Sportovní hodinky z Číny

Sportovní hodinky z Číny

Milujete sport? Věnujete se rádi běhání, jízdě na kole, tennisu nebo třeba plavání? Ať již máte rádi jakýkoli sport, často se setkáváme s potřebami, jakými jsou například stopování času nebo dobrá časová orientace. K tomu, abychom se mohli bez omezení věnovat aktivitám, které máme rádi, potřebujeme také kvalitní sportovní hodinky, které můžeme využít za všech situací, ať již při běhání nebo potápění.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Podívejte se na nabídku sportovních hodinek z Číny

Na trhu s hodinkami můžeme naleznout široký výběr hodinek všech druhů a značek. Většina lidí bere hodinky pouze jako jednoduchý přístroj, s pomocí kterého mohou zjistit, kolik je právě hodin. Pravda je však taková, že dnešní sportovní hodinky nabízejí širokou škálu různých funkcí, které můžeme ocenit právě při sportování. Mezi tyto funkce patří například stopky, chronometr nebo aktivní monitorování našeho srdečního tepu a pohybových aktivit, díky čemuž můžeme mít dobrý přehled o tom, kolik energie jsme vydali a jak kvalitní máme spánek.

sport hodinky

Mnoho skvělých funkcí, jimiž jsou hodinky vybaveny, nám mohou zajisté usnadnit mnoho práce. Čím více podobných funkcí hodinky obsahují, tím vyšší je často jejich cena. U opravdu profesionálních modelů, vyznačujících se vysokou odolností a vodotěsností do hloubky až 50 metrů se můžeme běžně setkat s cenou okolo 10 000Kč a více.

Vybírat můžeme nejenom z mnoha funkčností, ale také stylu provedení samotných hodinek. U většiny klasických hodinek se můžeme setkat buďto s analogovým nebo digitálním provedením. O to více poté můžeme ocenit digitálně-analogové provedení, kdy máme k dispozici jak ciferník s ručičkami, tak i digitální číslice a možnost zobrazování různých údajů, ať již jde o čas, tlak nebo rychlost.

Sportovní hodinky s GPS

Ano, čtete správně. Hodinky dnes již mohou nejenom měřit čas a životní funkce, ale také zjišťovat naši polohu a posloužit nám tak jako skvělý navigační prostředek. Hodinky s GPS lokátory tak můžeme ocenit zejména v případech, chystáme-li se cestovat například do hor nebo na dlouhé túry, kde nám může jednoduše hrozit ztráta orientace.

Hodinek s GPS máme také mnoho typů. Setkat se můžeme jak s jednoduchými náramkovými hodinkami, nesoucími v sobě zabudovaný lokátor, jehož polohu můžeme jednoduše zjistit prostřednictvím chytrého mobilního telefonu.

sportovni hodinky gps

Na druhé straně stojí hodinky s vlastním dotykovým displejem, které jsou vybaveny vlastním mikropočítačem. Díky tomu můžeme velmi snadno zobrazit naši polohu přímo v hodinkách. Některé druhy těchto chytrých hodinek mohou být vybaveny také slotem pro SIM kartu, která nám může posloužit pro vyslání nouzové sms nebo dokonce přijímání hovorů a textových správ.

Výjimkou u těchto hodinek nejsou ani různé druhy senzorů, jako je například akcelerometr, senzory pro měření hloubky spánku, tepové frekvence nebo tělesné teploty. S pomocí chytrých aplikací pro mobilní telefon nebo tablet můžeme díky těmto různorodým údajům spočítat mnoho důležitých údajů, týkajících se výdeje energie nebo vlivu sportovních aktivit na naše tělo. Ocenit tyto schopnosti také můžeme v případech, chceme-li aktivně hubnout a dbáme na aktivní výdej energie, který by v těchto situacích měl být vyšší, než celkový kalorický příjem.

Proč nakupovat hodinky z Číny

Možná si říkáte, že není důvod, proč hledat a také nakupovat zboží z čínských internetových obchodů, když i zde máme mnoho známých e-shopů, nabízejících širokou nabídku svého zboží. Pojďme se však podívat do hloubky celého problému a říct si o hlavních výhodách, spojených s nakupováním z čínských internetových obchodů.

Klasické hodinky z Číny

Chytré hodinky z Číny

Jednou z hlavních výhod, kvůli které si nakupování z čínských internetových obchodů zamilovaly miliony spokojených zákazníků, je cena. Běžně se můžeme na čínských internetových tržištích setkat s cenou až o 50% nižší, než za kolik se stejné výrobky prodávají v českých e-shopech. Jak je to vlastně možné?K tomu, abychom pochopili, čím je vlastně tato výhoda způsobena, musíme se nejprve zeptat, kde je vlastně dané zboží vyrobeno. Ve většině případů se jedná o Čínu nebo jí přilehlé asijské státy. Samotný příklad si můžeme uvést například u mobilních telefonů, které jsou v Číně často vyráběny. Vyrobí-li výrobce daný telefon, prodává jej v přepočtu například za 5000Kč. Za tuto cenu od obchodníka zboží zakoupí distributor, který jej včetně poplatků za dopravu prodá českému maloobchodníkovi za 7500Kč.

Jedná se však o velkoobchodní cenu. Jelikož většinu zboží nakupujeme od maloobchodních prodejců, daný obchodník si k ceně připočte ještě dalších 25% až 30%, čímž nám vznikne cena maloobchodní. Tím se velmi jednoduše dostáváme na částku okolo 9000Kč. Přesně tu částku, za kterou je následně daný telefon prodáván v českých e-shopech a kamenných prodejnách.

Asi si říkáte, jak by bylo jenom skvělé, kdyby existovala nějaká možnost, jak daný telefon zakoupit přímo výrobce a nemuset platit další poplatky. Přesně to je nyní možné díky velmi jednoduché dostupnosti čínských internetových obchodů, nabízejících širokou škálu zboží všech druhů a také značek.

Jako příklad si můžeme uvést například čínské internetové tržiště AliExpress, na kterém se denně střetává široká nabídka s poptávkou. Každý den zde nakoupí několik tisíc spokojených zákazníků ze všech koutů světa. Proč? Protože cena.

Podívejte se na nabídku sportovních hodinek z Číny

Přesně tak. Díky velkému množství obchodníků, nabízejících mnohdy stejné zboží, se zde můžeme setkat s vysoce konkurenčním prostředím, majícím za následek velmi nízké ceny. Velmi jednoduše tak můžeme z AliExpressu nakoupit zboží za velmi výhodné velkoobchodní ceny.

Další výhody nakupování z Číny

Výhodně nízké ceny však nejsou jediným důvodem, proč si nakupování z čínských internetových obchodů oblíbily milion spokojených zákazníků. Dalším důvodem je také bezplatná doprava, díky které si můžete nechat zdarma zaslat zboží z Číny až domů zcela ZDARMA. Ano, přesně tak. Již žádné další poplatky za poštovné, jehož cena se jenom v rámci České republiky běžně pohybuje okolo 100Kč.

Na jednu stranu bychom mohli říci, že 100Kč přeci zase není tak příliš mnoho, abychom je nemohli obětovat. Nakupujeme-li však častěji, může se nám tato suma poměrně snadno naskládat a vytvořit mnohem vyšší částku. Díky bezplatné dopravě tak můžeme nakupovat z čínských internetových obchodů kdykoli a jakkoli často jenom chceme.

Sportovní hodinky z AliExpressu

            Jak již bylo řečeno výše, hledáme-li kvalitní zboží za jedny z nejnižších cen na trhu, nejlepší možností je nakupovat na čínském internetovém tržišti AliExpress, kde nalezneme velmi širokou nabídku zboží všech druhů a taky značek.

Pojďme se ale podívat, jaké všechny sportovní hodinky zde můžeme naleznout. Hned na začátek si můžeme představit sportovní hodinky S-Shock, vyznačující se vysokou kvalitou zpracování, skvělou odolností a velmi příznivou cenou. Hodinky se mohou pochlubit jak analogovým, tak i digitálním ukazatelem času. Mimo to zde můžeme také naleznout kalendář, budík, chronograf, poosvětlený displej a samozřejmě také voděodolnost do hloubky až 50 metrů.

Díky všem těmto skvělým vychytávkám jsou tyto hodinky vhodné pro všechny sporty, ať již chceme běhat, hrát tenis, jezdit na kole nebo se třeba potápět. Kromě skvělé výbavy vás může potěšit také jejich cena, začínající již na 9 dolarech, tedy asi 200Kč.

Sportovní hodinky

Hledáte opravdu kvalitní a odolné hodinky, které se mohou pochlubit nejenom mnoha funkcemi, ale také velmi působivým luxusním designem? Potom by vás jistě mohly zaujmout hodinky North, vyrobené z odolné nerezové oceli. Naleznout zde opět můžeme analogový i digitální ukazatel času, podobně jako kalendář, stopky nebo vysokou voděodolnost. K tomu všemu jsou hodinky vyrobeny s luxusním koženým páskem, dodávajícím hodinkám na eleganci.

Sportovní hodinky z Číny

Rate this post
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *