Tapety z Číny

Tapety z Číny

Jakmile nám dala zima na rok sbohem, začínáme uvažovat o životních změnách, které mohou zahrnovat nové životní cíle nebo nás také motivují ke změnám, ať již v našich vztazích nebo také v životním stylu a bydlení. Jak najít toho správného partnera vám neporadíme, zato se však podíváme na možnosti moderní výzdoby domů a bytů v podobě moderních tapet.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Podívejte se na nabídku tapet z AliExpressu

Tapety jsou k dostání v každé prodejně s domácími dekoracemi. Přesto, pokud se rozhodujeme, kde začneme tapety vybírat a nakupovat, měli bychom se nejprve zamyslet nad všemi klady a zápory, které nám daný obchod nabízí.

Co se týče výhod z hlediska nakupování z Číny, nemusíme se omezovat pouze na jednu nebo dvě výhody, protože čínské internetové obchody nám v tomto případě nabízejí širokou škálu zboží všech druhů a značek. Díky tomu si zde vybere opravdu každý, ať již hledáme levnou elektroniku, oblečení, boty nebo dekorace domů.

Výhodou, která zastřešuje všechny ostatní, je vysoce výhodná cena. Zboží za velmi výhodné ceny jsou k dostání například na čínském internetovém tržišti AliExpress. Zde se setkává široká nabídka s poptávkou, což má za následek neustálé snižování ceny, aby si jednotliví prodejci zachovali konkurenceschopnost.

aliexpress-logo

Co z toho v konečném důsledku plyne pro nás? Velmi nízké ceny, které jsou běžně o 30% – 50% nižší, jak v českých kamenných obchodech. To již zní jako poměrně férová nabídka, nemyslíte? Ale to stále ještě není vše. Další výhodou, se kterou se můžeme setkat pouze u čínských internetových obchodů, je bezplatná doprava. Ano, přesně tak. Čínská vláda dotuje poštovné, čímž si můžeme nechat poslat jakékoli zboží až domů, a to zcela zdarma! Pouze pro představu, necháme-li si doručit balíček z Prahy do Brna, za poštovné zaplatíme v průměru 100Kč. Jaký je tedy nakonec výsledek? Nejenom, že ušetříme minimálně třetinu ceny, navíc však ještě ušetříme dalších 100Kč, což může v případě menšího a levnějšího zboží znamenat i celou hodnotu samotného zboží.

Jak jsme si již výše řekli, jedním z nejznámějších čínských internetových tržišť je bezesporu AliExpress, na kterém denně nakoupí tisíce spokojených zákazníků z celého světa. Dnes si ukážeme, jaké tapety a dekorace na zeď můžeme na tomto internetovém obchodu naleznout.

Tapety na zeď z AliExpressu

Pokud jsme se rozhodli, že dáme našim pokojům nový vzhled, barevné a moderní tapety jsou určitě velmi vhodným řešením zejména díky své vysoké praktičnosti, neboť nalepení takové ozdobné tapety je velmi jednoduché a v případě, že se nám již nebude za pár let líbit, můžeme ji bez problémů odstranit a zakoupit jinou, hezčí tapetu. Většina tapet je samolepící, tak že nepotřebujeme kupovat ani další pomůcky, mezi něž patří tapetové lepidlo. Lepíme-li tapetu na hladký povrch, tapeta se sama přichytí.
Tím se vyhneme zbytečné práci, jakou může být dekorativní barvení zdí nebo následná nutnost smývání vysokých nánosů barev, která je nejenom zdlouhavá, ale hlavně také špinavá.
Nejprve můžeme začít u jednoduchých dekoračních tapet, které dodají našemu pokoji nový nádech, avšak tvoří pouze jednoduchou část dekorace, která může být doplněna stylovým nábytkem nebo další výzdobou. Zařizujeme-li obývací pokoj, větev s kvítky může skvěle doplnit světlý pokoj, kterému dodá novou a příjemnější atmosféru.

Tapety z Číny

Ještě chvíli můžeme u stromů zůstat, neboť zde máme velmi pěknou a také milou tapetu, představující větev se sovami a ptáčkem. Sovy jsou velmi originálně vybarveny, což může vašemu pokoji dodat velmi vtipný nádech, který ocení každá návštěva. Tyto tapety můžou být také vhodné pro dětský pokoj každého dítěte, neboť vytvoří velmi pohodovou atmosféru.

Tapety z Číny

Jako poslední z řady stromů a květin zde máme tuto originální výzdobu, která se hodí nejenom do obývacího pokoje, ale také kuchyně nebo třeba ložnice, kde nám může vytvořit velmi příjemnou a přátelskou atmosféru, abychom se při usínání cítili spokojeně a šťastně. Máte-li rádi kvetoucí stromy, ptáčky a přírodu, bude tato tapeta skvělou volbou.

Tapety z ČínyObrázkové a textové tapety z AliExpressu

Od neutrálních tapet se pomalu dostáváme k tapetám obrázkovým. Těchto tapet je velmi široká škála. Ať již máme rádi mapy nebo tematické tapety, nyní si ukážeme, že v kreativitě se meze nekladou a k dostání je opravdu téměř cokoli.
Nejprve můžeme začít u klasické mapy světa, nesoucí vzhled starých map, které se používaly v 15. až 18. století, tedy v době mořeplavných cest a objevování nových kontinentů. Patříte-li mezi nadšené historiky nebo hledáte-li velmi originální výzdobu do vašeho pokoje, tato originální mapa dodá velmi retrospektivní nádech.

Tapety z Číny

U map ještě zůstaneme, protože zde máme jeden velmi zajímavý kousek, o který bychom vás neradi ochudili. Máte-li rádi zeměpis a víte, co je to kartogram, nemůže být pochyb, že tuto mapu oceníte. Jedná se o textovou mapu, kdy velikost samotného státu je vyjádřena velikostí písma, kterým je tento název napsán. Ve výsledku tak vznikla velmi originální mapa, která běžně nemá obdoby.

Tapety z Číny

Patříte mezi nadšence Hry o trůny a rádi sbíráte všechny věci, které jsou s tímto kultovním seriálem spojeny? Potom by vás také mohla potěšit tato retro mapa Westerosu,jež by neměla chybět na zdi žádného skutečného nadšence krvavých bitek a nekonečných bojů o trůn.

Tapety z Číny

Mapy však nejsou vším, co nám můžou tapety nabídnout. Máte rádi filmy a komiksy? Patříte mezi milovníky Marvelovek? Potom zde máme tapety, které nadchnout každého opravdového filmového nadšence a také nerda. Nejprve si však ukážeme velmi detailně propracovaný plakát Iron Mana, hrdě nesoucího logo Stark Industries. Ať již máte Tonyho Starka rádi nebo ne, věřte, že chcete-li udělat radost opravdovému nadšenci komiksů od Marvel, není lepší volby, než detailní nákres Iron Mana tak, jak jej všichni známe.

Tapety z Číny

Moderní tapety z AliExpressu

Pokud vaše srdce neprahne po Iron Manovi, nezoufejte. Hvězda smrti nabírá nový dech a Temná strana hledá nové spolubojovníky, kteří by se připojili k odvetě a spolu s Darthem Vaderem zasadili smrtelný úder. Ano, řeč je o Star Wars a velmi originálně zpracovaném plakátu, inspirovaném strýčkem Samem, jehož role se však zhostil sám Darth Vader osobně.

Tapety z Číny

Ještě se jednou navrátíme k Marvelovkám. Co může být více přesvědčivého a marvelovského než.. Deadpool. Záporák od hlavy až k patě, na němž nezůstala kapka citu. A pokud si náhodou nezapomene v taxíku celý svůj arzenál, dokáže být výkonnější, jak kdejaký sériový vrah. Kolem a dokola, tam i zpět, Suck it je asi tím nejlepším vyjádřením, které si můžeme s Deadpoolem spojit.

Tapety z Číny

3D tapety z AliExpressu

Už jsme si ukázali mnoho zajímavých tapet a nálepek na zeď. Třešničku mezi tapetami jsme si však nechávali až nakonec. Touto pomyslnou třešničkou jsou 3D tapety, se kterými se v posledních letech doslova roztrhl pytel. Prostorový design se stává stále více populárním, a to dokazují také tyto tapety.
Hned na začátek si ukážeme tuto velmi geniálně zpracovanou tapetu, která působí až nadmíru realisticky, čemuž napomáhá také detailní zpracování zdi, skrze kterou můžeme jednotlivé postavičky vidět. Zařizujeme-li dítěti dětský pokoj, určitě si s touto tapetou může užít mnoho zábavy.

Tapety z Číny

Patříte-li mezi nadšence Avengerů, poté jistě oceníte tuto zajímavě řešenou 3D tapetu, u které je také postaráno o velmi působivé prostorové ztvárnění jednotlivých postav, které jakoby chtěly vystoupit ze zdi.

Tapety z Číny

Nakonec zde ještě máme také samotného Kapitána Ameriku se svým štítem, neohroženě běžícího bojovat se zlem. Podíváme-li se na celou tapetu, můžeme si povšimnout velmi detailního zpracovaní, včetně samotného štítu, který vytváří dojem letu. Pozor bychom si měli dát také na detailní zpracování prasklin stěny, které by mohlo vyděsit nejednoho neinformovaného rodiče.

Tapety z Číny

3/5 – (1 vote)
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *