Jaké jsou výhody mechanické klávesnice?

Potřebujete novou klávesnici k vašemu počítači? Na trhu je jich spousta na výběr a nevíte, kterou zvolit? Popřemýšlejte o pořízení mechanické klávesnice. Která nabízí oproti levnějším variantám řadu výhod. Jaké to jsou?

 

Dlouhá životnost
Mechanické klávesnice mají podstatně delší životnost. Většina mechanických spínačů je testována na 30 až 70 milionů tlačítek. Běžné membránové klávesnice nabízejí životnost zhruba 5 milionů klávesových tlačítek.
Mechanické klávesy nejenže vydrží déle, ale také se sotva opotřebovávají. Dokonce i po několika letech, vám psaní na mechanické klávesnici bude připadat jako první den používání. Nebývá u nich problém se zasekáváním nebo dokonce vypadnutím klávesy.

SWHZSH

 

 

Lepší uživatelský komfort
Některé klávesnice mají detekovatelný ovládací bod, některé vybrané klávesy nabízejí akustickou zpětnou vazbu. K dispozici jsou klávesnice optimalizované pro hraní her a u nich existují přepínače optimalizované pro psaní. Speciální herní klávesnice mají přednastavené klávesové zkratky, které vám usnadní hraní her.

Vysoká stabilita / Robustnost
Mechanické klávesnice jsou podstatně těžší než membránové nebo nůžkové klávesnice. Proto mají také větší stabilitu a i při horším zacházení vám vydrží podstatně déle.

RGA

 

Nyní vám můžeme doporučit nákup podsvícené mechanické herní klávesnice s kovovým tělem SEWINO RGB Mechanical Keyboard. Je k dostání na GearBestu za akční cenu  $193.57 

Ve speciální halloweenské akci, při každém nákupu nad 60$, si můžete jako bonus pro vás zakoupit speciálně zlevněné produkty za 3,99$.

 

SEWINO RGB Mechanical Keyboard

Nejenže je výborná hraní her, ale je také vhodná pro každodenní použití nebo do domácí kanceláře. Tato klávesnice SEWINO bude pro vás nejlepší volbou. Díky výjimečnému ergonomickému provedení a mnoha možnostem stylů podsvícení nabízí měnit styl podle potřeby.

GDGA

Hlavní přednosti:

Kovové tělo – pro větší odolnost

Dlouhá životnost až 50 miliónů stisknutí

Pouze zapojíte – žádná nutnost instalace

ATHHH

Obsahuje reproduktory – pro lepší zážitek při poslouchání hudby

Designové klávesy – můžete si vychutnat hladší herní zážitek.

RGB světlo – sedm druhů barev pro podsvícení s 13ti přednastavenými režimy podsvícení vám dává na výběr podle nálady

Multifunkční kombinace klávesových zkratek vám urychlí hru.

HSJSSHFT

5/5 – (1 vote)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *