Chcete ochránit váš majetek? Pořiďte si novou IP kameru!

Čínský buldog na poli elektroniky si pro vás do nového roku připravil spoustu digitálních lahůdek. Po úspěchu fotoaparátu MiJia 360 Xiaomi opět vydala několik nových vylepšených fotoaparátů včetně inteligentní IP kamery DaFang FHD 1080p. Tato kamera nám ve srovnání s jinými kamerami Xiaomi a domácími kamerami Yi, které jsme zatím mohli vyzkoušet, nám nabízí další kvalitativní posun.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

 • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
 • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
 • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Pořízením této kamery získáte nového společníka, který doplní vaši chytrou domácnost a umožní vám navíc mít dům či byt v bezpečí, protože díky této kameře se můžete odkudkoliv podívat, co se děje u vás doma. A to i v noci díky infra LED technologii, podporující noční vidění a videu v rozlišení Full HD.

Xiaomi Dafang má snímač CMOS, který dokáže zaznamenávat video v rozlišení v rozlišení Full HD, ale při rychlosti 15 FPS nebo rozlišení 720p při rychlosti 60 FPS . Disponuje šesti infračervenými LED diodami 940nm, které umožňují zaznamenávat a fotografovat v noci i v místech, kde je absolutní tma, bez problémů (v tomto případě logicky černobíle) a má zorné pole o 120 stupních, takže je ideální pro natáčení videa.

 

Xiaomi DeFang díky aplikaci Mi Home od Xiaomi,  vám umožní ovládání ze smartphonu nebo tabletu a dokonce i živé sledování odkudkoliv. Takže se můžete z dovolené v klidu podívat, jestli vás nenavštívili nezvaní hosté, nebo z práce zkontrolovat na dálku vašeho domácího mazlíčka. V případě nutnosti pořízení delšího záznamu má také slot pro instalaci SD karty až do 32 GB, do které můžete ukládat nahrávky. 

I naprostý digilaik zvládne nakonfigurovat, zda chce od kamery nepřetržité nahrávání nebo pouze záznam v případě, když je detekován pohyb, což je ideální v případě, že tuto kameru chcete využívat jako bezpečnostní prvek vaší domácnosti. Navíc má integrovaný mikrofon, takže bude také nahrávat zvuk. Výrobce garantuje, že kamera zachytí zvuk z dálky až devíti metrů, což se nám zdá jako naprosto dostačující.

Úžasná věc, která mě skutečně překvapila u  tohoto nového modelu je jeho motorizace, která umožňuje otočit fotoaparát o 360 stupňů vodorovně a 93 stupňů vertikálně. Toto je funkce, která není vůbec u modelů v této cenové relaci vůbec běžná.

Kamerka je velmi malá, a tudíž zůstává u návštěv bez povšimnutí její zaoblený design a bílá barva zaručuje, že nekazí vzhled místnosti a hodí se opravdu do každé domácnosti. Váží pouhých 249 gramů a měří 12,75 x 6,6 x 6 centimetrů, takže bude vypadat dobře všude tam, kde ji potřebujete mít.

 

Specifikace:

 • Vestavěný mikrofon a reproduktor podporují obousměrnou komunikaci
 • Můžete s použitím telefonu nebo tabletu odkudkoliv a kdykoliv sledovat co se děje u vás doma
 • Širokoúhlý objektiv s úhlopříčkou 120 stupňů přináší široký rozhled po vaší domácnosti
 • Přehrávání kdykoli, kromě prohlížení v reálném čase, může vložit SD. paměťovou kartu pro ukládání videa pro zpětné prohlížení záznamů
 • Stáhněte si APP „Mi Home“ z Apple Store nebo Google Play pro ještě lepší funkce
 • Má také noční vidění a infračervenou detekci pohybu
 • Vybavená funkcemi posunu a náklonu

Kameru Xiaomi dafang HD Smart IP nyní zakoupíte na GearBestu s kupónem: Xmas405  za krásných  21.99USD. Samozřejmostí je doprava do ČR zdarma!

3.7/5 – (3 votes)
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

 • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
 • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
 • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

, ,

od

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *