AliExpress obaly

AliExpress kryty na mobil

Chystáte se kupovat nový mobilní telefon nebo naopak již vlastníte skvělý smartphone a bojí se o jeho bezpečí? Mobilní telefony, stejně jako všechny ostatní předměty v gravitačním poli Země trpí jednou vlastností, kterou můžeme hlavně u elektronických zařízení označit za velmi negativní – padají k zemi. Dnešní chytré telefony jsou již mnohdy stavěny tak, aby nějaký ten pád ustály. Za zmínku stojí například nově montovaná ochranná skla Gorila Glass 4, která by měla displej telefonu ochránit pro pád až z jednoho metru.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Podívejte sena nabídku krytů na mobily na AliExpressu
Ne-vždy je však při pádu ohrožen pouze displej mobilního telefonu. Při pádu na tvrdý povrch je velmi ohrožen také hardware telefonu, který se může při velmi nešťastném pádu nevratně poškodit. Mezi další a také nejčastější druhy poškození telefonu patří nesčetné oděrky na rozích telefonu nebo poškrábané sklo displeje. Tato běžná poškození jdou způsobit velmi jednoduše, neboť nosíme-li mobilní telefon v kapse kalhot nebo například mikiny, občas se nám přihodí, že do této kapsy také vhodíme například klíče.

Apple telefony z Číny
Všem těmto druhům větších i menších poškození jde však jednoduše předejít koupí kvalitního pouzdra nebo krytu na mobilní telefon. Velkým štěstím pro všechny může být, že sehnat pěkný a dobře padnoucí kryt na našeho chytrého miláčka je velmi snadné, neboť téměř v každé prodejně elektroniky a mobilních telefonů na takové kryty narazíme. Tyto kryty běžně stojí okolo 150Kč až 500Kč, podle druhu materiálu a zpracování. Vezmeme-li v úvahu, že náš mobilní telefon byl minimálně desetkrát dražší než toto pouzdro, můžeme cenu takového krytu považovat za téměř zanedbatelnou. Co když však pro nás tato cena opravdu zanedbatelná není a nechceme do krytu tolik investovat?

Nakupujeme kryty z Číny

Pokud se opravdu zajímáme o cenu krytu a rádi bychom pro náš telefon zakoupili pěkný, kvalitní a hlavně ne-příliš drahý kryt, naskytuje se nám skvělé řešení v podobě nákupu takového krytu z čínského internetového tržiště AliExpress. Proč bychom měli kryt pro náš telefon kupovat až z Číny, když jej můžeme bez problémů pořídit i u nás? Hlavním důvodem je jednoznačně cena!

Kryty na mobily z číny
Pojďme si však nejdříve něco povědět o samotném AliExpressu. Ti, kteří již s nakupováním z čínských internetových obchodů mají nějaké zkušenosti, jsou jistě velmi dobře obeznámeni s výhodami tohoto internetového tržiště. Pro ty z vás, kteří zde ještě nenakupovali, si k němu něco málo povíme. Jak již bylo řečeno, AliExpress je čínským internetovým tržištěm, nikoli samotným internetovým obchodem. V čem je vlastně rozdíl? Na AliExpressu se denně setkává velmi široká nabídka s poptávkou, neboť zde své zboží nabízí tisíce obchodníků z Číny.
Podívejte sena nabídku výhodných krytů z AliExpressu
Tato vysoká konkurence má za následek snahu prodat své zboží za každou cenu, tedy i za cenu nižšího zisku, neboť většina obchodníků své zboží prodává za téměř velkoobchodní cenu. Co to pro nás znamená? Rozdíl mezi velkoobchodní cenou, za kterou dané zboží český obchodník nakoupí a cenou maloobchodní, za kterou ji koncovému zákazníkovi prodává, může činit 30% až 40%. To znamená, že námi hledané zboží můžeme na AliExpressu naleznout minimálně o třetinu levněji, než za jakou cenu by se prodávalo u nás. Další neméně zanedbatelnou výhodou je poštovné a způsob doručení. Objednáme-li si zboží v českém e-shopu, za dopravu musíme zaplatit. Cena za dopravu běžného balíčku se běžně pohybuje kolem 100Kč.
Pokud si však objednáme zboží z Číny, s velmi vysokou pravděpodobností nebudeme muset za dopravu zaplatit ani korunu. Jak to? Důvodem je čínskou vládou dotovaná doprava zboží. To znamená, poštovné za nás zaplatí Čína a balíček nám bude bezplatně doručen. Spočítáme-li si všechny tyto výhody, na každém krytu na mobilní telefon můžeme v průměru ušetřit minimálně 150Kč, mnohdy však i mnohem více.Kryty na iPhone z AliExpressu

Vlastníte iPhone a chtěli byste pro něj stylový a kvalitní kryt? Již od 20Kč můžete sehnat nejrůznější druhy a typy těchto krytů. K dispozici jsou kryty ve všech barvách a stylech. Jsou libo Mimoňové, roztomilá zvířátka nebo různé postavičky z kreslených filmů? Nic z toho není problém. Jak se můžeme přesvědčit, Mimoňové hrají prim a naleznout je můžeme v nekonečném množství provedení.

Apple iPhone z Číny

Kryty na mobil z Číny

Pokud se vám Mimoňové již zdají příliš ohraní, můžete se poohlédnout například po Simpsonech. Ti jsou zde zastoupeni podobnou měrou, jako Mimoňové, tak že na výběr máme opravdu mnoho druhů a stylů.

Kryty na mobil z Číny

Nemusíme však za každou cenu hledat pouze takové druhy krytů. Pokud chceme například neutrální kryt bez výraznějšího obrázku, můžeme zvolit například kryty jednobarevné, které by nám mohly ladit s oblečením nebo třeba kabelkou.

Kryty na mobil z Číny

Kryty na Samsung z AliExpressu

Druhou velmi rozšířenou značkou mobilních telefonů je Samsung. Nechceme samozřejmě upřednostňovat jednu značku před druhou, neboť na trhu se objevuje velké množství značek mobilních telefonů. Je proto nemožné zde popsat kryty pro všechny značky telefonů. Ať již však hledáme kryt pro jakoukoli značku, můžeme si být jisti, že podobné druhy krytů nalezneme pro každou značku i model mobilního telefonu.

Kryty na mobil z Číny
Pojďme se však podívat, jaké zajímavé kryty můžeme sehnat pro mobilní telefony značky Samsung. Jednoduše můžeme říci, že stejné kryty, které jsme si popsali pro iPhone můžeme sehnat také pro Samsung. Nenechme se však omezovat pouze nakousnutým jablíčkem a dopřejme i našemu miláčkovi od Samsungu trochu toho luxusu. Takovým luxusem může být například velmi luxusní kryt zlaté barvy.
Levné kryty pro Samsung

Kromě zlaté můžeme také naleznout luxusní kovové a hliníkové kryty pro mnoho modelů. Tyto kryty disponují vysokou odolností, která je mnohonásobně vyšší než u krytů plastových.

Kryty na mobil z Číny

Nezaujaly vás kryty, které jsme zde zmínili? Neváhejte a navštivte AliExpress a najděte si kryt, který by padl přesně vašim představám.

4/5 – (4 votes)
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *