adidas boty z Číny

Boty Adidas z Číny

Máte rádi moderní a značkové oblečení? Chcete jít stále s dobou a nosit pouze opravdu cool boty a doplňky, co dnes vyloženě letí? V tom případě určitě stále sledujete nejnovější hity a víte, že boty od Adidas jsou nejenom vysoce kvalitní a pohodlnou obuví, ale také módním doplňkem každého teenagera, který chce být zaručeně cool.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Ať již chceme boty od Adidas nebo třeba Nike, největším problémem, na který často narážíme, je příliš vysoká cena. Jistě, krásna něco stojí. Avšak ne-vždy jsme v situaci, kdy si všechnu tuto krásu můžeme dovolit. Naštěstí zde je však možnost, jak být stále na vrcholu a nemuset si zbytečně připlácet. Tou možností je nakupování oblečení a bot z čínských internetových obchodů.

Široký výběr sportovních bot Adidas z AliExpressu

Chceme-li nakupovat kvalitně a přitom ještě ušetřit, čínská internetová tržiště nebo e-shopy jsou pro nás jasnou volbou. Jako jeden za všechny může vystupovat například čínské internetové tržiště AliExpress, které si dlouhodobě drží vysokou oblibu u české, ale také zahraniční klientely. Denně se na tomto tržišti uskuteční tisíce obchodů ze všech koutů světa. Není důležité, co zrovna hledáme. Elektronika, doplňky, šaty, boty nebo třeba domácí dekorace. To vše zde můžeme naleznout v hojném zastoupení za velmi nízké a výhodné ceny.

Říkáte si, jak je možné, že zde můžeme většinu výrobků zakoupit za cenu výrazně nižší, než v českých internetových nebo kamenných obchodech? Faktorů, ovlivňujících tento fakt je hned několik. Hned prvním, výrazným faktorem je samotný fakt, že velké množství zboží, které u nás nakupujeme, pochází z Asie. Mobilní telefony, počítače, ale i většina oblečení pocházejí z této oblasti. Většina obchodníků, kteří zde své zboží nabízejí, odkupují zboží přímo od výrobce bez potřeby distributorů a složité sítě dodavatelů. Díky tomu je cena hned o 20%-30% nižší, neboť je zbavena všech nákladů vzniklých v důsledku složité distribuce a předprodeje zboží z Asie do Evropy.

aliexpress-logo

Dalším a neméně důležitým důvodem je skutečnost, že na AliExpressu své zboží prodávají tisíce obchodníků. Jak tomu již bývá, kde je nabídka, musí být i poptávka a zde to platí dvojnásob. Chtějí-li mít tito obchodní ale šanci své zboží prodat, musí se snažit být levnější, než konkurence, což s sebou nese tvrdý konkurenční boj, který má za následek snižování cen.

V konečném důsledku proto není žádnou výjimkou, že zboží, které z čínských internetových obchodů nakupujeme, mnohdy kupujeme za jeho velkoobchodní cenu, za kterou ji jinak odebírají také čeští maloobchodníci. Připočítáme-li si ještě možnost využít bezplatné dopravy, dotované čínskou vládou, máme zde hned příležitost hodnu 21. století. Můžeme tak říci, že necháme-li si poslat zboží přes půlku světa až domů, vyjde nás tento nákup výrazně levněji, než kdybychom si toto samé zboží nechali poslat z Prahy do Brna. Pojďme se tedy podívat na širokou nabídku kvalitních bot AdidasAliExpresu.Adidas Superstar

Jako první si zde představíme velký hit letošního roku – Adidas Superstar. Jedná se o jednoduché a velmi módní boty, které si získaly svou přízeň po celém světě. Chcete-li být opravdu [kůůl] a nestát mimo jako v plotě kůl, měli byste hned začít uvažovat, jakou barvu si zvolíte. Ať již chcete bílou, bílou nebo bílou, žádná není problém! Ano, všechny boty jsou bílé, liší se však barvou pruhů na straně boty. A budeme-li se řídit heslem „Čím víc pruhů, tím víc Adidas“, můžou být tyto boty jasnou volbou. Velkou výhodou těchto bot je jejich všestranná využitelnost. Ať již chceme hrát volejbal, florbal, basketball nebo se chceme pouze cítit pohodlně při každodenní chůzi po městě, svou všestranností nám tyto poty jistě přijdou vhod.

Boty Adidas z Číny
Adidas Superstar z AliExpressu

Adidas Springblade

Patříte mezi vášnivé sportovce, ať již profesionální nebo volnočasové? Milujete běhání a chcete prvotřídní obuv, která by vám umožnila podávat ještě vyšší a lepší výkony, aniž by vaše nohy trpěly? Profesionální běžecká obuv poslední generace. Přesně tím jsou běžecké boty Adidas Springblade. Mimořádně kvalitní a odolná pryž podrážky zabraňuje opotřebení materiálu, čímž prodlužuje životnost obuvi. Díky prodyšnému provedení, které aktivně odvádí pot a zajišťuje lepší větrání, se můžete dlouhodobě cítit pohodlně, aniž by se vám chodidla nadměrně potila. Speciálně tvarovaná podrážka zlepšuje odraz, který je velmi důležitým faktorem, ovlivňujícím průběh každého závodu. K dostání jsou v mnoha barevných variantách a provedeních, tak že svou barvu si vybere zaručeně každý.

Boty Adidas z Číny

Adidas ZX 750

Jako další kvalitní a módní sportovní obuv zde máme Adidas ZX 750. Jedná se o maratonky, které v 80. letech tvořily vlajkovou loď společnosti Adidas. Dnes tato klasika přichází zpět v novém kabátě a s novými technologiemi. Jedná se o klasiku, kterou dnes můžete efektivně využít při většině sportovních aktivit, ať již jde o běh, hraní míčových her nebo třeba při hraní tenisu. Díky měkkému vnitřnímu polstrování vám budou boty dobře sedět na noze, ale přitom vám budou poskytovat vysokou míru pohodlí i při dlouhodobém nošení. Aktivně tvarovaná podrážka snižuje otřesy, které nás způsobují následné bolesti chodidel. Hledáte-li stylovou a kvalitní obuv na volnočasové aktivity, zakoupením časem ověřené klasiky nemůžete nic riskovat.

Boty Adidas z Číny

Adidas Boost

Podobně, jako v předchozím případě, i zde se jedná o běžeckou obuv, určenou pro profesionální, ale také volnočasové běžce, kteří chtějí zažít pocit bezprostřední volnosti. V případě řady Boost byla velká pozornost věnována podrážce, nesoucí stejný název. Jedná se o velmi měkkou směs s vynikající odolností vůči vnějším vlivům, disponující velmi vysokou životností a nízkou vahou. Boty chodidlu poskytují velmi pevnou oporu, ale také plnou flexibilitu, tak že chodidlo může pracovat stejně, jako při běhu na boso. Tím je chodidlo velmi málo namáháno, díky čemuž můžeme podávat dlouhodobě vyšší a kvalitnější výkony.

Boty Adidas z Číny

Rate this post
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *