AliExpress recenze

AliExpress recenze – největší čínský eshop

Snad každý chce nakupovat co nejlevněji. A právě na AliExpress.com můžete nakoupit opravdu za velmi nízké ceny. Nikdy jste o tomto internetovém obchodu neslyšeli? Pak si níže přečtěte celou recenzi na AliExpress, kde se dozvíte klady, zápory a mnoho dalšího.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Nakupujte levně na AliExpress

Kdo stojí za AliExpress.com a proč tam nakupovat?

AliExpress.com je čínský e-shop. Jedná se o službu Alibaba.com, která nabízí zboží od různých čínských dodavatelů.

AliExpress kompletní recenze

Nakupování přes tento e-shop se stalo velmi populární ať už kvůli nízkým cenám a poštovném zdarma. Dopravu zdarma totiž nabízí přes 90% prodejců.

V e-shopu najdeme prakticky všechno na co si vzpomenete, nabídka zboží a počet prodejců je zde opravdu velký. Skladem tu je několik milionů položek!

Metody platby na AliExpress

Na AliExpressu lze platit různými způsoby. Nejvýhodnější a nejlepší je však internetová platba pomocí kreditní karty. K nákupu je tedy nutné mít k dispocizi kreditní kartu a povolené online platby kartou ve vašem bankovnictví. Více o metodách platby se dočtete v článku Aliexpres – metody platby.

AliExpress metody platby

Proč nakupovat na AliExpress

Hlavní výhody jsem již zmínil v úvodu, nízké cenydoprava zdarrma. Dále zmíníme opravdu velkou škálu zboží. Za další výhodu se dá považovat dobrá ochrana kupujících, nemusíte se tedy bát, že vás někdo okradne.

Zboží si objednáte, zaplatíte, peníze jdou nejprve portálu AliExpress, který je spolehlivý. Až vám zboží příjde, vy potvrdíte, že jste zboží převzali a že je v pořádku. Teprve poté jdou peníze k obchodníkovi.

Tento princip, společně s uživatelským hodnocením prodejců, zaručuje velkou snahu ze strany dodavatelů zboží o co nejsnazší průběh všech objednávek.Nedostatky AliExpressu

Jako nedostatek můžeme považovat delší dobu doručení. Zpravidla to bývá 14 dní až měsíc. Poštovné je však zdarma, tímto se nám to trochu kompenzuje. Lze si připlatit za rychlejší doručení, avšak částky se pohybují v desítkách dolarů a pokud nejde o nějaké drahé či velké zboží, tak se nám to nevyplatí.

Ještě nižší ceny!

Další plus AliExpressu je, že Vám zobrazuje tzv. SuperDeals (Super nabídky). Jsou zde vlastně zobrazeny ty nejlepší nabídky od obchodníků, většinou je zboží hodně slevněno.

Nákup přes Aliexpress
Nákup přes Aliexpress

Další možnost jak mít ceny ještě nižší je Wish List v doslovném překladu seznam přání. Pokud si zboží do seznamu přidáte, budou Vám chodit emaily, když se cena změní. Na AliExpress se cena mění poměrně často a tak je někdy lepší si počkat a můžete se dostat k ještě nižší ceně.

Nakupování na Aliexpress
Nakupování na Aliexpress

 

Dalším způsobem jak získat lepší cenu zboží je počkat si na nějaký výprodej. Je jich hned několik v roce, většinou probíhají pouze v rámci hodin, ale zboží bývá zlevněno i o desítky procent (až 90% slevy). Jako příklad uveďme výprodeje „Black Friday„, „Back To School“ nebo „Cyber Monday„.

Celkově bych AliExpressu ohodnotil velmi kladně. Stává se z něho velmi populární internetový obchod s nakupujícími z celého světa. Mé osobní zkušenosti s Aliexpress jsou jen pozitivní. Jeho přednosti jsou nízké ceny, často poštovné zdarma a opravdu velká škála zboží.

Zkušenosti s nakupováním na AliExpress

Pokud máte zájem vyzkoušet nakupování z toho obchodu mrkněte na tento Aliexpress návod.

Všechny články na téma AliExpress

3.7/5 – (9 votes)
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

od

Značky: