Držáky na mobil z číny

Držáky na mobil z Číny

Každý z nás v dnešní době při používání chytrého mobilního telefonu narazil na případ, kdy si potřeboval telefon vhodně uchytit, ať již při jízdě automobilem nebo při práci, avšak chybělo mu vhodné zařízení, díky kterému by daný telefon mohl připevnit.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Podívejte se na nabídku držáků na AliExpress

Držáky na mobilní telefony jsou nejlepším doplňkem při jízdě autem, neboť telefon můžeme využít jako GPS navigaci, ale také jako MP3 přehrávač nebo s pomocí Hands-Free sady také pro volání za jízdy. V každém z těchto případů je však důležité, abychom měli telefon jak připevnit. Pro tyto účely slouží speciální držáky, ať již pro uchycení do větráku nebo s přísavkou na čelní sklo.

Skvělé držáky na mobily z BangGood

Velký výběr těchto držáků můžeme naleznout například na internetovém obchodu BangGood, který nabízí držáky mnoha typů pro různé značky i modely mobilních telefonů. Velkou výhodou tohoto internetového obchodu je zobrazení výrobků s českou cenou, tak že nemusíme pracně přepočítávat ceny jednotlivých výrobků. Pojďme se tedy podívat, co zde můžeme nalézt a z čeho si můžeme vybírat.

Široký výběr držáků na BangGood

Drobné držáky na stůl

drzaky_drzak1

Jako první zde máme nejlevnější a nejjednodušší držák/stojánek na mobil. Jedná se o velmi jednoduchou skládačku, kterou můžeme rychle rozložit a také složit. Využít ji můžeme například při sledování filmů a videí na mobilním telefonu, kdy si můžeme mobilní telefon jednoduše položit do stojánku a nerušeně si užívat sledování. S cenou necelých 29Kč se jedná o velmi zajímavý a také levný výrobek, který můžeme určitě doporučit.

Na chvíli ještě zůstaneme u levných držáků/stojánků na mobil a podíváme se na další zajímavé moderní vychytávky, které nám můžou usnadnit práci s mobilním telefonem. Jako další zde máme prstýnkovou úchytku/stojánek, díky které můžeme jednat bezpečně manipulovat s mobilním telefonem, ale také ji můžeme použít jako stojánek, který můžeme opět využít při sledování zajímavých videí nebo při videohovoru. V každém případě se jedná o velmi zajímavý doplněk.

drzaky_drzak2

 

Pokud hledáte zajímavý a moderní designový doplněk do bytu nebo kanceláře, máme tu velmi působivý ručičkový držák na mobilní telefon. Jedná se o velikostně nastavitelný držák, který je možno roztáhnout, díky čemuž do něj můžeme vložit většinu modelů dnešních chytrých telefonů, ať již se jedná o mobilní telefony Apple iPhone, Samsung Galaxy nebo LG.

drzaky_drzak3

 

Moderní držáky do auta

Od obyčejných stojánků na mobilní telefony se dostáváme k držákům do auta, které můžeme využít díky jejich všestrannému využití pro mnoho účelů. Jako první zde máme v poslední době velmi oblíbený univerzální držák do auta, která však s jednoduchou úpravou můžeme použít také jako stolní držák. Díky své velikostní nastavitelnosti do něj můžeme uchytit jakýkoli mobilní telefon, nezávisle na jeho velikosti. Pro využití držáku jako stolního stojánku stačí do uchycovacích nožek vložit například kreditní kartu nebo jakoukoli jinou pevnou kartu, která vám poslouží jako stojánek.

drzaky_drzak4

 

Druhou možností, jak může být takový držák uchycen, je uchycení s pomocí přísavky na čelní sklo nebo palubní desku. Podobných držáků také můžeme nalézt širokou řadu. Pro ukázku uvádíme poměrně oblíbený a také cenově výhodný držák, u kterého můžete využít možnost otočení telefonu o 360°. V případě potřeby jej můžete také přichytit i na psací stůl, neboť díky přísavce máte široké spektrum možností pro uchycení.drzaky_drzak5

Výhodné držáky z AliExpressu

Při vybírání a nakupování držáků se nemusíme omezovat pouze na jeden internetový obchod. Navštívíme-li internetový obchod AliExpress, můžeme si vybrat z obrovského množství velmi levných držáků. Ať už hledáme držák na psací stůl nebo univerzální držák do auta, můžeme zde sehnat nejlevnější držáky na trhu.

Nejlevnější držáky z AliExpressu

Malé stojánky na stůl

Stejně, jako u BangGood, i zde můžeme nalézt širokou nabídku stojánků na mobilní telefon, využitelných zejména na psací stůl, kdy si potřebujeme odložit mobilní telefon tak, abychom se na něj mohli dívat a nemuseli jej držet v ruce. Takové stojánky na AliExpress můžeme zakoupit již od 0.19 dolaru s poštovným zdarma.

drzaky_drzak6

 

V tomto případě se jedná o malý, lehce skládatelný držáček na mobilní telefon, který můžete bez problémů uložit do kapsy od kalhot nebo tašky. V případě potřeby jej zase můžete jednoduše rozložit a uložit do něj jakýkoli chytrý mobilní telefon. S cenou 0.19 dolaru, tedy přibližně 5Kč se jedná o mimořádně levný stojánek, který se rozhodně vyplatí zakoupit.

drzaky_drzak8

 

Jako druhý zde máme zajímavý stojánek ve tvaru slona, který může být velmi zajímavým designovým doplňkem pro váš psací stůl nebo třeba také noční stoleček. V případě využití dvou takový slonečků si můžete vytvořit jednoduchý stojánek na tablet.

Levné držáky do auta

Velmi zajímavé a hlavně také levné držáky na mobilní telefony můžeme na AliExpressu nalézt již od dvou dolarů, tedy přibližně 50Kč. Jedná se jak o přísavkové držáky, tak i držáky na větráku. Velkou novinkou jsou také držáky, které můžete uchytit přímo na volant, čímž je můžete využít například pro používání zabudované GPS navigace v mobilním telefonu.

Jako první zde máme univerzální přísavkový držák do auta za dva dolary, který můžeme využít pro většinu typů mobilních telefonů, GPS navigací nebo MP4 přehrávačů. Jeho držák můžeme roztáhnout do šířky až 9.5cm, tak že by měl bez problémů uchytit jakýkoli mobilní telefon.

drzaky_drzak9

Pokud chceme mobilní telefon připevnit raději to větráku auta, můžeme využít nabídky stejně drahého držáku, který má také skvělou vlastnost rotace o 360°, tak že si můžeme telefon natočit dle našich požadavků.

drzaky_drzak10

 

Pro opravdové fajnšmekry tu máme již dříve zmiňovaný držák na volant, který můžeme libovolně připevnit po obvodu volantu. Ten můžeme také sehnat za dva dolary, tak že hledáme-li libovolný držák do auta, za dva dolary můžeme zakoupit jakýkoli z těchto držáků, což je velmi příznivá cena.

drzaky_drzak11

Většina těchto obchodů nabízí také držáky na mobilní telefony

Rate this post
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *