detske obleceni z číny

Dětské oblečení z Číny

Máte malé dítě, které roste jako z vody a každou chvíli potřebuje nové oblečení? Chcete, aby se také vaše dítě mohlo cítit dobře a pohodlně a aby zároveň vypadalo stylově? Trápí vás vysoké ceny dětského oblečení, které je navíc zapotřebí v průběhu roku několikrát obměňovat, neboť ze starého oblečení dítě rychle vyroste? Pokud jste alespoň jednou řekli ano, máme pro vás skvělé řešení, které vám může pomoci se všemi těmito starostmi.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Levné dětské oblečení z Číny

Každý, kdo má malé dítě, chce pro něj jenom to nejlepší. Ať již jde o hračky, stravu nebo oblečení, vždy se snažíme, abychom mu poskytli co nejlepší a nejkvalitnější péči. Tato péče je však velmi náročná a také finančně nákladná. Proto musíme často řešit fakt, co ještě je potřebné a co již nedůležité není. Co kdybychom vám však řekli, že je zde možnost, jak své dítě oblékat kvalitně, stylově a hlavně levně?

Ano, je to přesně tak, jak čtete. Tím řešením není nic jiného, než možnost nakupovat všechno oblečení a doplňky z čínských internetových obchodů. Možná si kladete otázku, proč nakupovat oblečení z Číny, když může být mnohem jednodušší jej zakoupit u nás. Všechno s sebou však nese klady i zápory. Zboží, které u nás nakupujeme, se ve většině případů dováží od čínských výrobců, tak že kvalita je v obou případech stejná. Co již však stejné není, je cena.

Jak je možné, že pokud budeme nakupovat zboží z čínských internetových obchodů, můžeme nakoupit až o třetinu levněji? Podívejme se jednoduše na celou cestu zboží až k zákazníkovi. Výrobce, který dané zboží v Číně vyrobí, jej prodá například za 200Kč. Za tuto cenu jej zakoupí distributor a prodá ho českému obchodníkovi za 300Kč. Jelikož se však jedná o velkoobchodní cenu, český obchodník si k ceně připočte ještě dalších 25% – 30%, což je konečná maloobchodní cena. V konečném důsledku si český zákazník toto zboží zakoupí za 400Kč, tedy přibližně za dvakrát vyšší cenu, než za jakou toto zboží prodal čínský výrobce.

Nyní se ale představte, že byste měli nějakou možnost, jak toto zboží nakoupit přímo od výrobce, aniž byste museli platit distributora a samotného českého obchodníka. Pěkná představa, že? Tato představa je však každodenní skutečností pro tisíce lidí, aktivně nakupujících z čínských internetových obchodů a tržišť, jakým je na příklad také AliExpress.

Pokud nejste v nakupování z čínských internetových obchodů příliš zběhlí a o AliExpressu jste ještě neslyšeli, pojďme si o něm tedy v krátkosti něco povědět. AliExpress je čínským internetovým tržištěm, na kterém se denně střetává obrovská nabídka s poptávkou v řádech tisíců až desetitisíců zákazníků za den. Tato obrovská nabídka má za následek, že se obchodníci snaží své zboží prodávat za takovou cenu, aby byla pro zákazníky přijatelná. Díky tomu můžeme mnohé zboží nakoupit až o třetinu levněji, než za běžných podmínek. Pokud k tomuto faktu připočítáme ještě bezplatnou dopravu až domů, na které můžeme ušetřit dalších 100Kč, hned zde máme možnost, která se nedá nevyužít. Pojďme se tedy blíže podívat na pěkné a cenově dostupné dětské oblečení z Číny.

Dětské oblečení z AliExpressu

 Již jsme si v krátkosti představili samotný AliExpress a jeho podstatu. Zatím jsme si však nic neřekli o jeho obrovské nabídce, kterou zde můžeme naleznout. Jelikož nám léto pomalu klepe na dveře, děti budou potřebovat nové letní oblečení, které by jim slušelo a ve kterém by se zároveň také mohly cítit pohodlně.

Dětské boty z AliExpressu

 Pokud chceme, aby naše dítě vypadalo opravdu stylově, boty jsou určitě velmi důležitým módním doplňkem. Na trhu s dětským oblečením se můžeme setkat s opravdu velmi širokou nabídkou bot ve všech velikostech a stylech.

Jako první nás však zaujaly tyto velmi roztomilé dětské botičky ve stylu Converse, které jsou k dostání od velikosti (číslování US) 2.5 až 10, tak že jsou dostupné pro děti velkého věkového rozpětí. Představa malé holčičky nebo chlapečka v těchto úžasných botách je naprosto úžasná a roztomilá. Pokud chcete mít z vašeho zlatíčka malého elegána, jsou tyto stylové boty jasnou volbou.

Dětské oblečení z Číny

Máte rádi komiksy a chcete mít z vašeho miláčka také malého supermana nebo batmana? Potom by vás mohly určitě zaujmout tyto slušivé botičky, které jsou k dostání ve všech běžných velikostech. Ať již chcete mít z vašeho dítěte jakéhokoli superhrdinu, pořádné hrdinské boty jsou základem pro každého malého supermana.

Dětské oblečení z Číny

Máte doma malého běžce, který se nikdy nezastaví, dokud se úplně neunaví? Chcete, aby mohl běhat bez problémů a omezení? Kvalitní botasky jsou základ pro každé větší předškolní, ale také školní dítě. Pokud chcete kvalitní boty na ven, které by zároveň však nezruinovaly váš rodinný rozpočet, jsou tyto boty dobrou volbou. K dostání jsou v mnoha barvách, čímž jsou vhodné pro holčičky i chlapečky.

Dětské oblečení z ČínyChcete mít z vašeho chlapečka skutečného gentlemana již od plenek? Věříte, že právě vaše dítě jednou bude právníkem nebo generálním ředitelem? V tom případě je nutné jej vést k eleganci již od začátku. K tomu vám také můžou dopomoci tyto velmi pěkné mokasíny, které jsou dostupné hned v několika barvách. Ať již chcete klasickou elegantní černou, bílou nebo naopak výraznou žlutou, věřte, že v těchto botách vaše dítě bude opravdu jedinečné.

Dětské oblečení z Číny

Máte doma malou princezničku, která sní o životě v ledovém království, vílách a ponících? Chcete pro ni opravdu stylové boty, které by plně vystihly její sny a přání? Potom zde máme boty, které naprosto padnou k její kreativní osobnosti. Motýlkové botičky jsou skvělé pro každou malou holčičku, snící o poníkovi a nekonečné duze.

Dětské oblečení z Číny

Dětské kalhoty z AliExpressu

Vybíráme-li botičky, většinou je vybíráme podle určitých aspektů. Podobně, jako v dospělém životě, tak i u dětí se snažíme oblečení vybírat takovým stylem, aby vybrané kusy k sobě alespoň z části ladily. Dalším důležitým faktorem je také použitelnost a styl daného oblečení. U holčiček se můžeme v dnešní době setkat s legínami, které letí v každém věku. U chlapečků se zase stále více stávají módní tepláky, které můžou nosit jak na ven, tak například do školy, neboť tento styl oblečení získal úplně nový význam a není již brát pouze jako levná alternativa oblečení na ven.

V případě dívčích legín máme na výběr obrovskou škálu vzorů, které se na legínách můžou objevit. Ať již chceme hvězdičky, srdíčka, květiny, motýlky nebo různé moderní tvary, nic není problém. V případě, že nechceme zkoušet příliš výrazné tvary, může nám také postačit i možnost výběru jednobarevných legín, ať již chceme barvy klasicky elegantní, jako černá a bílá, nebo naopak fialová, neonová, případně oranžová. Legíny můžou být velmi vhodnou součástí také k lehkým šatům nebo sukýnce, aby dítěti nebyla přílišná zima.

Dětské oblečení z Číny

Druhou možností jsou elastické kalhoty, které můžeme svým stylem zařadit do pomezí tepláčků a legín, neboť na první pohled vypadají jako plnohodnotné kalhoty, ale při lepším prozkoumání si můžeme všimnout vysoké elasticity, tak že je můžeme využít zejména v chladnějších měsících, kdy chceme, aby mělo dítě nohy více v teple. Tyto elastické kalhoty jsou k dostání pro děti od tří do osmi let a můžou být také vhodnou alternativou jako volnočasové oblečení.

Dětské oblečení z Číny

Jak jsme si řekli výše, pro chlapečky zde máme k dispozici velmi pěkné, moderní a slušivé tepláčky, se kterými může i váš malý chlapeček vypadat jako pravý lev salónů. Tepláčky na sobě nesou velmi moderní vzory, které jistě ocení každé větší dítě.

Dětské oblečení z Číny

Slušivé dětské kalhoty z AliExpressu

Chcete-li vsadit na klasiku a dítě obléct slušně, ale zároveň ne-příliš výrazně, módní rifle budou vždy správnou volbou za každé situace a počasí. Módní světlé rifle se skvěle hodí na každodenní nošení, jsou pohodlné a zároveň poměrně odolné, tak že se dají dobře oprat a rychle se nezničí.

Dětské oblečení z Číny

Dívčí šaty z AliExpressu

Jak se pomalu blíží léto, vyměňujeme zimní oblečení za letní a vzhledem k tomu, jak nám dítě za rok poporostlo, začínáme se ohlížet po nových letních šatečkách. Potěšením pro nás může být fakt, že těchto letních modelů i pro naše nejmenší můžeme na AliExpressu naleznou opravdu mnoho. Pojďme si jich tedy také pár ukázat.

Budeme-li hledat společenské šatičky, které by se hodily například na oslavu narozenin nebo letní párty, může být tento růžový model plný kytiček velmi dobrou volbou, neboť tvoří neutrální řešení, které není ani příliš společenské, ale naopak ani příliš neformální.

Dětské oblečení z Číny

Máme-li doma malou slečnu s vysoce vytříbeným vkusem a oblibou ve 100% eleganci, máme pro vás skvělé řešení. Tento model ocení každá milovnice prosté elegance, kterou by zajisté ocenila i Coco Chanel. Bílo-černý vršek s růžovými kraťásky tvoří velmi elegantní kombinaci, kterou nejde přehlédnout.

Dětské oblečení z Číny

U růžové to však nekončí. Shlédlo-li se vaše dítě v modelech Hanny Monatny, určitě bude chtít také jako ona. K tomu jí můžete dopomoci tímto slušivým bílo-černým modelem. Jedná se o velmi pěknou kombinaci dvou neutrálních barev, která však tvoří velmi dobrý dojem, ať již chceme dítě vzít do parku nebo na rodinnou oslavu.

Dětské oblečení z Číny

5/5 – (1 vote)
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *