Levné oblečení z Číny

Levné oblečení z Číny

Zakoupit kvalitní, dobře padnoucí a navíc levné oblečení bývá často velký problém. Rozhodneme-li se vydat nakupovat do velkého nákupního centra, kde máme jistotu velmi širokého výběru oblečení všech druhů a značek, hned na začátku je nám jasné, že zde strávíme minimálně půl dne.
Podívejte se na nabídku oblečení na AliExpressu
Jak mít AliExpress v češtině

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Co když však nemáme tolik volného času, abychom mohli zabít den hledáním pěkného a dobře padnoucího oblečení, které bychom si mohli dovolit? Nastává zde možnost, kterou v posledních několika letech začalo využívat stále více lidí – nakoupit oblečení online.

Tato možnost je poměrně rychlá, všechno si můžeme ihned prohlédnout, nemusíme nikam chodit, ušetříme čas i peníze, které jinak musíme investovat do cestování za nákupy. Bohužel, všechno není tak růžové, jak bychom si přáli, protože i tato možnost má svá skrytá záporná místa v podobě vysoké ceny poštovného a mnohdy poměrně vysokých cen za dané oblečení.

Trika z Číny

Existuje vůbec nějaká možnost, jak bychom mohli nakupovat levně, rychle a z pohodlí domova? Odpověď zní jednoznačně ANO! Touto možností je nakupování z čínských internetových obchodů. Nezáleží na tom, jestli hledáme zrovna oblečení, elektroniku nebo třeba hračky pro naše děti. Na čínských internetových obchodech můžeme nakupovat velmi výhodně a navíc si můžeme užívat velmi širokého výběru všech druhů a velikostí oblečení.

Jak ušetřit při nakupování z čínských e-shopů

Budeme-li nakupovat na čínských e-shopech, máme dobře nakročeno k tomu, abychom mohli ušetřit. Než se však do samotného nakupování pustíme, měli bychom si něco o těchto internetových obchodech povědět.

Jednou z možností, jak můžeme ušetřit velmi pěkné peníze, je možnost využití dopravy ZDARMA. Ano, přesně tak. Díky velmi štědrým dotacím čínské vlády můžeme využít možnost nechat si bezplatně dopravit zboží až domů. Jenom si vzpomeňte, když jste naposled nakupovali na nějakém českém internetovém obchodu. Nechceme-li za zbožím cestovat až na pobočku daného e-shopu, musíme si nechat zboží zaslat jednou z přepravních společností, působících na českém trhu.

dhl

Taková přeprava však nebývá zdarma a musíme za ni připlatit. Většinou nás náklady na dopravu vyjdou okolo 100Kč. Můžeme si říci, že to přeci není žádná závratná částka. Budeme-li však nakupovat častěji, může se tato cena vyšplhat až na tisíce korun, které můžeme velmi jednoduše při nakupování z čínských internetových obchodů ušetřit.

Bezplatnou dopravu můžeme o to více ocenit v případech, nakupujeme-li levné zboží v řádu několika dolarů. Takovou částku můžeme dát například za sluchátka, příslušenství k mobilním telefonům nebo za levné módní doplňky.

Další možností je nakupování na internetových tržištích, jakým je také největší a nejznámější čínské internetové tržiště – AliExpress. Zde můžeme naleznout tisíce nabídek různých druhů zboží od nezávislých prodejců. Díky vysokému počtu prodávajících a tudíž i vysoké konkurenceschopnosti se můžeme setkat s velmi výraznými slevami, díky kterým můžeme ušetřit ještě více peněz.

Druhou výhodou těchto tržišť je opět daná konkurenceschopnost, která nám zajišťuje, že zboží zde zakoupíme za velmi výhodné velkoobchodní ceny, se kterými se nikde jinde ve světě nesetkáme. Co to pro nás ve skutečnosti znamená? Zejména možnost, nakoupit zboží za téměř poloviční cenu, než za jakou ji běžně nalezneme v českých internetových a kamenných obchodech.

Kde výhodně nakupovat

Pokud vás zaujala možnost nakupovat levně a z pohodlí domova, jistě si potom kladete otázku, kde vlastně můžeme nakoupit dobře, kvalitně a hlavně bezpečně. Právě bezpečnost je jedním z problémů, se kterým se můžeme občas setkat, neboť zde stále vznikají nové podvodné internetové obchody, snažící se parazitovat na nevědomosti obyčejného zákazníka.

Pro tyto případy všechny čínské internetové obchody kvalitně prověřujeme, abychom vám mohli ušetřit zbytečné starosti, týkající se samotné bezpečnosti. Pojďme si tedy povědět pár slov o prověřených čínských internetových obchodech, na kterých můžeme nakupovat levně a bezpečně za každé situace.Začít můžeme například u skvělého čínského internetového obchodu LightInTheBox, na kterém můžeme naleznout širokou škálu zboží od oblečení a elektroniky až po sportovní doplňky a kosmetiku. Škála všeho zboží je opravdu veliká a na své si může přijít každý. Velmi musíme ocenit velké množství slev, jakými je například Crazy Summer Sale, díky kterému můžeme využít slev ve výši až 90%.

Výhodné slevy na oblečení na AliExpressu

Dalším velmi oblíbeným čínským internetovým obchodem je bezesporu Dresslink. Jedná se o e-shop primárně specializovaný na oblečení a módní doplňky. Z tohoto důvodu jej ocení zejména všechny ženy, hledající skvěle padnoucí oblečení, kterým by mohly zazářit. Využít můžete například slevového kuponu v celkové výši 50$, se kterým můžete ušetřit 30% z ceny každého nákupu.

Široká nabídka oblečení na Dresslink

Do třetice bychom si mohli také představit čínský e-shop MiniInTheBox, kde můžeme naleznout podobné zboží jako v předchozích zmiňovaných internetových obchodech. Kromě oblečení zde však také nalezneme široký výběr elektroniky a doplňků pro náš dům nebo

zahradu. Ať již tedy budeme hledat šaty na víkend, slušivé hodinky nebo LED žárovky, vše můžeme naleznout na jednom místě.

Levné oblečení z čínských e-shopů

Když již víme, kde můžeme začít pohodlně nakupovat, měli bychom si povědět také něco o tom, co všechno zde můžeme také nakoupit. Můžeme vás však již předem ujistit, že výběr je opravdu velký. Od spodního prádla, přes nátělníky, trika, košile, kalhoty, až po boty. Všechny tyto věci můžeme naleznout na čínských internetových obchodech, vždy za výhodné ceny.

Levná trika z Číny

Hledáte zajímavé trika pro letní dny? Ať již se chystáte do práce, na koupaliště nebo třeba na nákupy, v pohodlném triku se můžeme vždy cítit dobře a volně. Využít jej můžeme, ať jdeme kamkoli.

Patříte-li navíc mezi milovníky seriálů a kultovních filmů, můžete využít široké nabídky trik ze seriálových a filmových kolekcí, ať již jde o Teorii velkého třesku, Star Wars, Hunger Games nebo třeba The Godfather. Vkusná trika s tematickými potisky ze všech těchto známých televizních děl můžete naleznout například na AliExpressu.

Levné plavky z Číny

Chystáte-li se na letní dovolenou k moři nebo jenom na koupaliště, budete potřebovat slušivé a dobře padnoucí plavky, se kterými můžete pře všemi zazářit. Abyste šla s trendy dnešního roku, můžete se poohlédnout po slušivých plavkách na většině výše zmiňovaných e-shopech. Ať již hledáte plavky dvoudílné nebo jednodílné, mnohobarevné nebo jednobarevné, na své si zde přijde každý.

Hitem letošního roku se zaručeně staly pruhované vzory, které mohou originálně kombinovat různé druhy barev. Do popředí se však dostává modro-bílá kombinace s červenými doplňky, které vytváří působivý dojem. Na druhé straně stojí také vzory puntíkované, které můžeme hojně také naleznout.

Dětské oblečení z Číny

Zapomínat bychom však neměli ani na naše nejmenší. Dětské oblečení patří mezi neodmyslitelnou součást každého správného e-shopu s oblečením. Největším problémem u oblečení pro děti bývá fakt, že bývá využíváno pouze po krátkou dobu, neboť z něho dítě velmi rychle vyroste. Proč bychom proto měli utrácet tisíce korun za drahé dětské oblečení, když můžeme velmi pěkné modely nakoupit na čínských internetových obchodech za poloviční cenu?

Ať již budeme hledat boty, kalhoty nebo trika, můžeme využít zajímavých slev a všechno toto zboží nakupovat se slevami okolo 30%. Oblečení všech velikostí a barev si můžeme prohlédnout na čínském internetovém tržišti AliExpress.

1/5 – (1 vote)
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *