9 způsobů, jakými vám smartwatches usnadní život

Elegantní,inteligentní, zábavné a šikovné – to jsou chytré hodinky, zde je devět důvodů, proč vaše zápěstí ozdobit touto hi-tech novinkou.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.1 – Dovedou vás do cíle

Na vás zbude jen si zabalit věci do auta a připoutat posádku, a o cestu se vám již postarají smartwatches. Jak to funguje?

Stačí říct „OK Google, přejděte na“ a uveďte cíl. Zahájí se navigace a ta nadále pokračuje pokyny jako při použití běžného navigačního systému.

1469583062540075

2 – Připojte se na dálku k vašemu chytrému telefonu

Chytré hodinky s nejnovější verzí zařízení Android Wear můžete připojit k libovolnému smartphonu, i když jsou od sebe daleko. Telefon můžete připojit k libovolným smartwatches s nejnovější verzí zařízení Android Wear, i když jsou od sebe daleko. Pokud jsou smartwatch připojeny k síti Wi-Fi, a telefon připojen též k Wi-Fi nebo na data v celulární síti, můžete odesílat zprávy a mít přístup k e-mailům v zařízení.

3 – Použijte hlasové vyhledávání

Vyhledejte si informace nebo chtějte napsat text kamarádovi via hands-free, to vše při nákupu vstupenek na film nebo při řízení auta.

Chcete-li aktivovat hlasové vyhledávání, stačí říct „OK Google“, který informuje vaše chytré hodinky, aby začaly spolupracovat. Zeptejte se cokoliv, jako například „Bude zítra pršet?“ Můžete si dokonce nastavit připomenutí, jako například „Připomenout mi zavolat Jirkovi v poledne.“

1491444188997473

To, co říkáte, bude přeměněno na text, který můžete odeslat. Aplikaci můžete také spustit jednoduchým příkazem „OK Google, otevřít“ a poté stačí vyslovit název aplikace, kterou chcete spustit.

4 – Pošlete smajlíky

Nebo si vyřiďte korespondenci – celkem snadno můžete odpovědět svým přátelům pomocí Facebook Messengeru.

 

5 – Zůstaňte informováni

Získejte upozornění na nejnovější zprávy a počasí, které vám pomohou ujistit se, že vaše cestovní plány nenaruší žádné nečekané překážky.

Díky kartám Asistent Google jsou vaše informace automaticky uspořádány na jednoduché karty, které se zobrazí v případě potřeby. Stačí se přihlásit a upravit nastavení, abyste zjistili, jaké informace chcete, aniž byste je museli hledat. Asistent Google vám také poskytne i informace, o které jste si nežádali, jako například informace o provozu, počasí a aktuálním umístění.

6 – Přehrávejte hudbu, nakupujte, rezervujte letenky a další

1491444188386264

Přizpůsobte svoje inteligentní hodinky pomocí tisíce různých aplikací Android Wear, které vám umožní udělat vše možné – od rezervace u letecké společnosti až po změnu velikosti písma pro stylový vzhled vašeho displaye.

Jak  na to: Navštivte obchod Google Play ™ a poté stáhněte aplikace do svých smartwatches. Je tu například jedna, která vám umožní nakupovat přes Amazon. Jiná vám umožní používat Pinterest Můžete dokonce sledovat počet ušlých kroků nebo ujetou vzdálenost. Smartwatches se dají použít i jako dálkové ovládání pro přehrávání hudby v telefonu, nebo si můžete stáhnout hudbu přímo do nich a poslouchat jej pomocí Bluetooth® reproduktoru nebo sluchátek. 

7 – Vyřizujte zprávy za běhu

Vaše chytré hodinky povolují přístup k e-mailům a zprávám zároveň pomocí nich na ně můžete přímo z nich rovnou odpovídat. Takže si můžete vyřídit obchodní e-maily v čekárně u doktora, nebo i v lese na houbách.

 

1469583071600634

8 – Vkusný a inteligentní módní doplněk

Chytré hodinky lze nakonfigurovat pomocí doplňků tak, že vám budou nejen usnadňovat život, ale zároveň budou vaší ozdobou. Vyberte si smartwatches podle vašeho osobního životního stylu, prodejci nabízí k dispozici chytré hodinky různých barev, vyrobené z rozličných materialů a v mnoha stylech.

1491444189971981

9 – Osobní trenér

Smartwatches díky aplikacím počítajícím kroky, uběhlé – či ujeté kilometry, některé i s měřičem tepové frekvence, jsou skvělým parťákem při budování fyzičky a data vám pomohou se neustále zlepšovat, protože když vidíte svůj progres – máte další motivaci.

1469583061597782


VÝBĚR REDAKCE

Pokud jste se rozhodli pro nákup chytrých hodinek, můžeme vám doporučit model Zeblaze THOR 3G Smartwatch Phone.

Parametry:

Displej: obrazovka AMOLED Corning Gorilla Glass 3 s rozsahem 400 x 400 pixelů

Jádro: MTK6580M Quad Core 1.0GHz  hodinky

Systém: Android 5.1

Paměť: RAM + ROM: 1 GB RAM + 16 GB ROM

Bluetooth: 4.0

SIM: jedna nano SIM

Funkce: Telefonní seznam, Monitor srdečního tepu, Pedometr, Hudební přehrávač, Upozornění na zprávy, Alarm, GPS, WiFi, Vzdálená kamera, Počasí,

Bezdrátové připojení: 3G, Bluetooth, GPS, GSM

WIFI: bezdrátový internet 802.11b / g / n

Typ sítě: GSM + WCDMA

Frekvence: GSM 850/900/1800 / 1900MHz WCDMA 850 / 2100MHz

Velikost obrazovky: 1,4 palce

Typ fotoaparátu: Jeden fotoaparát, přední kamera: 2,0MP

Formát obrázku: GIF, JPEG, PNG

Hudební formát: MP3

Video formát: MP4

Další funkce: 2G, 3G, Alarm, GPS, MP3, MP4, Wi-Fi

Velikost produktu: 27,50 x 4,50 x 1,30 cm

Hmotnost produktu: 0,0630 kg

Zeblaze THOR 3G Smartwatch Phone můžete zakoupit ZDE. Pokud máte napjatý rozpočet, nabízíme i levnější alternativy.

4.5/5 – (2 votes)
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

, ,

od

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *