Sháníte pomocníka na úklid?

Nekonečný příběh? Známe ho všichni. Jen co prach a drobky vysajeme, už se někde po bytě tvoří další chomáče prachu, nebo nám náš čtyřnohý mazlíček pustí pár chlupů, jen tak nám pro radost… Čistota v bytě je určitě důležitá – speciálně tam, kde jsou malé děti, nebo alergici. Ale jak mít doma uklizeno, ale zároveň se nestat otrokem čistého bytu? Odpověď se nehledá snadno a je takříkajíc k nezaplacení.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Pokud si nemůžete dovolit platit úklidovou firmu, je třeba se zamyslet nad tím jak si během kolotoče práce, vaření, úkoly s dětmi a uklízení tu svoji práci co nejvíce ulehčit. Určitě se vyplatí investovat do kvalitního vysavače. Pře nákupem je třeba si položit otázku, kdy, kde a jak často budeme přístroj používat. Osobně si myslím, že je pohodlnější vlastnit tyčový vysavač, je pořád na očích a jelikož člověk nemusí za sebou tahat metry zbytečných kabelů a nehrozí, že přes kabely škobrtnete nebo se na šňůře samou radostí, že musíte zase uklízet uškrtíte, je určitě jednodušší se přesvědčit takový vysavač vzít do ruky a trochu poklidit.

Další důležitou otázkou při pořizování nového vysavače je, zda preferujete sáčkový, či bezsáčkový způsob vysávání. Sáčky jsou prima v tom, že je celkem hygienicky vyhodíte do odpadkového koše ale už se vám někdy stalo, že se vám sáček protrhl? Navíc jsou velmi drahé a často se stává, že s koncem výroby daného modelu z trhu jaksi zmizí náhradní sáčky a na vysavač se můžete chodit tak maximálně koukat. Bezsáčkový vysavač má výhodu, že nádobu jen vysypete do odpadkového koše a jednou za čas vypláchnete, také je jednodušší vytáhnout omylem vysátou hračku, protože jde prostě vidět. Bezsáčkové modely jsou způsobem použití nejen ekologické, ale hlavně ekonomické. V dnešní době se cena tří náhradních sáčků pohybuje i řádech několika stokorun, kdežto voda na propláchnutí nádoby na odpad je korunovou položkou.

Dibea 2-in-1 Wireless Vacuum Cleaner

V kombinaci s 2 dalšími rotačními čisticími hlavami je bezdrátový vysavač Dibea C17 2 v 1 kreativně navržen tak, aby byl se dostal co nejblíže ke stěnám a okrajům, pod postel, pohovku a vyčistí i drobné štěrbiny. Válečkem s uhlíkovými vlákny s dvourychlostním ovládáním, pozametá všechny druhy prachu a drobného smetí.

Vysavač Dibea 2 v 1 nabízí dva stylové vysavače v jednom pro důkladný úklid. Bezdrátový design – můžete čistit všude bez nutnosti tahat za sebou kabely. Díky ergonomickému designu rukojeti jej můžete snadno zvednout.Hlavní rysy:

– S rotační čisticí hlavou, snadno se čistí i u stěn a okrajů, pod lůžky, pohovkami

– Vybaven pohodlnou dokovací stanicí. Používá se k nabíjení, ukládání stroje a držení dalších kartáčů

– Kartáč s karbonovými vlákny, efektivně odstraňujte všechny druhy prachu

– 2 v 1 dva stylové vysavače v jednom pro dokonalou čistotu vaší domácnosti

– Dvě regulace rychlosti, účinné a důkladné čištění při různých příležitostech

– Vhodné pro čištění podlah z tvrdého dřeva, koberce, dlažby, auta, postele atd.

– S 2 dalšími kartáči, které jsou vhodné pro čištění drobných štěrbin

– Ergonomický design rukojeti, snadno se zvedá

– Doba nabíjení 4 – 5 hodin, pracovní doba 20 minut (vysoká rychlost) – 40 minut (nízká rychlost)

 

Specifikace:

Napájecí napětí: 120W

Výstupní napětí lithium-iontové baterie: 26,5V

Vstupní napětí lithium-iontové baterie: 22,2V

Kapacita lithium-iontové baterie: 2200mAh

Kapacita nádoby na prach: 350 ml

Sání: 7000 Pa nebo 4000 Pa

Dibea 2-in-1 Wireless Vacuum Cleaner můžete nyní zakoupit na GearBestu v akci s kupónem C7GBDD za pouhých $79.99. Samozřejmostí je doprava do ČR zdarma.

 

DOPORUČUJEME :

Pokud sháníte další pomocníky na úklid, podívejte se na nabídku ZDE. Nyní probíhají na úklidové přístroje obrovské výprodeje.

5/5 – (2 votes)
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

, ,

od

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *