Dárky k Valentýnu z Číny

Valentýn nám již pomalu klepe na dveře a s ním přicházejí také starosti v podobě dárku, který bychom rádi věnovali naší milované osobě. Mnoho lidí prosazuje mnoho různých názorů na tento den zamilovaných.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Podívejte se na širokou nabídku zajímavých dárků k Valentýnu z AliExpressu

Na jedné straně se můžeme setkat s názory, že se jedná o čistě komerční svátek, a proto se lidé na tento den dívají skrze prsty. Na straně druhé si musíme všichni přiznat, že tento den by měl patřit všem zamilovaným, bez ohledu na fakt, jestli chceme našeho milovaného nebo naši milovanou potěšit malým dárkem nebo krásnými květinami. Ať již se rozhodneme pro kteroukoliv z možností, nejdůležitější je, že námi dávaný dárek je dáván upřímně, čímž chceme dokázat, nakolik si našeho protějšku opravdu vážíme.

Vybrat zajímavý a vhodný dárek, který by navíc nemusel zruinovat naši peněženku, je dosti obtížné. Největší potíže v těchto ohledech zažívají zejména muži, kteří pod návalem všech možností a doporučení ztrácení hlavu, neboť nevědí, který dárek by mohl být opravdu vhodný a čím by mohli dívku nebo ženu skutečně potěšit. Pojďme se podívat na nejlepší výběr dárků k svatému Valentýnu, které můžeme navíc velmi výhodně zakoupit z čínských internetových obchodů a tržišť.

Maličkosti na Svatého Valentýna pro každého

Hned na úvod si můžeme ukázat několik věcí, které můžeme věnovat jak dívce, tak i chlapci. Jedná se o unisex drobnosti, které mohou potěšit naprosto každého, ať je velký nebo malý, tenký či tlustý, muž či žena. Jednoduše řečeno, jedná se o univerzální dárky, které sice v sobě nenesou příliš mnoho kreativity, nicméně jsou natolik jednoduché a hlavně užitečné, že zkrátka udělají i tak radost.

srdce

Jednou z takových věcí jsou například plyšoví medvídci, pejsky, lvíčci, opičky, chobotničky.. prostě celá plyšová zoo, ze které můžeme vybrat takové zvířátko, které může náš protějšek nejvíce potěšit. Pozor bychom si případně měli dát na zvířátka, jako jsou prasátka nebo kravičky, která by mohla vyložena jiným způsobem, než jakým byla zamýšlena. Největší oblibu však nesou zejména plyšoví medvídci, kteří se stali již nepsaným synonymem pro všechny zamilované.

Pokud chceme darovat obvykle nezvyklý dárek, můžeme se poohlédnout po opravdu velkém medvědovi, jehož velikost promluví za nás. Zapomeňte na klasické malé medvídky a poohlédněte se po pořádném medvědovi, kterého si vaše drahá polovička naprosto zamiluje a který ji bude hřát vždy, když vedle ní nebudete moci ulehat.

ted

Dárky k Valentýnu pro muže

Další drobností, která jednak může potěšit i muže, je užitečná a navíc ji může daný člověk denně používat, je hrneček, ať již se jménem nebo zamilovaným obrázkem, případně citátem. Velkou výhodou takových hrnků je také fakt, že nemusí být primárně zamilovaný, ale může odrážet také různé oblíbené filmy nebo seriály, pro které daný jedinec chová nadšení. Takovým příkladem můžou být například hrnečky s motivy z filmů, jako je Star Wars, Batman, Iron Man, nebo také oblíbených seriálů, ať již jde o Teorii velkého třesku, Přátele nebo například Hru o trůny. Se všemi těmito motivy a také s mnoha dalšími můžeme naleznout celou řadu zajímavých a mnohdy také veselých hrnečků, které zaručeně potěší každého muže i ženu.

hrnky

 

Dárky na Valentýna pro ženy – romantické spodní prádlo

Máte doma nespoutanou dračici nebo skutečného lva? Poté jistě rádi také oceníte možnost, jak si okořenit romantické večery s romantickým prádlem, které jednak vypadá velmi pěkně a podtrhne ladné tvary našeho protějšku, ale navíc nás také může navnadit na zajímavý večer, na který budeme ještě dlouho s úsměvem vzpomínat.

padlo1

Pokud hledáme zajímavé prádlo pro naši ženskou polovičku, jistě rádi oceníme například krajkové spodní prádlo, ve kterém vypadá skvěle téměř každá žena. Toto prádlo navíc nabuzuje vzrušení, díky kterému pro nás může být naše polovička ještě více přitažlivá. Pokud chcete darovat zajímavý dárek, který udělá radost nejenom vaší polovičce, ale také vám, jedná se o skvělý Valentýnský dárek pro Vaší ženu.

Co takhle dát k svatému Valentýnu šperk?

Jedno staré přísloví říká, že jsou ženy jako straky a milují všechno, co se bliští :) V dnešní době by mohlo být takové přirovnání jistým způsobem urážlivé, nicméně i po mnoha letech jej stále můžeme označit za pravdivé. Všichni máme rádi šperky. Co může navíc také udělat větší radost, než šperky darované s láskou?Prsten

Toho můžeme také využít a poohlédnout se po zajímavých špercích, kterými bychom mohli potěšit naši polovičku. Za zmínku stojí například stříbrné prsteny nebo náušnice, osázené různými zirkony, které nejsou nijak příliš drahé, zato však mohou potěšit nejednu ženu nebo dívku.

Podívejte se na širokou nabídku zajímavých dárků k Valentýnu

Za zmínku proto stojí například tento zlato-stříbrný prsten, který se může pochlubit nejenom vkusnou skromností, ale také vysokou elegancí, kterou doplňuje také krásný zirkon, jímž je celý prsten osazen. Důležitá je také ona kombinace zlata a stříbra, díky které se prsten hodí ke stříbrným, ale také zlatým doplňkům a šperkům. Dáváte-li přednost skromné eleganci, jedná se o prsten, který může vaše polovička jistě vřele ocenit.

 

prsten1

Na druhé straně stojí například tyto plně zdobené zlaté prsteny, které se vyznačují vysokým počtem zirkonů, jimiž jsou osazeny. Tento druh šperku se hodí zejména k lidem, kteří se rádi vyžívají v nošení zlatých šperků a doplňků, ke kterým mohou podobné prsteny nebo náušnice skvěle zapadnout. Budeme-li podobné prsteny nakupovat z čínských internetových obchodů nebo internetových tržišť, můžeme navíc ušetřit nemalé množství peněz a zakoupit podobné prsteny za velmi výhodné ceny.

prsten2

Šperky z Číny

Nakupujeme na AliExpressu

Nakupujete rádi levné věci, za které nemusíte zaplatit více, než je opravdu nutné? Poté si jistě také zamilujete největší čínské internetové tržiště AliExpress. Nejedná se o klasický internetový obchod, na jaké jsme běžně zvyklí u nás, ale o internetové tržiště nezvyklých rozměrů, kde své zboží nabízejí tisíce různých obchodníků a prodejců. Díky tomu máme jistotu naprosto neuvěřitelného výběru, kde si na své přijde opravdu každý.

aliexpress-shopping-app

Jedním z hlavních důvodů, proč si toto skvělé internetové tržiště oblíbily miliony lidí po celém světě, jsou neuvěřitelně nízké ceny a zajímavé slevy, na které můžeme narazit doslova na každém kroku. Ať již budeme hledat nový mobilní telefon, tablet, elektroniku, oblečení, boty nebo doplňky, všechny tyto věci zde můžeme naleznout za velmi výhodné ceny.

Výhodné slevy na AliExpressu

Ptáte se, jak je možné, že zrovna zde můžeme naleznout tak obrovské množství za tak nízké ceny? Na tuto otázku si můžeme velmi jednoduše odpovědět také sami. Kde se vyrábí většina oblečení, elektroniky nebo hraček? No přeci v Číně a jí blízkých asijských zemích. Kde jinde bychom proto měli chtít zakoupit tyto výrobky než v zemi, ve které jsou vyrobeny? Velmi jednoduše tak můžeme nakoupit celou řadu zajímavých výrobků za jedny z nejnižších velkoobchodních cen na celosvětovém trhu.

Bezplatná doprava z Číny

Velmi široký výběr a nízké ceny nejsou jedinou výhodou, kterou nám nakupování na čínských internetových obchodech nabízí. Zkuste se na chvíli zamyslet, kdy jste naposled nakupovali z nějakého českého internetového obchodu. Pokud se již rozhodneme nakupovat z internetového obchodu, většinou tak děláme proto, že chceme dané zboží naleznout na co nejnižší cenu na trhu.

Častým negativem, které je s nakupováním z internetových obchodů spojeno, jsou vedlejší poplatky, na které jsme si již v průběhu let zvykli. Takovými vedlejšími poplatky jsou také nákladu na dopravu zboží. Nebydlíme-li blízko daného internetového obchodu nebo jeho výdejního místa, nezbývá nám nic jiného, než využít služeb jedné z přepravních společností a nechat si tak zboží zaslat až domů.

Za využití těchto služeb si většinou musíme připlatit částku ve výši okolo 100Kč. Nejedná se sice o nijak vysokou částku, zejména pak, nakupujeme-li zboží v hodnotě několika tisíc korun. Pokud bychom se však rozhodli nakupovat častěji, může se nám tato částka bez problémů vyšplhat na nějakých 1000Kč a mnohdy také ještě více. Přesně tuto částku můžeme ale velmi jednoduše ušetřit, budeme-li nakupovat na čínských internetových obchodech a tržištích, ze kterých si můžeme díky hojným dotacím čínské vlády nechat dané zboží zaslat až domů zcela ZDARMA. Velmi jednoduše tak můžeme nakupovat tak často, jak jenom budeme chtít.

5/5 – (1 vote)
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

od

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *