Slevy a výprodeje v Číně

Velké slevy a výprodeje z Číny

Každý, kdo má rád nakupování jistě potvrdí, že nejlepší nakupování je takové, na kterém můžeme co nejvíce ušetřit. Nezáleží na tom, jestli se budeme bavit o elektronice, oblečení, doplňcích nebo třeba dekoraci pro dům a zahradu. Výhodný nákup jednoduše potěší každého, kdo nemá rád zbytečné utrácení za věci, které se dají pořídit levněji. A přesně o tomto tématu bude dnešní článek, ve kterém si něco povíme o velkých výprodejích na čínských internetových obchodech, jako je například AliExpress.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Nakupujte ve slevách na AliExpress

Na většině velkých čínských e-shopů můžeme pravidelně naleznout velké výprodeje, kdy slevy dosahují výše 50% až 80%. Za takových podmínek se již opravdu vyplatí nakupovat, dokonce i to, co jsme možná primárně neměli v plánu. Za několik dolarů nebo dokonce za jediný dolar tak můžeme pořídit zajímavé drobnosti, ale také plnohodnotné věci pro každodenní používání. V některých případech můžou slevy dosahovat hodnoty okolo 30$ a více, což již je velmi znatelná sleva.

Výprodeje a slevy na AliExpressu

Na internetovém tržišti AliExpress můžeme denně naleznout širokou škálu různých slev, avšak nachystaná je zde pro nás také rubrika s názvem Super Deals, kde slevy běžně dosahují výše okolo 50%. Za velmi výhodné ceny tu tak můžeme nakoupit například hodinky, chytrou elektroniku, ale také oblečení nebo obuv. Je libo kalhoty k pánskému obleku? Žádný problém! S výraznými slevami je můžete zakoupit již za 12$!

Velké výprodejeNavštivte AliExpress a objevte svět úžasných slev

Výprodeje na DealExtreme

AliEpxress není jediným čínským internetovým velkoobchodem a tržištěm, na kterém můžeme naleznout skvělé výprodeje. Podobně na tom je také DealExteme, kde můžeme naleznout dokonce ještě větší a zajímavější slevy, které dosahují výše až 90%! Žádným problémem tak není zakoupení zajímavých věcí za naprosto zanedbatelnou cenu, kterou si může dovolit naprosto každý. Započítáme-li k tomu navíc dopravu zdarma, máme zde naprosto neodolatelné výprodeje, kterých musí využít naprosto každý, kdo má rád hodně věcí za málo peněz. Příkladem tak můžou být například krásné plesové šaty, které díky výprodejům můžete zakoupit za téměř třetinu původní ceny. A to se opravdu vyplatí!

Velké výprodeje

Pravidelné slevové akce a výprodeje

Velmi populární jsou pravidelné slevové akce a výprodeje, které se většinou váží ke konkrétnímu datu či období v roce. Mezi nejznámější patří tyto pravidelné slevové akce:
11.11 – Singles Day

Černý pátek

Kybernetické pondělí
Většina těchto největších výprodejových dní se odehrává před silnou Vánoční sezónou. Určitě ale nemůžeme zapomenout i na pravidelné akce např. na Valentýna nebo začátkem září, kdy probíhají výprodeje se jménem „Back To School“ (zpátky do školy). Jak už název napovídá, jedná se o výprodeje převážně školních pomůcek a vybavení pokojíčků. Všechny popsané výprodeje naleznete v naší sekci:

Slevy a výprodeje

Rate this post
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *