

Jestliže jste si objednali zboží, které vám nepřišlo nebo se vám objeví informace, že zboží bylo zrušeno, nezoufejte. Není nic jednoduššího než napsat do chatu odesílateli a zeptat se ho, co se s vaším zbožím stalo. Větu si přeložte na překladači do angličtiny a čekejte na odpověď. Pokud se vám prodejce neozve, napište na reklamace a oni vám peníze vrátí obratem. Nebudou z toho dělat žádnou vědu, ani se nebudou na nic ptát. Stačí napsat číslo objednávky a peníze máte zpět.

AliExpress – jak na reklamace

Vyzkoušejte nakupování dárků z Číny na Vánoce. Zboží je zde levné, krásné a nemusíte se bát, že by vám zboží nefungovalo. Pokud máte přece jen kazové zboží, lze se obrátit na reklamace.

Seznam ověřených čínských obchodů, kde se dají koupit dárky

Rate this post
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

,

od

Značky: