Váháte mezi tabletem a notebookem? Pořiďte si 2 v 1!

Důvodů proč si pořídit tablet, můžete mít spousty. Ale co byste řekli na to, kdybyste měli nejen tablet, ale i malířské plátno, notebook, přenosnou kancelář a zábavní centrum v jednom? Protože tohle všechno umí novinka mezi tablety Cube – Tablet dva v jednom.

 

xgnxnta
Cube Mix Plus 2 in 1
Tablet je nejnovější desetipalcový tablet s Windowsy od u nás zatím málo známého čínského výrobce OEM – Shenzhen Alldo Cube. Společnost je docela populární na čínských prodejnách, ale zatím není bohužel mimo zemi moc rozšířená.

 

FHDHA

Cube Mix Plus 2 in 1 Tablet nabízí fantastický displej – až nadstandardní pro tablety v tomto cenovém rozpětí. Jedná se o panel Full HD v poměru stran 16: 9, který nabízí reálnou reprodukci barev a jejich skvělou ostrost. Kontrast displaye je překvapivě dobrý a pozorovací úhly jsou skvělé.

rdddddddddddga

Díky velmi kvalitnímu display je možné pomocí dotykového pera velmi kvalitně malovat, črty jsou tenké, ostré a přesné.

GRAG

Cube Mix Plus má sportovní design a je naprosto tichý. Zařízení je vybaveno baterií 4300 mAh a to představuje dobu používání přibližně 6 hodin, což je celkem postačující pro většinu uživatelů.  Tento tablet má výkonný procesor a životnost baterie je tak kompromisem mezi výdrží a výkonem.

tablet1

Nyní si můžete pořídit tablet Cube Mix Plus 2 v 1 za speciální cenu $343.99 s dopravou do ČR zdarma.
Ve speciální halloweenské akci, při každém nákupu nad 60$, si můžete jako bonus pro vás zakoupit speciálně zlevněné produkty za 3,99$.

 

Specifikace Cube Mix Plus 2 v 1
Cube Mix Plus je zařízení 2 v 1 vybavené 10,6 palcovým displejem, který podporuje rozlišení 1920 x 1080 pixelů. Kromě toho je poháněn 7. generací procesoru Intel Kaby Lake 7Y30, spolu s 4GB RAM.

Operační systém Windows 10 přináší oblíbenou nabídku Start z Windows 7 a představuje i nové funkce, jako je webový prohlížeč Edge, který vám umožní označit webové stránky na obrazovce.
Tablet disponuje dvoujádrovým Intel Kaby M3-7Y30 Dual Core 1,61GHz, až 2,6GHz. Platforma s nízkým napětím a dvoujádrové zpracování poskytují maximální výkonnost. Technologie Intel Turbo Boost přináší dynamický extra výkon, který oceníte například při hraní her.

Grafika procesoru poskytuje vysokou kvalitu obrazu pro používání internetu, základní úpravy fotografií a příležitostné hry. Optimalizováno pro menší spotřebu energie.
10,6-palcová dotyková obrazovka IPS s rozlišením 1920 x 1080,
vyznačujícím se působivou barevností a čistotou obrazu.
Výkonná 4GB RAM s vysokou šířkou pásma umožňuje plynulé spouštění aplikací pro hry, fotografie a úpravy videa, stejně jako více programů a záložek prohlížeče najednou.

Paměť je rozšiřitelná kartami až do kapacity 128 GB (nejsou součástí dodávky).

5/5 – (1 vote)

Uveřejněno

v

, ,

od

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *