Absolutní novinka mezi herními notebooky – MSI GL62M 7REX – 1252CN Gaming Laptop

Absolutní novinka mezi herními notebooky – MSI GL62M 7REX – 1252CN Gaming Laptop

Gamblíte vy nebo vaše děti? Nebo chcete-li v překladu hrajete hry? Herní počítač je nyní celkem dostupné zboží, ale pokud jde o herní notebooky, není  jednoduché pořídit kvalitní herní notebook a nezatížit přitom rodinný rozpočet na několik měsíců dopředu.

Proto si vám dovolujeme představit kvalitní, cenově přijatelný herní notebook z Číny, na který je dokonce i záruka. K dnešnímu dni v prodeji absolutní novinku mezi herními notebooky – Notebook MSI GL62M 7REX – 1252CN!

 

Herní zařízení vybavené 15,6-palcovým LED displejem FHD, napájeným procesorem Intel Core i7-7700HQ, navrženým s výstupem HDMI a grafickou kartou NVIDIA GeForce GTX1050 Ti GDDR5 – to vše dává hráčům plnohodnotnou multimediální sadu […] Celý článek

Hledáte parťáka na sport i do práce? Zkuste chytré hodinky Original Xiaomi Mi Band 2 Smart Watch for Android

Hledáte parťáka na sport i do práce? Zkuste chytré hodinky Original Xiaomi Mi Band 2 Smart Watch for Android

Mi Band 2 jsou chytré hodinky zejména pro milovníky sportu! Když jdete sportovat víte kolik kroků uděláte, kolik jste uběhli kilometrů, nebo kolik jste zkonzumovali kalorií? Nemějte strach, když si pořídíte chytrý náramek na cvičení, mohou být všechny tyto údaje synchronizovány a analyzovány na vašem mobilním telefonu, což vám pomůže lépe naplánovat váš čas a množství cvičení.

Dodává se s nastavitelným náramkem TPU, který umožní vaší pokožce dýchat, je na dotyk velmi příjemný, navíc si v pohodě s ním můžete mít ruce, bez obav, že byste ho poškodili. Když spíte, může monitorovat váš spánek a jako bonus vás může vzbudit jemnými vibracemi.  Mi […] Celý článek

Potřebujete nový projektor? Zkuste APPotronics A1 Laser Projector 600 ANSI Lumens!

Potřebujete nový projektor? Zkuste APPotronics A1 Laser Projector 600 ANSI Lumens!

Proč si vybrat laserový videoprojektor?

Při použití jako světelného zdroje videoprojektorů nabízí laserové zařízení několik výhod oproti lampám a LED diodám.

Lasery řeší problém rozptylu světla tím, že světlo vydává souvisle. Jak světlo opouští laser, zůstává jako jediný těsný paprsek, jehož „tloušťka“ zůstává zachována na dálku, pokud se změní průchodem přes další čočky.

Vzhledem k tomu, že projektor potřebuje dostatek světla k zobrazení obrazu na obrazovce, který může být několik stop daleko, lampa spotřebovává hodně energie. Nicméně,  protože každý laser potřebuje pouze jednu barvu (podobně jako LED), je účinnější, což vede k nižší spotřebě energie.

Zvýšený světelný výkon s menší generací tepla – zvláště […] Celý článek

Vybavte své děti do školy novými batohy v akci kup jeden a dostaneš jeden zdarma!

Vybavte své děti do školy novými batohy v akci kup jeden a dostaneš jeden zdarma!

Vybavit svého studenta do školy bývá zářijovou noční můrou všech rodičů, obzvláště těch, kteří těch školáků mají doma několik. Co takhle se letos oprostit od shánění pastelek až po školní a studentské batohy a hodiny běhání po obchodech a stání ve frontách u pokladen s podobnými nešťastníky. To nemá nikdo rád. Zkuste to letos z pohodlí domova, s dopravou zdarma, navíc s jistotou, že stejný batoh jako vaše Anička nebude mít polovina třídy.

Nyní probíhají na GearBest.com obrovské předsezónní výprodeje, se slevami až 70% a nebo v akci kup jeden a dostaneš druhý zdarma. Malou ochutnávku zboží nabízíme zde:

Original Xiaomi Sling […] Celý článek

Dovybavte svým studentům domácí kancelář za skvělé letní ceny!

Dovybavte svým studentům domácí kancelář za skvělé letní ceny!

S nadcházejícím koncem letních prázdnin mnoho rodičů již pomalu začíná řešit nákupy potřebného vybavení pro školou povinné děti. Pro ty rodiče, kterým již děti pomalu dorůstají a budou připravovat do školy nejen penál a tašku, ale i složitější projekty za domácí úkol, jistě přijde vhod pár praktických elektronických pomocníků, které jejich studentům ušetří práci a určitě přispějí k nějaké té jedničce. Nyní máte příležitost na GearBestu vybavit své studenty nejnovější elektronikou za velmi příznivé ceny, protože právě probíhá READY TO SCHOOL výprodej.

Namátkově představíme pár velmi zlevněných vychytávek, ostatní si můžete prohlédnout a případně nakoupit ZDE.

MOTOSPEED Mechanical Keyboard CK101

Model MOTOSPEED CK101 […] Celý článek

Letní výprodej RC modelů nyní na GearBestu za fantastické ceny

Letní výprodej RC modelů nyní na GearBestu za fantastické ceny

V každém dospělém je vždy kousek toho dítěte, proč si nepřipomenout dítě v nás nákupem RC MODELU? Nebo pokud máte již trochu odrostlejší děti, můžete jim pomalu se blížící konec prázdnin zpříjemnit parádním dárečkem. Nyní jsou obrovské sezónní slevy na GearBestu. Můžeme vám doporučit například:

MJX B3 Bugs 3 RC Quadcopter – RTF

Popis:

S pořízením B3 Bugs 3 si budete připadat jako pilot závodního vrtulníku! Je vysoce přizpůsobitelný, dodáván s držákem, který se hodí pro různé druhy sportovních kamer.

Máte možnost letět kvadropterou na delší trasy díky dvoucestnému rádiovému systému 2,4 GHz a vysoké kapacitě 1800 mAh.

 

Hlavní rysy:

– 300 – 500 m ovládací vzdálenost

Díky obousměrné technologii RF […] Celý článek

Cestu nočním bytem vám usnadní světlo se senzorem

Cestu nočním bytem vám usnadní světlo se senzorem

Světlo s  pohybovým senzorem vyřeší spoustu problémů, jako je bezpečnost, elektrická účinnost, ukopnuté palce a naraženou hlavu o omylem zapomenuté otevřené dveře když bloudíte v noci setmělým bytem na toaletu. Světelné senzory nejsou drahé a mohou být použity prakticky kdekoli i venku. Technologie osvětlení snímače pohybu není příliš komplikovaná a může být používána a nainstalována prakticky kýmkoliv. Mnoho majitelů domů využívá výhody světel s pohybovým senzorem.

 

Díky technologii je osvětlení snímačem pohybu je velmi efektivní, protože je nemožné si omylem vypnout osvětlení- například když se večer  vracíte s rukama plnýma tašek s nákupem. Mnoho majitelů domů se rozhodne nainstalovat takové snímače pohybu do vašich […] Celý článek

9 způsobů, jakými  vám smartwatches usnadní život

9 způsobů, jakými vám smartwatches usnadní život

Elegantní,inteligentní, zábavné a šikovné – to jsou chytré hodinky, zde je devět důvodů, proč vaše zápěstí ozdobit touto hi-tech novinkou.

1 – Dovedou vás do cíle

Na vás zbude jen si zabalit věci do auta a připoutat posádku, a o cestu se vám již postarají smartwatches. Jak to funguje?

Stačí říct „OK Google, přejděte na“ a uveďte cíl. Zahájí se navigace a ta nadále pokračuje pokyny jako při použití běžného navigačního systému.

2 – Připojte se na dálku k vašemu chytrému telefonu

Chytré hodinky s nejnovější verzí zařízení Android Wear můžete připojit k libovolnému smartphonu, i když jsou od sebe daleko. Telefon můžete připojit k libovolným smartwatches […] Celý článek

Jak si vybrat mezi smartphonem a phabletem?

Jak si vybrat mezi smartphonem a phabletem?

Linie mezi smartphony a phablety se ztrácí, mnoho dodavatelů mezi zařízeními už téměř nedělá rozdíly – snad jen v názvu… Z tohoto důvodu mnoho uživatelů může být při jejich nákupu zmateno. Jejich rozhodování při výběru o výhodách a nevýhodách vlastnictví phabletu přes smartphone až po tablet, rozhodování, který „chytrý přístroj“ pořídit je ještě mnohem těžší, pokud se ho chystáte pořídit jako dárek.

Zde je několik tipů, jak zjistit, která možnost je pro vás ta nejlepší a jak zjistit, jaký z chytrých dárečků je tou nejlepší volbou.

Použití zařízení

Chcete-li rozhodnout co nejlépe, je důležité mít na paměti, pro co a pro koho bude zařízení používáno.

Pokud […] Celý článek

ČÍM SE LIŠÍ SLUCHÁTKA NA TRHU A JAK SI VYBRAT TA PRAVÁ?

ČÍM SE LIŠÍ SLUCHÁTKA NA TRHU A JAK SI VYBRAT TA PRAVÁ?

Ať už jste doma nebo na cestách, mnozí z nás tráví spoustu času posloucháním hudby. Pokud se snažíte vybrat ten perfektní set pro vás, máme pro vás pár užitečných rad.

Prvním a zároveň asi nejdůležitějším faktorem pro další výběr je, jaký způsob provedení si přejete. Jestli moderní sluchátka do uší, nebo klasická náhlavní retro sluchátka, která – jak si přiznejme – poněkud kazí náš vzhled.

ČÍM SE LIŠÍ SLUCHÁTKA NA TRHU A JAK SI VYBRAT TA PRAVÁ?

Sluchátka do uší

Pravděpodobně každý z nás zná ta levnější sluchátka, která bývají často přibalena v balení s přehrávači jako je například iPod, nebo novými smartphony a tablety. Sluchátka […] Celý článek