Jak objednat z AliExpress – registrace

Jak objednat z AliExpress – registrace

Pokud chcete nakupovat na čínském obchodním portále AliExpress.com  je podmínkou se zaregistrovat. Registrovat se zvládne úplně každý. Není to nic složitého.

Nakupujte levně na AliExpress

Jak se zaregistrovat na AliExpress krok po kroku

Pro registraci na AliExpressu nejprve v pravém horním rohu klikněte na Join. Pokud máte stránku v češtině, tak klikněte na Připojit. Přesně, jak můžete vidět na obrázku.

Jak mít AliExpress v češtině
aliexpress registrace

Po kliknutí se načte stránka, kde napíšete svůj e-mail, opíšete ověřovací kód, který se vám zobrazí vedle políčka Verification Code a potvrdíte.registrace na aliexpress

Nyní přejděte do své e-mailové schránky, kde zprávu najdete a poté kliknete na tlačítko Continue. Pokud se vám zprávu nedaří nalézt, nezapomeňte zkontrolovat poštu ve spamu, někdy se bohužel stane, že e-mailový klient nesprávně označí zprávu jako spam.registrace na aliexpress

Jakmile klinete na Continue, načte se vám stránka s registračním formulářem. Pokračujte v registraci tím, že v kolonce Password zadáte své heslo. A do kolonky First name a Last name své jméno a příjmení.

registrace na aliexpress

Kliknutím na tlačítko Confirm registraci dokončíte. Poté se zobrazí poděkování za registraci a přesměruje vás to na stránku, kde jste se nacházeli před začátkem registrace.

registrace na aliexpress

Tak a máme hotovo. Jak sami vidíte registrace na AliExpressu vám zabere pár minut a je úplně jednoduchá. Nyní se můžete pustit do nakupování.

Jak nakupovat na AliExpress

AliExpress kompletní recenze

Všechny články na téma AliExpress

Jak objednat z AliExpress – registrace
Ohodnoťte článek

Facebookmail