Microwear H2 chytré hodinky, které přizpůsobíte své náladě

Nedávno jsme objevili úžasné sportovní chytré hodinky. Vyrábí je značka Microwear. H2 mají skvělý design a zpracování a jsme si jistí, že se do nich na první pohled zamilujete.

kkjedna

Microwear H2 vypadají malé, ale fungují perfektně, jsou vybavené čtyřjádrovým procesorem, který zajišťuje plynulý chod celého systému. Mimo to mají stejnou obrazovku jako hodinky Huawei, rozlišení 1,39 palce 400 * 400,  AMOLED displej s vysokým rozlišením.

kkdva

V kuloárech se říká, že Iphone 8, který přijde na trh později, bude také používat displej AMOLED. Výhodou displeje AMOLED je nízká spotřeba energie. Microwear H2 by se mohly téměř srovnávat s mobilním telefonem, protože je můžete použít i pro volání, podporují 3G internet, wifi, GPS, mají 5 mp fotoaparát atd.

kktri

Monitorování srdeční frekvence a krokoměr zaznamenává vaše výkony celý den a další sportovní aplikace vám pomohou dozvědět se více o vaší zdravotní stránce. Paměť Microwear H2 je 1GB RAM + 16GB ROM, která vám umožní stáhnout další zábavné aplikace. Pokud se vám líbí H2, můžete se take podívat na domovské stránky výrobce na oficiálním webu Microweartech.com.

kkctyri

Výběr číselníku

H2 si můžete sestavit sami – na výběr máte až 40 různých číselníků, můžete si tak vybrat svůj styl a měnit vzhled hodinek podle nálady.

Základní parametry:

Displej: obrazovka AMOLED 1,39 palce

Jádro: MTK6580 1.0GHz Quad Core

Systém: Android 5.0

Paměť: 1 GB RAM + 16 GB ROM

Fotoaparát: 2.0MP (SW 5.0MP)

Bluetooth: 4.0

Typ SIM: jednoduchá nano SIM

Funkce: OTA, GPS, měření srdečního tepu, krokoměr, zprávy, hudba, počasí, hodiny, prohlížeč

Síť:

GSM: 850/900/1800 / 1900MHz

WCDMA: 850/2100 MHz

Tyto hodinky můžete zakoupit ZDE.

 

3.6/5 – (5 votes)

Uveřejněno

v

, ,

od

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *