Obaly na mobilní telefony z Číny

Obaly na mobilní telefony z Číny

Každý, kdo používá chytrý mobilní telefon, se jistě někdy setkal s problémem nízké odolnosti telefonů. Poškrábat nebo rozbít dotykový displej je velmi jednoduché a stačí k tomu pád z malé výšky. Pro tyto případy však můžeme zakoupit obal na mobilní telefon, který by měl tyto škody eliminovat.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Podívejte se na nabídku obalů na AliExpress

Chceme-li takový obal zakoupit v České republice, nejlevnější obaly seženeme s cenou okolo 99Kč. Běžně dostupné obaly se cenově pohybují okolo 200-500Kč, což je poměrně vysoká cena, zejména pokud vlastníme levnější mobilní telefon.

Existuje však i druhá možnost, jak můžeme obal na mobilní telefon zakoupit za zlomek české ceny a ještě si jej nechat doručit zdarma. Řeč je o čínských internetových obchodech, nabízejících širokou nabídku elektroniky a doplňků, včetně obalů na chytré mobilní telefony. Takové obaly můžete sehnat již od 0.69 dolaru, tedy asi 17Kč.

Nakupujeme obaly na FocalPrice

Jedním z velmi oblíbených čínských internetových obchodů je FocalPrice. Ten nabízí širokou řadu kvalitní elektroniky a doplňků. Také má speciální rubriku, zaměřenou na doplňky k výrobkům od společnosti Apple, do které se hned podíváme.

Módní obaly z FocalPrice

obaly_obal1

 

Jak sami můžete vidět, na výběr máme velmi široké spektrum obalů. Ať již hledáte pevné plastové obaly, silikonové obaly nebo například obal ve stylu staré herní konzole, najít zde můžete takřka cokoli. To všechno navíc za velmi nízké ceny. Pokud nechcete obyčejný obal, který mají takřka všichni, zaujmout vás můžou například různě tvarovaná a vyřezávaná pouzdra na mobilní telefon, který vypadá velmi zajímavě a hlavně originálně.

obaly_obal2

Luxusní kožené obaly na mobily

Chceme-li našemu mobilnímu telefonu dopřát trochu luxusu, můžeme se poohlédnout po koženém pouzdře. Můžeme sehnat pouzdra z umělé kůže, ale také z pravé kůže. Nejlevnější taková pouzdra jsme na FocalPrice nalezli za 4.49 dolaru. Nejsou již tak levné, jako obaly plastové, vyznačují se však větší odolností. Tyto obaly také můžeme mnohdy použít jako stojánek na mobil nebo do nich můžeme také uložit kreditní karty.

obaly_obal3Hliníkové obaly z FocalPrice

Pro ty, co hledají maximální odolnost pro své chytré telefony, máme speciální hliníkové obaly. Jedná se obaly z hliníku nebo nějakého jiného kovu, které disponují vysokou odolností proti mechanickému poškození, tak že v případě pádu telefonu na zem bude telefon dobře chráněn. Překvapit můžeme všechny, kteří si říkají, že takové pouzdro musí vyjít na několik stovek korun. V České republice ano, v případě FocalPrice však ceny začínají na velmi příznivých 0.89 dolarech, tedy přibližně 20Kč. Ať již hledáme pouzdra celokovová nebo vyřezávaná, můžeme naleznout široký výběr všech designových prvků.

 

obaly_obal4

 

Abychom však nezůstávali pouze u doplňků pro iPhony, podíváme se také na obaly pro jiné mobilní telefony. Ať již vlastníme Samsung Galaxy nebo třeba HTC, pro většinu mobilních telefonů zde nalezneme pěkné obaly za velmi příznivé ceny.

Široký výběr moderních obalů

Nejprve se podíváme na obaly pro mobilní telefony Samsung Galaxy S5, který spolu s iPhone 5S patří mezi jedny z nejoblíbenějších mobilních telefonů. Silikonové obaly pro tento model telefonu můžeme sehnat již od 1.49 dolaru.

obaly_obal5

Moderní odolné obaly

Kromě klasických obalů zde také můžeme najít velmi zajímavě designově zpracované obaly s různými vzory a potisky. Také můžeme zakoupit pouzdro pro upevnění telefonu na ruku, které můžeme využít při většině sportovních aktivit, ať již běhání nebo jízdě na kole. S cenou 3.39 dolaru se jedná o poměrně výhodnou koupi, neboť podobná pouzdra se u nás prodávají za 400Kč a více.

obaly_obal6

Pokud vlastníme mobilní telefon jiné značky, jako je například HTC, vybírat můžeme z velmi levných pouzder, jejichž cena začíná již na 0.69 dolaru. Jedná se sice o velmi jednoduchá a obyčejná silikonová pouzdra, na běžnou ochranu telefonu jsou však naprosto dostačující.

obaly_obal7

 

Všechny tyto obchody nabízejí obaly na mobily

5/5 – (1 vote)
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

od

Značky: