Dárky z Číny

Vánoce nám již nezadržitelně klepou na dveře a s nimi přichází každoroční předvánoční stres v podobně velmi krátkého seznamu vánočních dárků, neboť stejně jako loni, ani letos nevíme, co bychom měli našim blízkým a milovaným zakoupit. Tyto problémy řeší všichni z nás a také my, na základě čehož jsme se rozhodli podělit s ostatními o naše nápady, které jsme v průběhu celého roku načerpali pravidelným nakupováním na čínských internetových obchodech a tržištích.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

 • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
 • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
 • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Podívejte se na AliExpress pro inspiraci

Říká se, že vánoční svátky jsou časy klidu a pohody. Všichni jistě sami uznáte, že na tomto rčení není ani kapka pravdy, neboť předvánoční stres ubíjí všechny z nás, ať již jde o plánování předvánočních aktivit, pečení cukroví, zdobení domů a bytů vánoční výzdobou nebo předvánoční nákupy v přeplněných nákupních centrech, která se zejména v tomto období stávají noční můrou pro všechny z nás, kteří se rozhodneme vydat se do víru předvánočních nákupů.

Protože se však neradi stresujeme a prodírání se mezi kupou vystresovaných zákazníků není naší oblíbenou činností, rozhodli jsme se raději všechny vánoční starosti odložit a inspiraci pro vánoční dárky jsme se rozhodli hledat na čínském internetovém tržišti AliExpress, o kterém jsme si již tolikrát povídali a popisovali všechny jeho výhody. Kam jinam bychom proto také mohli zavítat, než na toto bájemi a kvalitními recenzemi opředené místo?

Santovi skřítkové nám sice v nakupování a vybírání z naprosto neuvěřitelné a nepřeberné nabídky zboží nepomůžou, spolehnout se však můžeme na velmi výhodné ceny a skvělé rozdělení daných nabídek do různých kategorií, které nám mohou pomoci se zorientovat a zúžit náš výběr na skupinu věcí, která by mohla být blízká dané osobě, pro kterou dané dárky vybíráme.

Právě od těchto kolekcí se můžeme odrazit, neboť již zde můžeme načerpat celou řadu inspirací. Samotné kolekce jsou primárně rozděleny do několika hlavních kategorií, které poté nadále obsahují dále subkategorie. V hlavních kategoriích můžeme naleznout témata, jako Geek, Trendy, Lifestyle nebo například Trend Update.

Pokud máte doma ajťáka nebo obecně nadšence do informačních technologí, jistě vás mohou potěšit kategorie se stojánky na chytré mobilní telefony, doplňky pro mobilní telefony, doplňky k počítačům, vtipná trika s IT tematikou nebo například USB Flashdisky v různých tvarových provedeních. V kreativitě se meze nekladou a nic nemůže potěšit více, než dobře myšlená vtipná věc.

Objevte širokou nabídku zboží z AliExpressu

Vybíráme vánoční dárky na AliExpressu

Vybírání vánočních dárků je každoročním trápením většiny z nás, neboť stejně jako loni, tak ani letos nevíme, co bychom měli našim blízkým zakoupit. Pokud si říkáte, že dávat již třetí rok po sobě vonnou svíčku začíná zavánět stagnací a ignorací zálib daného jedince, poté jistě máte pravdu. Všechny dárky ale můžeme velmi jednoduše a rychle zakoupit z pohodlí domova, aniž bychom museli vycházet z našeho domu.

Dárky pro děti z AliExpressu

Největší předvánoční starostí každého rodiče je jistě nakupování dárků pro naše dítě, neboť potěšit dítě mnohdy nebývá nikterak snadný úkol. Na druhou stranu, co může být krásnějšího, než pohled na šťastný úsměv našich nejmenších.

S tím, jak jde postupně doba kupředu, vzrůstají také nároky dětí na vánoční dárky. Vyhovět veškerým požadavkům může být v dnešní době poměrně obtížné. Přestože dnešní děti již od útlého věku směřují k elektronice, stále můžeme naleznout celou řadu zajímavých a moderních dárků, které mohou naše děti alespoň na chvíli odvléci od spárů chytrých mobilních telefonů a tabletů.

Nerf pistole (elite, modulus, mega) z Činy

Jednou z takových moderních hraček posledních dnů, kterou si zamilovaly děti po celém světě, jsou bezesporu Nerf zbraně. Pokud jste o nich ještě neslyšeli, nemusíte se ničeho obávat. O co se vlastně jedná? Nerf pistole jsou hračkou tohoto roku. Jedná se o dětské zbraně, vystřelující polystyrenové projektily s přísavkami, díky kterým si mohou děti užít mnoho zábavy, ať již doma nebo venku. Nejoblíbenější modely jsou :

 • Nerf elite
 • Nerf modulus
 • Nerf mega
 • Nerf rebelle
 • Nerf zombie

Díky polystyrenu nemusíte mít strach, že by si mohly děti s touto hračkou nějak ublížit. Velkou výhodou této hračky je, že můžeme na trhu naleznout mnoho druhů provedení této zbraně, ať již jde o Nerf pistole nebo třeba pušky, tak že na své si přijdou všichni malí i velcí příznivci této hračky. Chcete-li udělat na Vánoce vašemu dítěti opravdovou radost, Nerf zbraně jsou tou skvělou volbou pro všechny malé i velké kluky.

Přikrývka v podobě mořské pany

Abychom však nezapomněli také na dívky, pojďme podívat i na dívčí dárky. Novinkou letošního roku je například působivá přikrývka ve stylu malé mořské víly, ve které se může také vaše dcera cítit jako malá podmořská princezna. Jedná se o velmi zajímavý a působivý dárek, který jistě potěší nejednu dívku. Zapomeňte na panenky a časem ohrané dárky a darujte vašemu dítěti originální dárek, který jenom potěší, ale také zahřeje.

Hračky z Číny

Dárky pro ženy

Snažíte se na poslední chvíli vymyslet nějaký zajímavý dárek pro vaši manželku nebo přítelkyni? Poté se jistě můžeme nechat inspirovat zajímavými dárky, které mohou potěšit také ono něžné pohlaví. Každý muž dobře ví, že vybírat dárek pro ženu bývá opravdu velmi obtížné, neboť věcí, které by mohly ženu potěšit je sice poměrně hodně, ale věcí, které jí radost udělat nemusí, je ještě více. Pojďme se tedy podívat na dárky, které by neměly nadělat žádnou škodu, ale naopak potěšit.

Jednou z možností, kterou jistě ocení každá žena, jsou vkusné šperky, ať již jde o náušnice, řetízek, prstýnek nebo náramek, se kterými můžeme naší drahé polovičce dát dostatečně najevo, nakolik si jí vážíme. Jistě platí, že není šperk jako šperk a každá žena preferuje jiný druh šperků. V poslední době se můžeme setkat například s vysokou oblibou stříbrných šperků nebo šperků z bílého zlata, které dominují nad zlatem žlutým.

Móda z Číny

Takové šperky jsou sice méně výrazné, zato skvěle vyniknout v kombinaci se zajímavými kameny, ať již půjde o levnější zirkony nebo dražší diamanty. Pro začátek si můžeme ukázat například tento úžasný stříbrný prsten osázený obrovským množstvím kubických zirkonů. Jedná se o naprosto dokonalý doplněk, který můžete nechat mluvit za vás. Takový a mnoho dalších podobných můžete zakoupit z AliExpressu již od 25 dolarů, tedy za cenu tak neuvěřitelně výhodnou, že by bylo hříchem tento prsten nekoupit.Prsten

Jinak tomu nebude ani u náušnic. Na trhu můžeme naleznout opravdu nepřeberné množství náušnic všech druhů, typů, tvarů, barev a způsobů zpracování. Pokud bychom se rozhodli zůstat u dříve zmiňovaného stříbra, můžeme v něm také nadále pokračovat. Za zmínku v takovém případě potom stojí například tyto úžasné náušnice z bílého zlata s překrásným fialovým kamenem, které mohou potěšit nejen vás, ale hlavně vaši partnerku.

Šperky z Číny

Náušnice

Kromě běžných šperků můžeme vsadit také na hodinky, které mohou být nejen důležitou funkční součástí, ale také zajímavým módním doplňkem. Jak je tomu na AliExpressu zvykem, vybírat můžeme z velmi široké nabídky všech zajímavých druhů a značek. Hlavní otázkou proto zůstává, jaký typ hodinek by mohla vaše žena nebo přítelkyně preferovat.

Hodinky z Číny

Samotný výběr typu hodinek by měl být založen také na samotné osobnosti ženy nebo dívky, pro které jsou vybírány. Zatímco ženy s volným pohledem na svět mnohdy upřednostňují moderní designové kusy, cílevědomé ženy zásaditého charakteru poté mnohdy raději uvítají vysokou eleganci.
Podívejte se na nabídku dárků z Číny

V případě první skupiny žen nás mohou zaujmout například tyto vtipné hodinky, které mohou jistě potěšit každou mladou a moderní dívku, preferující vtipné a zajímavé věci. Emotikonové doplnění jednotlivých dnů v týdnu dá jistě za pravdu nejednomu člověku, nenávidějícímu pondělní stávání, stejně jako to úterní, středeční a tak nějak podobně.

Hodinky

Opakem těchto hodinek mohou ale být například tyto elegantní dámské hodinky, oplývající vysokou elegancí a luxusem, který upřednostní nejedna cílevědomá a životními cíly zapálená žena. Pokud bychom se rozhodli využít předchozích doporučení na dané šperky, můžeme je klidně obohatit ještě těmito hodinkami, s nimiž vytvoříme krásný set.

Luxusni hodinky

 

Dárky pro muže

Vybírat dárek pro muže může být ještě obtížnější, než vybírat dárek pro ženu. Na druhou stranu, máme zde mnoho zajímavých věcí, které mohou potěšit téměř každého muže. Muži sice rostou, stárnou, vyvíjejí se. V jejich nitru však stále leží dětská duše, která si ráda hraje. Co jiného by proto mohlo potěšit muže, než zajímavá elektronická hračka, se kterou by mohl trávit dlouhé hodiny?

Pokud máte doma muže s nadšením pro informační technologie, počítače a mobilní telefony, máme pro vás hned celou řadu věcí, které by mohly potěšit jejich hravou duši. Hned na začátek proto můžeme začít naprostou novinkou tohoto roku, která může potěšit nejednoho hravého muže. O čem je vlastně řeč? Řeč je o naprosto úžasném a bezkonkurenčním chytrém projektoru, který z vašeho obývacího pokoje učiní neuvěřitelné multimediální centrum.

Základem celého projektoru je jeho moderní design, připomínající gramofon. V jeho útrobách je však ukryta ta nejlepší a nejmodernější technika, jakou si jenom umíte představit. Není to jenom tak nějaký projektor, s jakými se můžeme běžně setkat. Uvnitř tohoto projektoru je ukryt vlastní počítač, který z obyčejného projektoru dělá chytrá zařízení, prostřednictvím kterého můžete sledovat online filmy nebo sledovat videa z internetu.

Elektronika z Číny

Využít můžete také možnosti připojení externího zařízení, jakým může být například herní konzole, se kterou si následně můžete užít naprosto nevídané možnosti zábavy na vlastním domácím kině. Projektor samozřejmě disponuje také 3D technologií, se kterou si užijete také všechny nejnovější filmy. Chcete-li darovat vašemu muži dárek, který potěší nejen jeho, ale rovnou také celou rodinu, projektor 4K XGIMI Z4 Aurora je naprosto ideálním dárkem.

Projektor

Pokud byste raději upřednostnili nějaký užitečnější dárek, který by mohl sloužit jak k odpočinku, tak i práci, skvělou možností je zakoupení tabletu s duálním operačním systémem, a to Windows a Android. Díky tomu můžete darovat skvělý dárek, se kterým si může obdarovaný užít velké množství zábavy na OS Android, ať již se rozhodne hrát moderní hry, surfovat na internetu nebo sledovat zajímavá videa. Pro plnohodnotnou práci je zde poté dále určen Windows, na kterém může spustit většinu běžně dostupných programů a aplikací, ať již jde o MS Office, Adobe Photoshop, nebo jakékoli jiné vývojářské nástroje. Díky tomuto skvělému řešení můžete darovat skvělou hračku a úspornou pracovní stanici v jednom.

Tablet

Má váš muž rád chytré telefony a chce být stále se světem v kontaktu? Poté by jej mohly potěšit také chytré hodinky, které je možno jednoduše spárovat s chytrým telefonem, díky čemuž nemusíte složitě manipulovat s chytrým telefonem a můžete mít všechny jeho funkce vždy jednoduše dostupné na ruce. To můžete ocenit například při jízdě automobilem, kdy se nemůžete věnovat manipulaci s mobilním telefonem.

Chytré hodinky z Číny

Chytré hodinky disponují celou řadou zajímavých funkcí, jako je například měřit spánkové aktivity, pedometr nebo třeba fitness aplikace, s pomocí které můžete mít neustálý přehled o vašich pohybových aktivitách a s nimi spojenému výdeji energie. Chcete-li dát muži originální a přitom užitečný dárek, jsou chytré hodinky naprosto dokonalým řešením.

Chytré hodinky

Miluje váš muž nebo přítel hraní her na chytrém mobilním telefonu nebo tabletu? Proč jej potom neobdarovat něčím, co mu toto hraní zpříjemní a umožní mu užít si více zábavy? Řeč je o herním ovladači určeném pro chytré mobilní telefony a tablety, který můžete velmi jednoduše zapojit k vašemu telefonu a přenést tak vaše hry do naprosto nového světa, ve kterém můžete z vašeho chytrého zařízení jedním kliknutím udělat chytrou herní konzoli, kterou můžete mít velmi jednoduše vždy u sebe.

Herní gadget

Rate this post
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

 • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
 • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
 • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

od

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *