Plánujete si pořídit tablet?

Plánujete si pořídit tablet?

Potřebujete tablet a potřebujete jej co nejdříve? Možná je to váš první tablet nebo jich máte doma již několik… Možná potřebujete nahradit váš těžký notebook něčím skladnějším a lehčím, nebo hledáte další obrazovku, kterou chcete použít, když potřebujete zabavit děti v autě na cestách a nebo v čekárně u lékaře? Ať už máte k pořízení nového tabletu jakýkoli důvod, určitě se vám bude hodit několik rad, jak a podle čeho tablety vybírat….

[…] Celý článek

Speciální akce na 3 notebooky na GearBest

Speciální akce na 3 notebooky na GearBest

GearBest představuje 3 nové notebooky a pro začátek je dokonce nabízí za akční cenu, která se pohybuje kolem 5000-6000 Kč. Níže se podívejte na jejich parametry, ve srovnání s tím co se prodává u nás je seženete v podstatě za polovičku.

Stránku s akcí naleznete zde.

CHUWI LapBook 14.1 inch Windows 10 Notebook

14.1 inch Intel Apollo Lake Celeron N3450 Quad Core 4GB RAM 64GB ROM 9000mAh Battery HDMI Bluetooth 4.0

Více info zde

VOYO VBOOK V3 Notebook

13.3 palců, FHD IPS Screen Windows 10 Intel APOLLO LAKE Pentium N4200 Quad Core 1.1GHz 4GB RAM 32GB eMMC + 128GB SSD Bluetooth 4.0 2.0MP […] Celý článek

Čínský nový rok 2017 – akce v obchodě GearBest

Čínský nový rok 2017 – akce v obchodě GearBest

Blíží se nový rok, alespoň v Číně a protože my se zabýváme výhradně nákupy z Číny, podívali jsme se blíže do obchodu GearBest, zda si pro nás nepřipravil nějakou akci.

Čínský nový rok vychází v roce 2017 na 28.1. a bude ve znamení Kohouta. GearBest skutečně akci připravil, nejvyšší sleva, kterou jsme našli je 60%.

Elektronika v akci se slevou několik desítek procent. Když k tomu přidáte skutečnost, že GearBest je vyloženě a hlavně o elektronice a takové produkty se zde prodávají mnohem levněji než v ČR po celý rok, vyjde vám, že je právě ideální doba na pořízení něčeho ze sortimentu: […] Celý článek

Vánoční dárky na GearBest

Vánoční dárky na GearBest

Vánoce se kvapem blíží. Zajímalo nás, jaké produkty jsou nyní v akci a co se prodává na Vánoce 2016 nejvíce. Níže naleznete předhled největší hitů letošních Vánoc, alespoň z pohledu čínského obchodu GearBest.

[…] Celý článek

Cyber Monday 2016 na GearBest

Cyber Monday 2016 na GearBest

Listopad je na nákupy ve slevě asi nejlepší měsíc. 11.11., Black Friday neboli Černý pátek a Cyber Monday jako kybernetické pondělí. A protože máme zrovna 26.11., tak právě to Cyber Monday je před námi.

[…] Celý článek

Intel tablet

Intel tablet

Uvažujete o koupi nového notebooku nebo tabletu, ale čekáte na správnou příležitost, neboť nechcete platit více, než je opravdu nutné? Poté pro vás máme skvělou zprávu! 11. 11. se pomalu blíží a s tím také přichází skvělé slevové akce, v průběhu kterých můžeme bez problémů ušetřit stovky dolarů.

[…] Celý článek

Výprodejová bouře na GearBest

Výprodejová bouře na GearBest

Slyšeli jste již o obrovských výprodejích, chystajících se na 11. 11. ? Pokud ano, jistě se na ně již netrpělivě připravujete, neboť již dobře víte, že právě tento den nakoupíte široké množství zboží za neuvěřitelně nízké ceny. Jestli jste však ještě o tomto nákupním svátku nic neslyšeli, určitě nemusíte zoufat.

[…] Celý článek

Gift rain GearBest

Gift rain GearBest

Všichni milují věci, které jsou zdarma! Mnohdy ani nezáleží na tom, o jakou věc se jedná, neboť potěší každá drobnost, kterou můžeme získat bez nutnosti placení. A co teprve, když se nejedná o žádnou drobnost, ale hodnotné ceny. To jsou již naprosté Vánoce, přesto, že je teprve listopad. A přesně takové předvánoční Vánoce si můžete dopřát také vy na čínském internetovém obchodu GearBest!

[…] Celý článek

GearBest.com – výhodný nákup nejen elektroniky

GearBest.com – výhodný nákup nejen elektroniky

S pomalu se blížící zimou a s ní přicházejícími Vánocemi také přicházejí otázky, co bychom mohli nám a hlavně svým blízkým pořídit za dárky, kterými bychom nejenom potěšili, ale také přinesli nějaký užitek, neboť nejlepší dárek je přeci takový, který nám efektivně poslouží a který budeme moci pravidelně s radostí používat.

Podívejte se na nabídku zboží na GearBest.com

Pokud se již tedy rozhodneme pro nakupování skvělých dárků, jistě poté vyvstává otázka, kde můžeme takové dárky sehnat, nejlépe-pak, aby nám tyto nákupy také nezruinovaly náš rozpočet. Ať již jste maminka na mateřské dovolené, chudý student nebo velkovévoda z Cambridge, jistě všichni rádi oceníme možnost […] Celý článek