AliExpress mobilní aplikace

AliExpress mobilní aplikace

Milujete nakupování z čínských internetových obchodů? Chcete nakupovat kvalitní zboží za nejvýhodnější ceny na trhu? Poté také jistě rádi nakupujete z čínského internetového tržiště AliExpress.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Stáhněte si mobilní aplikaci AliExpressu

Pokud náhodou patříte mezi ty, kteří ještě s nakupováním z Číny takové zkušenosti nemají, pojďme si na začátek něco o této možnosti povědět a objasnit si veškeré výhody, které jsou s tímto způsobem nakupování spojeny.

Výhody AliExpress mobilní aplikace

Na internetu se můžeme setkat s mnoha zajímavými aplikacemi, ulehčujícími nám náš každodenní život, ať již hledáme jízdní řády, ztratíme se v novém městě nebo si chceme třeba objednat jídlo.

Většina těchto aplikací nám má běžně ulehčit každodenní život. Najde se však i aplikace, která nám jej nejenom ulehčí, ale která nám může také pomoci ušetřit peníze? Přesně takovou aplikací je AliExpress shoping app.

Jistě můžeme ocenit možnost jednoduchého přístupu ke všem druhům a značkám zboží, která právě hledáme. Využít můžeme také skvělého řazení výprodejů a výhodných nabídek. Nakupováním s AliExpress aplikací můžeme mít vždy po ruce nejnovější nabídku zvýhodněného zboží. Již nemusíme ztrácet drahocenný čas hledáním výhodných nabídek. Všechny nabídky nyní můžeme naleznout pohromadě, jednoduše nakoupit a navíc také prostřednictvím aplikace sledovat zásilku až domů.

app

Díky této aplikaci však můžeme získat mimo jiné také přístup ke speciálním výhodným nabídkám a slevám, kterých jinak nemůžeme využít, ani je jinak naleznout. Ať již nakupujeme prostřednictvím mobilního telefonu nebo tabletu, naleznout můžeme až 40 milionů zlevněných produktů se slevou až 60%.
Podívejte se na výhodné nabídky z AliExpressu

Další z možností jsou také mobilní Flash výprodeje, se kterými můžeme v některých případech využít slevy až 90%. Jedná se o speciální výprodeje, kdy je zboží prodáváno za výrazně nízké ceny. Všech těchto výprodejů můžeme velmi jednoduše využít stažením této skvělé aplikace, kterou můžeme naleznout na App Store, Google Play, nebo ji můžeme bezplatně stáhnout přímo z webu AliExpressu.

Nakupujeme na AliExpressu

Představte si místo, kde je k dostání zboží všeho druhu za jedny z nejnižších cen na trhu. Už si to představujete? Věřte nebo ne, přesně takovým místem je právě AliExpress, o kterém si dnes povídáme.

Na rozdíl od většiny běžných internetových obchodů AliExpress nese jednu nespornou výhodu, kterou nikde jinde nenajdeme. Jedná se totiž o internetové tržiště, na kterém jsou denně nabízeny desítky tisíc zboží všech druhů a značek.
Podívejte se na nabídku zboží AliExpressuTaké proto si toto čínské internetové tržiště oblíbily miliony spokojených zákazníků z celého světa. Kde je velká poptávka, musí být také velká nabídka. Bez ohledu na to, co budeme hledat, vždy najdeme několik různých obchodníků, nabízejících zboží daného druhu, ať již se bude jednat o elektroniku, mobilní telefony, doplňky, oblečení, boty nebo třeba příslušenství pro dům a zahradu.

AliExpress mobilní aplikace
AliExpress mobilní aplikace

Jak je asi zřejmé, na své si zde přijde opravdu každý. Co víc, veškeré zboží zde můžeme naleznout za výrazně nízké ceny. To je dáno zmiňovaným konkurenčním bojem, který mezi obchodníky panuje. Aby si mohli jednotliví obchodníci udržet alespoň nějakou konkurenceschopnost, musí tlačit ceny dostatečně nízko na to, aby měli nějakou šanci na prodej.

Díky tomu můžeme většinu zboží naleznout za o 30% až 50% levnější cenu, než za jakou je stejné zboží běžně prodáváno u nás. To však není vše. Každý den můžeme narazit na mnoho zajímavých slev a výprodejů, ať již jde o Black Friday, výhodné velikonoční nabídky nebo mnoho dalších skvělých slev, které na nás číhají na každém kroku.

Pokud si nechcete již nikdy nechat žádné slevy ujít a chcete být plně informování o všech dostupných novinkách a výhodných nabídkách, můžete využít nové AliExpress shoping app pro chytré mobilní telefony, díky které můžete naleznout ještě více výhodných nabídek na jednom místě.

Další výhody nakupování z Číny

Výhodné nabídky a široká škála slev nejsou jedinou možností, jak můžeme efektivně ušetřit. Jednou z dalších velmi zajímavých výhod je možnost bezplatné dopravy. Ano, přesně tak. Při nakupování z čínských internetových obchodů a tržišť si můžeme nechat zboží doručit až domů, a to zcela ZDARMA.

Jenom si vzpomeňte, kdy jste naposled nakupovali z nějaké internetového obchodu. Je zcela běžné, že chceme-li nakupovat prostřednictvím internetového obchodu, jistým způsobem již počítáme s tím, že si také necháme zboží dopravit až domů, aniž bychom museli někam kvůli doručení cestovat.

Právě tato přeprava je tím, co nám na ceně daného zboží přidá dalších minimálně 100Kč. Jistě, nejedná se o nikterak vysokou částku, zejména-pak, nakupujeme-li zboží v řádu několika tisíc korun, jako je například mobilní telefon nebo tablet.

Bezplatná doprava

Co když se však rozhodneme využívat aktuálních slev a výhodných nabídek? Je-li tomu tak, můžeme se běžně pouze na poplatcích za dopravu dostat na sumu okolo 1 200Kč a výše. To je již částka, za kterou bychom si mohli pořídit mnoho zajímavých věcí, včetně levnějšího chytrého telefonu.

Všechny tyto náklady můžete hravě ušetřit díky nakupování zboží z čínských internetových obchodů. Výrazně tuto možnost můžeme ocenit zejména v případě, kdy budeme nakupovat levnější zboží v hodnotě několika dolarů.

4.6/5 – (8 votes)
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *